Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

hoşgeldin canım.2 kilo çok iyi bir başlangıç sıkı olmayan bi egzersiz için.Demekki biraz işi sıkı tutsan hepimizden önce vereceksin kiloları :)
ne tür bi egzersiz yapıyorsun? ben pilatesle sıkılaştım ve de sıkılaşıyorum.sütün için bol bol suyu eksik etme canım.Ve de protein ağırlıklı beslen.hem bebişe bol süt olur hem de kilolarının gitmesinde yardımcı olur :)

ben evde yürüyüş yapıyorum lesli ile yürüyüş 2 mil olanı yapıyorum bir kaç gün sonra 3 mil olana başlarım vücut biraz alışsın diyoruım, aslında pilateste yapmak istiyorum ama onun için gerekli olna top, lastık vs onlar bende yok burda alacağım bir yerde yok ancak ile gidersem alıbilirim bide evim çok dar o yere yapılan hareketleri hem izleyip hem yapacağım yer ayalmama lazım
siz hangisini önerirsiniz benim yaptığıum yürüyüşmü daha iyi acaba yoksa pilates mi?

Ay canım benim senin adına çok sevindim.hadi insallah beraber verecez bu kiloları.valla beni bi bu forum bi de kilo ver diyen kocam motive ediyor.şimq
di kahvaltimi yaptim pilatesimi yapicam:)

insallah canım benim ya yaza cok düğünlerimiz var amcamın kızının kaynım ve belki oğulları sünnet yapabilirim dilerim o zamana kadar fit olurum sende cok basrısın kısa zamanda iyi gidiyorsun

hosgeldin canım aramızadahacok tazeannesin hayırlı olsun bebegin bence rejım yapman için cok erken ben 28 kilo almıs olmama ragmen ilk altı yedim sonra ufaktan basladım sen daha lohasın bile bebigen süt yapan seyleri yemekten cekinme bencesimdilik rezene cayıyla basla hem sütün artar hemdesiskinliğe cok iyi geliyor yürüyüs ya ve ekmegi azalt canım 63 kilo neki ben suan bile 68 kiloyum sen 6 ay içindeeski haline dönersin morelini bozma derim

Hoşbulduk canım bende senin dediğin gibi şimdilik yürüyüş yapıcam günde 3-4 lt su tüketiyorum abur cubur tüketmemeye çalışıyorum ayrıca günde 2-3 dilim ekmek tüketiyorum.Şimdilik bunları yapıcam bakalım doktorum mekik için falan 3 ay sonra dedi.Önceden pilates yapıyordum onada 2 ay sonra başlamayı düşünüyorum.

insallah canım benim ya yaza cok düğünlerimiz var amcamın kızının kaynım ve belki oğulları sünnet yapabilirim dilerim o zamana kadar fit olurum sende cok basrısın kısa zamanda iyi gidiyorsun

Ayy canım o zaman senin yaza kadar bu kilolardan kurtulman gerekiyor :))

ben evde yürüyüş yapıyorum lesli ile yürüyüş 2 mil olanı yapıyorum bir kaç gün sonra 3 mil olana başlarım vücut biraz alışsın diyoruım, aslında pilateste yapmak istiyorum ama onun için gerekli olna top, lastık vs onlar bende yok burda alacağım bir yerde yok ancak ile gidersem alıbilirim bide evim çok dar o yere yapılan hareketleri hem izleyip hem yapacağım yer ayalmama lazım
siz hangisini önerirsiniz benim yaptığıum yürüyüşmü daha iyi acaba yoksa pilates mi?

Yürüyüş forma girmek için önemli bence, kalori yakarak kilolarını da verebilirsin.pilates daha çok bölgesel incelmeye yönelik bence.daha dogrusu ben bölgesel çalışıyorum.yani şöyle diyeyim.diyet yaparak kilo veriuorum pilatesle de gevşeyen kalçalarimi ve karnimi inceltiyorum:)

merhaba arkidişlerrrr
sanırım bu sayfaya çok fazla uğrayan yok, yada seyrek uğruyorsunuz galiba, ben bu gün kendimi çok halsiz hissediyorum, sanırım sün fazla yordum kendimi yürüyüş yapayım derken vücutta hamlamış

merhaba arkidişlerrrr
sanırım bu sayfaya çok fazla uğrayan yok, yada seyrek uğruyorsunuz galiba, ben bu gün kendimi çok halsiz hissediyorum, sanırım sün fazla yordum kendimi yürüyüş yapayım derken vücutta hamlamış

kendini fazla yorma yavaş yavaş gitsin kilolar :) lütfen daha fazla uğrayalım kızlar bu sayfaya.günlük bikaç dakikanızı verin ve iki kelime o gün neler yaptınız yazın:)

Ayy canım o zaman senin yaza kadar bu kilolardan kurtulman gerekiyor :))

evet canım aynen öle kurtulmalıyım 100gr vermişim ya oysaki dün aksam yürüyüs yaptım mekik cektim diyetde devam ne kadar yavas gidiyorum buna takılıyorum ilk düğünümüz bu ayın 28ınde işin kötüsü giyecek biseyim yok yani varda yok doğum öncesi kıyafetlerim var onlare cooook dar geliyor doğum sonrası aldıklarımda cok bol malum 83ten indim simdi gidip sık bisey alsam bana 500 mal olcak tesettürlüyüm ben ve o kıyafetler heleki abiyeleri cok daha pahalı oluyor alırım tamam ama 8 kilo daha vermeliyim sonra ne olcak o kıyafet o kadar paraver al 1 giy kaldır yazık değilmi ben simdi ne yapcam normal etek gömlekmi alsam pazara gider gibi yaa 28ıne kadar 4 kilo bile versem bi takımım var evde onu zorlayıp giycem bi komsum var ondaN İSTESEM DİYORUM YOOOK YAPAMAM COK CEKİNİRİM NE ZORMUS KİLO SORUNLU OLMAK

dısarda öyle güzel yagmu yagıyorki cok severim nisan yagmurlarını allahım ne olur su yagan yagmurlar gibi aksa gitse bu kilolar yaglar saglıklı fit olsak hepimiz sizde dua edin arkadaslarım

dısarda öyle güzel yagmu yagıyorki cok severim nisan yagmurlarını allahım ne olur su yagan yagmurlar gibi aksa gitse bu kilolar yaglar saglıklı fit olsak hepimiz sizde dua edin arkadaslarım

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :))

gunaydın kızlar oglum 40 gunluk oldu bugunde mevlutumuz var :))

canım yulaf kepegını aldım yogurda katıp yedım:)) platese devam sımdıde yuruyus bandı alıcam malum bebgım kucuk dısarı cıkamıyorum yedıklerıme dıkkat edıyorum bakalım kılo verdımmı tartılmadım daha

aaa merhaba bu başlığı şimdi gördüm =))

13 aylık oğlum var emziriyorum..Hazır paşam emiyor iken de kilo vermek istiyorum emzirmek ekstra kalori yakıyor :KK66:)

doğum kilosundan 2 kilo kaldı şuan 77 kiloyum gitmesi gereken 12 kilo var ama ilk etapda 7 kilo vermek isitoyurum..

İyi akşamlar arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum.20 gün önce doğum yaptım nerdeyse 20 kilo aldım.Doğumdan eve geldiğimde sadece 4 kilo gitmişti zaten bebek 4 kiloydu canım çok sıkıldı.Diğer günler kilo vermeye başladım ama bana çok yavaş geliyor şu an 62-63 arasındayım ama vermem gereken 10 kilo var hamilelik öncesi 52 kiloydum o kiloya dönmek istiyorum.Hala hamilelik pantolanlarımı giyiyorum.Sezeryan olduğu için karın var kalça var of bu halimi hiç sevmiyorum.Yarından itibaren yürüyüşe başlıycam bebeğe annem bakar 1 saat.Ayrıca yeşil çay içenler bebeğe etkisi oluyor mu.Ben hamile kalmadan çok tüketirdim şimdi emzirdiğim için içemiyorum.Geçenlede 1 kere içtim benim kız kustu ondan mı bilmiyorum.Burada sizlerle kendimi dahada kısıtlamak istiyorum bakalım.

Tvde Gülben'nin programında duydum canım. Her zaman konuk ettiği aktar anlatıyordu. Yeşil çay bebeklerde uykusuzluk yapıyormuş. Emziren anneler günde bir bardaktan fazla içmesinler demişti.

ah bu habere cok sevindim canım işte bende emzirdiğin için olmuyısundur der diye gitmiyordum bu hafta gideyim o zaman sana ne verdi hap olarak canım buradan yada özelden yazabilirmisin adet oldunmu peki hapla ve kac aylık emziriyosun canım

Canım özelden birsürü şey yazdım ama özel mesaj atma hakkım yokmuş.:KK43:Burdan yazıcam. İlacın adı tarlusal adet söktürücü. Ama doktora gitmeni tavsiye ederim. Genel bir kontrol de oluyor sonuçta.Ben de emzirdiğim için der ilaç vermez diyordum ama ağrı yapıyor diyince verdi.Emzirmene engel değil bebeğe zararı yok dedi.Bebeğim benim 16 aylık. Sezeryenle doğum yaptım ve hiç adet olmadım.Doğumdan sonra eve geldim 66 kiloydum ve bazen 68 e çıktım . Hiç zayıflıyamadım. Ama ilacı kullandıktan sonra şuan tartıda 64 ü görüyorum:)Yalnız sezeryanla yaptığım için mi bilmem midem,göbeğim hatta kalçam çok fazla resmen hamile gibiyim.Adet oldum ilaçtan sonra biraz indi gibi ama düzenli plates şart sanırım.
İlacı alınca hemen kullanıyorsun, sabah akşam 12 tablet 6 günde bitiyor.Ve ilaca başlayınca lekelenmelerde başlıyor.Tam eski adetlerim gibi olmadı leke geldi hep.Ama olsun . Düzene girer elbet.Sonuçta 2 kilo farketti bile.Emzirmeye de devam ediyorum. Sütüm biraz azaldı gibi oldu ama. Adetten sonra artıyormuş tekrar diye duydum.Onun dışında çok su içiyorum. Sabahları aç karnına sirkeli su içiyorum . 5 i bir yerde çayını 2 defa içiyorum. Bir de ekmeği azalttım.Platese de başlıycam inş. Bu son yazdıklarıma yeni başladım.Birkaç gün oldu. Bu şekilde canım.

evet canım aynen öle kurtulmalıyım 100gr vermişim ya oysaki dün aksam yürüyüs yaptım mekik cektim diyetde devam ne kadar yavas gidiyorum buna takılıyorum ilk düğünümüz bu ayın 28ınde işin kötüsü giyecek biseyim yok yani varda yok doğum öncesi kıyafetlerim var onlare cooook dar geliyor doğum sonrası aldıklarımda cok bol malum 83ten indim simdi gidip sık bisey alsam bana 500 mal olcak tesettürlüyüm ben ve o kıyafetler heleki abiyeleri cok daha pahalı oluyor alırım tamam ama 8 kilo daha vermeliyim sonra ne olcak o kıyafet o kadar paraver al 1 giy kaldır yazık değilmi ben simdi ne yapcam normal etek gömlekmi alsam pazara gider gibi yaa 28ıne kadar 4 kilo bile versem bi takımım var evde onu zorlayıp giycem bi komsum var ondaN İSTESEM DİYORUM YOOOK YAPAMAM COK CEKİNİRİM NE ZORMUS KİLO SORUNLU OLMAK

Evet canım çok zor . Ben de kıyafet almaya çıktım. Normal günlük kıyafetler bile çok kötü durdu üstümde. İĞRENÇ HİSSETTİM.Bu ayın 28ine kadar doktora git ve ilacı kullan bence ben de farketti birazda olsa.Herkes adet olmadan kilo veremezsin diyordu bana öyleymiş gerçekten.

Arkadaşlar bugün bende yulaf ezmesi aldım hemen yoğurtla yedim gerçekten insanı hemen şişiriyor inşallah kilo veririm.Ayrıca yediklerime dikkat ediyorum sütü azaltmadan inşallah kilo veririz.

bebeğim 6.5aylık 57 kılo ıle hamıle kaldım 73 ıle bıttı.dogumdan 3 ay sonra 62ye dustum.sonra yedıklerıme bıraz dıkkat ettım bıde haftada 2 gun spora gıttım suan 56 yım.aman aman bı dıyet yapmadım.2.5 yasında bı cocugumda var zaten ewde cok hareketlıyım ıkısınınde ıstegı bıtmıyo.sezaryan dolayısıyla gobek kaldı onada mekık cekmeye calısıyorum.bebegımı kucagıma alıyorum saga sola hareket edıp bacagımı karnıma dogru cekıyorum 50 sag 50 sol olmak uzere stepte yapılan hareketler hem hareket yapmıs oluyorum hemde bebegım uyuyor ama artık agırlastı zor oluyor bende bıraktım ama cok ıse yaradı selulıtler baya azaldı.hıc moralınızı bozmayın gıdıyo kılolar ılk basta bende bunalıma gırdım ıkı gebelıkte ust uste olunca.emzırme mucıze bısey ama 600 700 kalorı gıdıyo sadece emzırerek.

selam kızlar çok olmuş buraya ugramayali ancak vakit bulabildim neyse size imreniyorum nasıl spor yapmaya fırsat bulabiliyorsunuz keske bende yapabilsem :KK43: bu ay sadece bir kilo vermiştim ama bikacgundur griptim hiçbisey yiyemedim ve bugün tartıya çıktığımda iyiki hasta olmuşum uc günde iki kilo vermisim :))

Canım özelden birsürü şey yazdım ama özel mesaj atma hakkım yokmuş.:KK43:Burdan yazıcam. İlacın adı tarlusal adet söktürücü. Ama doktora gitmeni tavsiye ederim. Genel bir kontrol de oluyor sonuçta.Ben de emzirdiğim için der ilaç vermez diyordum ama ağrı yapıyor diyince verdi.Emzirmene engel değil bebeğe zararı yok dedi.Bebeğim benim 16 aylık. Sezeryenle doğum yaptım ve hiç adet olmadım.Doğumdan sonra eve geldim 66 kiloydum ve bazen 68 e çıktım . Hiç zayıflıyamadım. Ama ilacı kullandıktan sonra şuan tartıda 64 ü görüyorum:)Yalnız sezeryanla yaptığım için mi bilmem midem,göbeğim hatta kalçam çok fazla resmen hamile gibiyim.Adet oldum ilaçtan sonra biraz indi gibi ama düzenli plates şart sanırım.
İlacı alınca hemen kullanıyorsun, sabah akşam 12 tablet 6 günde bitiyor.Ve ilaca başlayınca lekelenmelerde başlıyor.Tam eski adetlerim gibi olmadı leke geldi hep.Ama olsun . Düzene girer elbet.Sonuçta 2 kilo farketti bile.Emzirmeye de devam ediyorum. Sütüm biraz azaldı gibi oldu ama. Adetten sonra artıyormuş tekrar diye duydum.Onun dışında çok su içiyorum. Sabahları aç karnına sirkeli su içiyorum . 5 i bir yerde çayını 2 defa içiyorum. Bir de ekmeği azalttım.Platese de başlıycam inş. Bu son yazdıklarıma yeni başladım.Birkaç gün oldu. Bu şekilde canım.

cumaya randevu alacagım canım gitcem artık zaten öle cok sütümyok emmiyor fazlasadece geceleri odaen fazla 3 kere falan hani hep diyorlarya bebek emmeyi azaltınca olursun diye eee hani nerde olamadım daha ve takmaya basldım gideyin en azından kafam rahat olur suna kesinlikle katılıyorum adet olunca daha cabuk kilo veriyor insa siniyor resmen bakalım doktor ne diycek yazarım buraya

X