Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

hiç giremiyorum nete hiç tartılamıyorum da çok da dikkat etmiyorum yarından itibaren daha dikkatli olmaya çalışcam ve tartı alcam tartı motivasyon sağlıyo kesinlikle yeni hafta bol eksili olsun kızlar :)

Yazdiklarina inanamiyorummmmmmmmmmmmm :)
Konu sahibi olarak hem daha azimli, hemde daha hisli olmalisin ki bizde seni ornek alalim dimi?:nazar:
Tarti cok iyi oluyor mesela ogun cok cikarsa diger gun daha dikkatli oluyorsun, az cikarsa da diger gun ayni sekilde beslenmeye dikkat ediyorsun..
Ben her sabah ac karna tartiliyorum, Gerci son gunlerde gram bile veremiyorum ama olsun saglikli besleniyorum en azindan :))

hiç giremiyorum nete hiç tartılamıyorum da çok da dikkat etmiyorum yarından itibaren daha dikkatli olmaya çalışcam ve tartı alcam tartı motivasyon sağlıyo kesinlikle yeni hafta bol eksili olsun kızlar :)

Kesinlikle bir tartı al,insanı gerçekten motive ediyor.diğer arkadaşımın dedigi gibi eger kilon fazla çikarsa o gun daha cok dikkat ediyorsun.eger eksik cikmissa seviniyorsun yine dikkat ediyorsun daha cok vereyim diye.ben bugün 67.700 gr ciktim.cok sevindim 200 gram daha vermisim.darisi başınıza kizl.ama kendimi cok sıktım haftasonu.iki günde 3 aile misafirim geldi yemekli.yaptigim seylerin arasindan sadece etimi yedim.et gerçekten kilo aldirmiyor,bolbol yeyin kizlar.

evet tartı önemli de benim gibi cok sık tartilinca bir ise yaramıyor
hep yanlış gosteriyor :)

kızlar sakıncası yoksa boyunuz ogrenebilirmiyim imzanızda 70 başlangıç görüyorum İyice komplekse giriyorum :))

Kesinlikle bir tartı al,insanı gerçekten motive ediyor.diğer arkadaşımın dedigi gibi eger kilon fazla çikarsa o gun daha cok dikkat ediyorsun.eger eksik cikmissa seviniyorsun yine dikkat ediyorsun daha cok vereyim diye.ben bugün 67.700 gr ciktim.cok sevindim 200 gram daha vermisim.darisi başınıza kizl.ama kendimi cok sıktım haftasonu.iki günde 3 aile misafirim geldi yemekli.yaptigim seylerin arasindan sadece etimi yedim.et gerçekten kilo aldirmiyor,bolbol yeyin kizlar.

Ayni gidiyoruz kis :KK70: bende sabah 67.9 ciktim ve cokkkkkkk sevindim :))

hemen aynı kiloya yakınız kızlar bende 69.800 cıktım ama benim hafta dönümüm carsamba keske o güne kadar 69 bari olsam

Ayni gidiyoruz kis :KK70: bende sabah 67.9 ciktim ve cokkkkkkk sevindim :))

ayy süperiz valla .yola devam pes etmek yok okiş:)

hemen aynı kiloya yakınız kızlar bende 69.800 cıktım ama benim hafta dönümüm carsamba keske o güne kadar 69 bari olsam

Olursun inşallah diyecem de çarşambaya da iki gün kaldı.olsun be ya verirsin kilolarını.azmi elden bırakma hergün sabah aç karniba tartiya çik gram gram gittiğini farkedeceksin canim :)

kızlar sakıncası yoksa boyunuz ogrenebilirmiyim imzanızda 70 başlangıç görüyorum İyice komplekse giriyorum :))

Canım benim boyum 1.64 .aslinda 63 e insem ideal kilom o benim.ama 60 hedef belirledim daha zayıf olmak için :)

Günaydın kızlar bende aranıza katıldım :)) 25 günlük oğlum var :))
Hamileliğimde. 20 kilo aldım şimdi 12 kilo fazlam var olaylar başladım kendimi çok kasmadan akşamları 7 den sonra agir yemiyorum inşallah gider bu kilo

kızlar ben dukana başladım bugün 2.atak günüm..oğluşum 1 yaşına 2 sonra girecek sütüm cok az zaten dün sorun olmadı dukan..bıktım artık kiloların moralimi bozmasından..acayip moralim bozuluyo ve sinirli oluyorum..

sabah erkenden kalktım.7 de kahvaltımı yaptım , biraz işimi yaptım.45 dk pilatesimi de yaptım :)şimdi ara öğün yiyecem :).

Hamileliğimde. 20 kilo aldım şimdi 12 kilo fazlam var olaylar başladım kendimi çok kasmadan akşamları 7 den sonra agir yemiyorum inşallah gider bu kilo

hoşgeldin canım.Ben de senin gibiyken yani oğlum 20 günlükken başladım diyete ve pilatese.şimdi 2 aylık olmak üzereyiz.Şükür iyi gidiyorum.pes etmeden düzenli şekilde yapıuyorum egzersizlerimi.bol bol suyunu içmeyi unutma.bebişlerimiz çok küçük daha :)

CANIM Sagol inşallah gidecek kilolar :) oğlumu arabasına koyup Abi'mizin okuluna gidicez taksit vermeye hermde yürüyüş olur :))

Bebeginide öpüyorum ne güzel korkunuz çıkmış bide bizim çıksa :) bu arada yeşil çay iciyorum faydası var

CANIM Sagol inşallah gidecek kilolar :) oğlumu arabasına koyup Abi'mizin okuluna gidicez taksit vermeye hermde yürüyüş olur :))

Bebeginide öpüyorum ne güzel korkunuz çıkmış bide bizim çıksa :) bu arada yeşil çay iciyorum faydası var

hg canım aramızaseninde benim gibi iki oğlun var galiba allah bagıslasın canım cümlemizinkini kilonu cok dert etme daha yolun basındasın ben 8 aylık oldu ve hala vermem gereken 10 kilom var ugrasıyorum ama emzirdiğim için fazlada asılamıyorum işte he birde daha hiç regl olmadım sanırım ondanda koly veremiyorum

merhaba hanımlar ben geldim sizleri takip ediyordum ama yazmaya fırsatm olmyordu malum 3 çocuk var
bide gitmem gereken ziyaretlerim vardı
diyete devam ama ben dukanı tam uygulayamıyorum içime sinmiyor
karatay yapacam en azından onda yağ var tereyeğlı yumurta
yemekler zeytinyağlı felan glisemik indekse göre yapılıyor oda kasıntı bir diyet değil sınır yok yani
pilatese devam ediyorum eşim bugün gözle görülür bir incelme olduğunu söyledi mutlu oldum
ama tartılmadım sabah aç karnına tartılacam inşalllah

herkese kolay gelsin

selamlar daha cok girip okumaya calisacagim evde apilacak cok is vardi azaldi ama hala bitmedi kizlar bi turlu uyumuyo ki rahat rahat yemek yapip size bakaim :KK43: tarti almaliyim acil olmadi netten siparis vercem diyetisyen arastirdim biraz istanbulda olup gidenerin yorularin okudum bakalim karar verince size yazarim

aramiza yeni gelen anneler hosgeldiniz :)

cok erken diyet yapman sutunun azalmasina sebep olur sık ve dengeli beslen hamur ve tatli yeme bol su ic

Bu sabah itibariyle 67.5 ciktim arkadaslar :))) 400 gr daha gitti yani, insallah yarina da bi 400 gr daha gideer :))))

Bu sabah itibariyle 67.5 ciktim arkadaslar :))) 400 gr daha gitti yani, insallah yarina da bi 400 gr daha gideer :))))

Ayyy ne guzel canin cok sevindim valla.ya benim diyet iyi gidiyor da hatta pilates yaptim yapali kalcalarim baya kuculdu ama hala 67.800 gr çıkıyorum.ama benim ciddi bir problemim var.çok kabızım.bebeklikten gelme bi kabızlıgim var.sizden yardım istiyorum hanimlar.ben bu kabizligimi nasil gideririm??? 3 lt den fazla su iciyorum.denemedigim bisey kalmadi.bu kabizligim gecmezse kilo veremeyecem:,((

hg canım aramızaseninde benim gibi iki oğlun var galiba allah bagıslasın canım cümlemizinkini kilonu cok dert etme daha yolun basındasın ben 8 aylık oldu ve hala vermem gereken 10 kilom var ugrasıyorum ama emzirdiğim için fazlada asılamıyorum işte he birde daha hiç regl olmadım sanırım ondanda koly veremiyorum

merhabalar benimde iki oğlum var küçüğü 7.ayını bitirdi ve10 kilo fazlam var emzirdiğim için sıkı bir diyet yapmıyorum ama zayıflamak istiyorum

Ayyy ne guzel canin cok sevindim valla.ya benim diyet iyi gidiyor da hatta pilates yaptim yapali kalcalarim baya kuculdu ama hala 67.800 gr çıkıyorum.ama benim ciddi bir problemim var.çok kabızım.bebeklikten gelme bi kabızlıgim var.sizden yardım istiyorum hanimlar.ben bu kabizligimi nasil gideririm??? 3 lt den fazla su iciyorum.denemedigim bisey kalmadi.bu kabizligim gecmezse kilo veremeyecem:,((

Ayni sorun bendede var canim :KK43: hamileyken hele daha da artmisti ama muhtesem bi cozum buldum :KK70:
Kavun ve karpuz bana cok iyi geliyor, ayrica gunluk aktivya yiyorum..
Bak bide ispanak ve yogurt cok iyi geliyor, bol yogurtlu bi cacik yap ve ac karna ye, inan cok iyi gelir :)

X