Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

benim boyum 1.62 kilom 67 hedefim her ay en az 2 kilo vermek, 55 kiloya geldiğimde ise akşam yemekten sonra birşey yemeyerek formumu korumaya devam edeceğim inşaallah :)

Benim 3. Çocuğum 1.58 boy kilom pazartesi 63.7
50 kilo olmak istiyorum
Ve emzirirken kilo verenlerden değilim kilo alıyorum
Canım maşallah allah çocuklarını bağışlasin. Ben de 15 kilo vermek istiyorum. İlk doğumda verdim yine verebilirim. Bence bursa birbirimizi motive ederek bağlayabiliriz.

Kizim hic uyumuyor firsat bulamiyorum yemek yapmaya hep disardan soyluyorum sansli gunumdeysrm makarna yapabiliyorum ancak bu durumdan cok rahatsizim
Saglikli beslenrmiyorum ve kiloda veremiyorum

Ben de hemen araniza katiliyorum.
Bu gün itibariyle 14 kilo fazlam var. Hedefim 60 kilo.
Ocakta işe başlayacağım o zamana kadar hepsini verememektedir belki ama daha insan içine çıkabilir hale gelmek istiyorum.
Haftada 1 pazar günleri tartılıyorum.
Ben de yuruyus yapmaya çalışıyorum. Hergun ortalama 45 dk.
Akşamları da bebek durursa gobek, bel ve kalça egzersizleri yapiyorum. Toplam 30 dk.
Canım şu tarçinli meyve çayını biraz daha detaylı yazabilir misin? Miktarlar nasıl olacak. Herhalde çubuk tarçın kullanıyoruz. İştah kapatan bisey mi...

Kimseler var mııııı??? Bende emziriyorum ve zayıflamak istiyorum desteğe motivasyona paylaşıma ihtiyacam var
Canım biz burdayiz. Hoşgeldin aramıza. Ben de şu an emziriyorum, bebeğim 45 günlük. Kilo vermek istiyorum ama yemeden durmak o kadar zor ki.
Ben de daha fazla hareket etmeye çalışıyorum. Günlük yuruyus ve egzersiz yapmaya çalışıyorum.
Sen birşeyler yapmaya başladım mi kilo vermek için?

Benim bebeğimde 4 aylık oldu benimde çok iştahım vardı sınırsız yiyordum emzirdikçe acıkıyordum yani
Sade maden suyu içmeye başladım 15 gündür kuru kayısı tüketiyorum ve 3 lt su hergün en az 40 mekik 20 dk eliptik bisiklet bide abur cubur ve beyaz ekmeği kestim ama hamur işi pasta kek yiyorum evdede illa pişiyor 2 kızım daha var eşim var onlar için bişeyler yapıyorum haftada 2 defa en az.
Vericez inş
Sade maden suyu süt yapıyor bende aklında olsun

Kizim hic uyumuyor firsat bulamiyorum yemek yapmaya hep disardan soyluyorum sansli gunumdeysrm makarna yapabiliyorum ancak bu durumdan cok rahatsizim
Saglikli beslenrmiyorum ve kiloda veremiyorum
Dışardan söylediklerin ev yemeği gibi olursa bişey olmaz canım verirsin nekadar oldu doğum yapalı.

Süpersin bana uyar. Yarın sabahtan itibaren bu topiğede yediklerimi ekliycem. Ama akşam yemekten sonra hiçbişey yemeden yapamam benya emzirdikçe içim kazınıyor en azından ekmeksiz peynir veya zeytin atsak ağzımıza

Selam kizlar.
KK da zayiflamak isteyenleri gorunce amaaan derdim ne gerek var. Hic kilo problemim olmamisti simdiye kadar. Ama simdi ben de kilo vermek istiyorum.
Boyum 175 kilom 69. Hedefim hamile kalmadan onceki kilom yani 58
Ama sorun su ki yemeyi cok seviyorum ve ne bulursam yiyorum. Spor desen hak getire. Bebekten firsat yok. Birileri beni gaza gtirsin ve nereden baslayacagimi soylesin lutfen. Cunku simdiye kadar hic diyet yapmadim.

arkadaşlar uymaya başladık mı

canım sana tavsiyem hazırı tamamen bırakmaya çalış, ben oğluma çorba yapıyorum sebze çorbası mesela ondan bile yapıp kendinde yiyebilirsin çok basit hem düdüklüye sebzeleri atıp blendırdan geçirdnmi hazır oluyo,
elma çayına elma kabukları çubuk tarçın karanfil koyuyorum ama başka şeyler de koyabilirsin zencefil de olur mesela tarçın kan şekerini düzenlediği için içelim dedik,
bence yaparsın bu gün dene istersen yarım tabak makarna ile de zayıflayabilirsin ben makarna yiyerek 5 kilo verdim zaten emzirmek 2 saat spora eşdegermiş,
birde yemek yerken yavaş yavaş tadını ala ala yiyorum zaten az olduğundan tabaktaki :)

ne yediğini telefonun takvim ajandasına yaz derim ben öyle yapıyorum seni frenleyecek

canım sen ayda 2 kiloyu geçmemelisin o yüzden çok kasma bence, Allah muhafaza sütün kesilmesin ya da kalitesi düşmesin

Dışardan söylediklerin ev yemeği gibi olursa bişey olmaz canım verirsin nekadar oldu doğum yapalı.

Ev yemekleri yapan yer yokki yakinimda tavuk balik soylemeye calisiyorum ama secrnegimde cok yok :/
3 ay oldu 100 kiloyla doguma girdim 86 ya dustum ama son gunlerde kilo aldigimi dusunsemde tartilmadim

Ev yemekleri yapan yer yokki yakinimda tavuk balik soylemeye calisiyorum ama secrnegimde cok yok :/
3 ay oldu 100 kiloyla doguma girdim 86 ya dustum ama son gunlerde kilo aldigimi dusunsemde tartilmadim
canım bebeğin ek gıdaya başlamadan yani en az 4 aylık olmadan beslenmeni çok azaltma ama protein ağırlıklı beslen ekmeği azalt bence ama et balık yumurtayı düzenli yemeye çalış, 4. aydan sonra insan kilo vermeye başlıyor, 30 kilo veren arkadaşlarım var benim moral bozmak yok

Kahvaltım
1 fincan şekersiz nescafe
2 fincan şekersiz çay
1 büyük bardak su
2 dilim tam buğday ekmeği
Domates-salatalık-peynir-sade omlet
Ölçüsüz ekmeğim bitene kadar bunlardan yedim

Canm düzene girersin inş yoğurt süt tüketmeye gayret et onlar çok farkettiriyor hem sütün için hem kilo vermek kolaylaşıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…