Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Selam benimde ikinci bebegim.6 aylik ve 70 kg dayim.55 olmak istiyorum. Ilk dogumumda 30 kilo almis ve bir sene sonunda vernistim.uc gundur ekmek ve abur cuburu kestim bakalim.bol sans..
Canım umarım başarılı olursun. Ben de ekmeği kesmeye çalışıyorum ama benim bebeğim henüz bir aylık. Gelen giden oluyor diye surekli pasta börek yapiyorum. E yemeden durmak o kadar zor ki. Ekmek yemesem pasta yiyorum yani.
Ben de hala bi değişiklik yok o yüzden. :KK12:

70.5 dim pazartesi yemeyi azalttigimda.bugun 68.5 oldum sukur.ekmegi azaltmak cok ise yariyor ve bol su.dogum sonrasi 68 i gordum ilk kez..
Canım ne güzel daha 1 hafta olmadan 2 kilo gitmiş. Harika. Evet ekmeği azaltmak ise yariyor. Bende de ise yarayacak ins. Ama ben hala 75 kilodayim. Artık hergun tsrtilmayacagim :110:moralim bozuluyor

Bugün 45 dk yürüdüm biraz da egzersiz yaptım. Bu egzersizleri de günlük yapabilsem birşeyler farkedecek. Yarın 1 saat yürümeyi planliyorum. 15 dk da egzersiz. Hadi ins.

doğum sonrası 73 kilo ile kaldım, aburcuburu kesince 5 kilo verdim, makarna falan yiyerek, ama önümde daha10 kilo falan var vermek istediğim, artık kek börek yapmıyorum ama arada kaçamak oluyo, tatlıya hiç dayanamıyorum, akşam meyve yemeyi de kestim umarım başarırım, sonuçları da paylaşma istiyorum emzirmenin faydası olduğuna inanıyorum yoksa bu 5 kiloyu veremezdim

tarçın, zencefil, karanfil çayına başlayacağım arkadaşlar malum önümüz kış birde canım aburcubur tatlı istediğinde çay kahve içiyorum şekersiz tabi, meyveleri de öğün öncesi yemeye dikkat ediyorum akşam yemekten sonra da birşey yememek lazım, kalıcı kilo veririz inşaallah

en önemlisi arkadaşlar bir misafir geldiğinde, bir arkadaş ile oturduğunuzda ikram edin ama yemeyin, kız muhabbetlerinde sade kahve için, börek kek yapmayın, yapsanız da yemeyin, kek börek yapmayı bilmeyen tüm tanıdıklarım doğumdan hemen sonra 36 bedene döndü ben hala 44 bedenim malesef ordan biliyorum

en önemlisi arkadaşlar bir misafir geldiğinde, bir arkadaş ile oturduğunuzda ikram edin ama yemeyin, kız muhabbetlerinde sade kahve için, börek kek yapmayın, yapsanız da yemeyin, kek börek yapmayı bilmeyen tüm tanıdıklarım doğumdan hemen sonra 36 bedene döndü ben hala 44 bedenim malesef ordan biliyorum
Ay evet ya bu kek börek işi çok sakat. Benimde şimdiye kadar biseye benzemeyen keklerim birden lezzetli olmaya başladı. Fırını değiştirdim de...
Ama kararliyim gidecek bu 15 kilo. Akşamları yemekten sonra bisey yemiyorum. Faydası olacaktır nasilsa

ya tatlı krizini aşmak çok zor illa canım istiyor, arada kahvenin çayın yanında bir iki lokum yiyorum :KK43:

Merhaba kızlar malesef benimde vermem gereken 10 kilom var. Hamileyken 4,5 kilo aldım bebeğimde gayet sağlıklı kilosu iyi bir şekilde doğdu. Amma velakin doğumdan sonra tatlı krizleri mahvetti. tatlıyı ağzına sürmeyen ben tatlı yemeden duramıyorum şimdi. Bebeğim 5 aylık sütümün kesilmeden nasıl kilo veririm. Şimdi diyeceksiniz tatlıyı kes diye. Peki şu canavar nefsimi nasıl dizginleyebilirim. 38 bedenden 44 bedene benden önce giden göbeğim de cabası :KK43:

Kimseler var mııııı??? Bende emziriyorum ve zayıflamak istiyorum desteğe motivasyona paylaşıma ihtiyacam var

ben de emziriyorum 5 kilo verdim 2 ayda hemde diyet yapmadan o yüzden umutlu olmalısın, bebişler ayaklanana kadar gidecek bu kilolar

tatlım sen zaten gayet formdasın bence
Yok canım ya üst üste 3 çocuk ve bu fazlalıktan kurtulmazsam yerleşicek kilo.
Size katılmaya geldim başka bi topiktede paylaşım yapıyorum ama kimseler yok orada.
Burda hergün ne yediğimizi haftada bi tartılma felan gibi bi düzen var mı

Yok canım ya üst üste 3 çocuk ve bu fazlalıktan kurtulmazsam yerleşicek kilo.
Size katılmaya geldim başka bi topiktede paylaşım yapıyorum ama kimseler yok orada.
Burda hergün ne yediğimizi haftada bi tartılma felan gibi bi düzen var mı
yok ama güzel fikir ben kendi ajandama kaydediyorum yapalım ben 67 kiloyum hedefim 55, normal kahvaltı yapıyorum arada şekersiz çay kahve gündüz 1 meyve akşam yemekten sonra meyve tatlı aburcubur yemiyorum bu şekilde kilo veriyorum hemde sütüm azalmıyor, yediklerini not almak faydalı gerçekten kendini frenliyorsun

yok ama güzel fikir ben kendi ajandama kaydediyorum yapalım ben 67 kiloyum hedefim 55, normal kahvaltı yapıyorum arada şekersiz çay kahve gündüz 1 meyve akşam yemekten sonra meyve tatlı aburcubur yemiyorum bu şekilde kilo veriyorum hemde sütüm azalmıyor, yediklerini not almak faydalı gerçekten kendini frenliyorsun
Aynen yazınca görüyorsun
Ben meyve yiyemiyorum :KK43:
Bide sorunum tatlı evden hiç eksik olmuyor çocuklar eşim seviyor okula giden kızıma beslenme için hamur işi yapmam gerekiyor hazır yedirmek istemiyorum. İlla yiyorum onlardan
İnanırmısın bana kalmasın diye hepsini komşulara dağıtıyorum bazen.
Süt suyla alakalı zaten bide maden suyu çok arttırıyor benim sütümü.
Bu arada boyun kaç? Hedefin ne kadar sürede vermek böyle bi hedef belirledin mi? Benim şimdilik hedefim 60 onu göreyim 57-55 diye gidicem inş
Düzenli şekilde beraber yapalım mı bişeyler
Mekik ve eliptik bisiklet kullanıyorum spor olarak
Sen bişey yapıyormusun?

çocuklara bayatlamayan kurabiye ve buzluğa atılan poğaça yapabilirsin bayatlamayan poğaça tariflerine bakmanı tavsiye ederim birde artan keki poğaayı buzluğa atmak da güzel oluyor,
bence burada karar alıp bugün sıkı bir şekilde başlayalım
öncelikle elma kabuğu, tarçın karanfil ve istediğin kekik nane gibi bir ot türü ile çay yapıp bunu her yemekten yarım saat önce içmekle başlayalım,
ve katı kurallll akşam yemekten sonra asla birşey yemek yok sadece şekersiz çay kahve içilecek, meyve de yenmeyecek,
kahvaltıda ekmek olsun çünkü b1 vitamini karbonhidrat yakımı için gerekli tam buğday ekmeğinde bolca var, öğle bir tabak istediğin yemek olsun ama ekmeksiz, makarna bile olur bu ben denedim zayıflamaya engel değil,
ikindi vakti bir meyve yiyelim malum kış mevsimi gribe karşı koruyucu olsun,
birde eğer kaçamak yaparsak mutlaka buraya yazalım, bir daha yapmıcamıza söz verelim
telefonun takvim ajanda kısmına ne yeniyosa tek tek not alalım bu ne yediğimizi anlamamıza faydası olacak,

günde en az on tane mekik çekelim, kahveden yarım saat sonra yapılan spor daha çok kalori yakıyormuş bu arada

ben bu akşamdan itibaren başlıyorum birazdan tarçınlı meyve çayı yapacağım, katılmak isteyenler katılsın ve hergün durumu belirtsin ki kararlılığımız devam etsin
bu akşam misafirliğe gideceğim ve tüm ısrarlara rağmen yemeyeceğim sözzzzzzzzz :)

X