Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

bir şişe su al su iç canım hem süt yapar :) ben şuan öyle yapıyorum :KK48: bebeğimi babasıyla gezmeye gönderdim ev temizliği yaptım birazdan da şekersiz yorgunluk kahvesi:KK5:

doğumdan eve döndüğümde sadece 2 kilo vermiştim nasıl bi şoktu anlatamam sonra 72 de bayağı kaldım kilo verebileceğime hiç inanmıyordum ama emzirmek gerçekten kilo verdiriyormuş spordan daha etkili o yüzden bu günleri iyi değerlendirelim

Gunaydın kızlar kahvaltımı en bıraz gec yapıyorum bı tane ara öğün akşam yemeğine geçiyorum hemen. Kahvaltı 1 yumurta yarım salatalık yarım donates yeşil zeytın peynır 2 bucuk dılim tam buğday ekmeği ve çay( şekersi iz asla ıcemıyorum:KK43:(( )

Merhaba kizlar
7 buck aylik bi kiz annesiyim.30 temmzda 81.5 kg dyete bsladm.10 kasm bugn 74.1 kiloyum cok sukur.dvm edcgm byle insa emzirme surecnd tatli cok istyo insan ama cok sukur bi sekild atlatmaya clsyrm

Bebeğim dokuz aylık, yaşına girene kadar 10 kiloyu vermek istiyorum. Eliptik bisiklete de başladım, güzel havalarda bebeği alıp yürümeye çalışıyorum

Ben başladığım gunden bugune yani 1 ay on gunde beş kılo vermişim 59.6 oldum az kaldı ınsallah

slm kızlar benimde kızım 18 aylık halen emziriyorum.bu ara yine kilo almaya başladım duzgun bir şekilde dikkat edemiyorum yediklerime aslında yemekle aram pek yok yani çok aşırı tüketmıyorum tek sıkıntım tatlı gıdalar yemeden duramıyorum çikolata,pasta poğaca borek kendimi tutamıyorum tabi oda kocaman bir göbek yapıyo aslında çokda hareketlıyım sekizinci katta oturuyorum gunde ikikere mutlaka in çık yapıyorum asansor bozuk evdede aksama kadar durmuyorum topla temizle hazırla ama gitmiyo kilolar napcam bilmiyorum.etrafımdaki insanlarda kilo aldığı soyluyorlar onla söyledıkce ben daha çok yiyorum belkide onlara inat bilemıyorum

slm kızlar benimde kızım 18 aylık halen emziriyorum.bu ara yine kilo almaya başladım duzgun bir şekilde dikkat edemiyorum yediklerime aslında yemekle aram pek yok yani çok aşırı tüketmıyorum tek sıkıntım tatlı gıdalar yemeden duramıyorum çikolata,pasta poğaca borek kendimi tutamıyorum tabi oda kocaman bir göbek yapıyo aslında çokda hareketlıyım sekizinci katta oturuyorum gunde ikikere mutlaka in çık yapıyorum asansor bozuk evdede aksama kadar durmuyorum topla temizle hazırla ama gitmiyo kilolar napcam bilmiyorum.etrafımdaki insanlarda kilo aldığı soyluyorlar onla söyledıkce ben daha çok yiyorum belkide onlara inat bilemıyorum
Bu topikte pek hareket yok, cuma zayıflama yarışması topiğine katıldım, çok eğlenceli ve güzel paylaşımlar var. Gerçekten kilo vermek istiyorsan kesinlikle tavsiye ederim.

kızlar merhaba bu topiği bulduğum çok iyi oldu bende sizinle zayıflamak istiyorum yoksa artık fıçı halime geri dönücem...

kendimi tanıtayım ben burcu hemşireyim 24 yaşımdayım 15 aylık evliyim 2.5 aylık minnoş bir kızım var
daha önce kadınlar kulubu diyet grupları yarışması ile 20 kiloya yakın verdim 78 le diyete başlayıp 58 59 arası oynadım hep
59 kilo ile evlendim 68 ile hamile kaldım 84 ile doğuma gittim. doğumdan eve geldiğimde 74 kiloydum. şuan kaç kiloyum bilmiyorum. pazartesiden itibaren sağlıklı bir beslenme listesi ve sporla karşınıza geleceğim tabi aranızda bana da yer varsa umarım yavaş yavaş da olsa eskileriminiçine girerim herkese iyi günler En Büyük KK:110::KK28::KK68:

kızlar merhaba bu topiği bulduğum çok iyi oldu bende sizinle zayıflamak istiyorum yoksa artık fıçı halime geri dönücem...

kendimi tanıtayım ben burcu hemşireyim 24 yaşımdayım 15 aylık evliyim 2.5 aylık minnoş bir kızım var
daha önce kadınlar kulubu diyet grupları yarışması ile 20 kiloya yakın verdim 78 le diyete başlayıp 58 59 arası oynadım hep
59 kilo ile evlendim 68 ile hamile kaldım 84 ile doğuma gittim. doğumdan eve geldiğimde 74 kiloydum. şuan kaç kiloyum bilmiyorum. pazartesiden itibaren sağlıklı bir beslenme listesi ve sporla karşınıza geleceğim tabi aranızda bana da yer varsa umarım yavaş yavaş da olsa eskileriminiçine girerim herkese iyi günler En Büyük KK:110::KK28::KK68:
Canim ayni ben bende su an 77 falanim bende bi 60 olsam cok iyi hadi 65 gene iyi ama nasil yapicam bilmiyorum 3 aylik kizim var emziriyorum inan artik psikolojim bozuldu daha 21 yasindayim kendimi sanki 55 yasinda hissetiyorum.saka falan degil esim hic takma diyo ama bi kaynanam var yok evlendiginde daha guzeldin falan diyo iyice sinirler tavan yapiyo bende =/ vermem lazim ama emziriqim.icin cok acikiyom herseyi yiyesim geliyo sabahtan aksama kadar tutuyom agzimi ama gece olunca gelsin cipsler colalar cikilotalar ...

bende zayıflamak istiyorum benimde 3,5 aylık kızım var ve eşim zayıflamama karşı çünkü sabahları limonlu su içerek zayıflamaya çalıştım ve bebeğimin kilo alımı yavaşladı. ne yapcam bilmiyorum ama bu kilolu halim moralimi çok bozuyo doğumdan sonra 10 kilo kaldı resmen. arkadaşlar napcam benim durumumda olupta kilo verebilen var mı ? yoksa kızım 6 aylık olana kadar beklemem mi gerek :KK57::KK43::KK43:

Merhaba arkadaşlar kimse birşey yazmamış önceden çok güzel motive olup kilo verenler olmuş ben çok kilo aldım hamilelik sonrası Nasıl yapıcam diyet bilmiyorum yarın başlamayı düşünüyorum yine bir grup kurssak başlasak motive olsak güzel olmaz mı 83 kilo ile hamile kaldım ben 101 ile falan da doğuma gittim doğum sonrası 93.5 falandım ama sonra dikkat etmedim kilo almıyordum üzerine ama diyete başlayacağım diye dikkat etmedim daha çok yedim 98 kilo oldum çok kafaya takıyorum bu kiloyu eşim şikayet etmiyor ailecek yemeyi çok seviyorlar ama ben takıntılıyım kilolu görmek kendimi çok kötü hissettiriyor sizden yardım bekliyorum motivasyon ve destek için

kizlar gecen sene buradaydim. bir hafta yaptım basim dondu vs dieti bıraktım. sonra karataya basladim basim masim donmedi hem de kolaylikla kilolarimi verdim hala verdigim kilodayim beni.goren 5kisi de karatay yaptı belki daha fazla onlar da verdi :)

71 den 56ya dustum :) :) :) :)

kizlar gecen sene buradaydim. bir hafta yaptım basim dondu vs dieti bıraktım. sonra karataya basladim basim masim donmedi hem de kolaylikla kilolarimi verdim hala verdigim kilodayim beni.goren 5kisi de karatay yaptı belki daha fazla onlar da verdi :)

71 den 56ya dustum :) :) :) :)
Yardımcı olur musun

X