Emziren Anneler Kiloları Birlikte Verelim mi?

Merhaba arkadaslar moralim benim de cok bozuk kilolar yuzunden yillarca citi piti biriyken simdi tosun gibiyim masallah.52 Kilo ile hamile kaldim sanirim 78 falandim en son dogumda.Dogum sonrasi 65 e kadar dustum ama sutum artsin diye yemelerin sonu su an 72 kilomdayim ve eski halime donmek istiyorum.Haftaya dietisyen kontrolunde diete baslayacagim.Bu hafta ne yiyorsam deftere yaziyorum haftaya detisyenimle gorusmemde neler yedigime bakacak ve sonrasinda uygun bir diyetle diyete baslayacagim.Resimlerdeki halimden nefret ettim walla.Ilk zamanlar insanin bebeginden baska bisey gozu gormuyo (kilolari hele hic) Simdi kuzum 9. ayina girecek ve ben artik yavas yavas toparlanmaya baslamaliyim.Cunku iyice saldim kendimi.Diyetisyenle randevumdan sonra neler yedigimi ve neler yaptigimi sizlerle paylasirim .Biraz uzun oldu.Kisaca beni de ekleyin listeye.Sevgiyle kalin..

Arkadaşlar ben de 60 kilo ile hamile kaldım 76 ile doğuma girdim. Bi ara 68' e kadar düşmüştüm sonra süt olsun diye yedim de yedim ve 72 oldum. Biraz çabayla 67'ye kadar düştüm ama kilo vermem durdu. Evlendiğimde 53 kiloydum. Zayıflayacağım diye kıyafet de almıyorum. Hamilelikte giydiğim kıyafetlerle idare etmeye çalışıyorum. İlk hedefim 60, son hedefim 52. Şimdilik stratejim tatlıyı kesip ekmeği azaltmak. Akşamları bol salata yiyorum kilo vermemde bunun faydası olduğunu düşünüyorum. Beni de aranıza alın kızlar ben de zayıflamak istiyorum.

sauna eşofman kullandım ve hala daha kullanıyorum.spor yaparken müthiş terletiyor,çok memnun kaldım ben kendi adıma,tavsiye ederim

bu arada topikte kimseleri göremiyorum kızlar biraz canlılık kazandıralım...

ben de birazdan sporumu yapıcam,zayıflıycammmm

motive lazım dimi ama

bu arada eşime bu toğiğe katıldığımı söyledim yemek yerken uzunnnn uzuunnnn güldü ve senin fazlan yok üzülme dedi :)))) tabii imalı olarakkkkk...

bende eşime söyledim.o da gerek yok diyo ama o sütüm azalır diye korktuğu için.eski 58 kilo halime bile fazla diyodu çünkü.şimdi gayet iyisin bol bol ye süt olsun diyo:)

ya aslında enbuyuk derdim kılo vermek kadar vucudumun eskısı kadar olmasa bıle sıkılasması..göbeğim yumusacık ve tombik tombik..selulitimse masallah emzirmeme rağmen goğuslerım ust bedenım kucuk sutyen olcum 75b ama popomun masallahı var..spor yapmam gerekıyor ve vaktım yok ustelık evımın altında sitenin spor salonu var. bıraz bunun ıcınde uğrasmamız gerekıyor galıba cunku kılo verdıkce vucudum dahada sarkacak...

kesinlikle diyet tek başına yeterli değil.hele doğum sonrası.hepimizin göbeği öyle.yumuşak ve sarkık.aslında düzenli spor ile diyetten çok daha sıkı ve zayıf gözükebiliriz.ama ben hayatta spor yapamıyorum.spor salonunu hiç denemedim ama evde 15 dk bile ayıramıyorum.tembelim yani.2 gün yapsam 3.gün bitiyo.çok denedim.o yüzden benim tek çarem boğazımı tutmak.ama yapabileceksen bak imkanında varmış bence spor diyetten daha kolay ve kestirme bir çözüm.diyette 3 ayda sağlanacak görüntü güzel bir egzersiz programı ile 1 ayda sağlanır bence.helede bizim gibi bölgesel yağlanması olanlar için.benim de üstde bişi yok.basen maşallah...

bu eşler zorla yediriyolar yaaa...bebeğim 5 aylık emiyo çok şükür ama hiç kilo veremedim şükür almadım da o da bi başarı .18 kilo almıştım 8 gitti 10 kaldı .yapıştııı üstüme offff offff

bende o kadar çok yiyodumki almadığıma şükrediyorum hayretle.işte 3-4 gündür biraz dikkat ediyorum.yapışmamıştır merak etme.eritiriz istesek tüm yağları

yine tatlı krizim tuttu..ben nasıl zayıflıcammm..güya çikolata ve tatlı yemiyecektim ama bir pkt tutku yedimm.tutamadım yine boğazımı..
yarın ola hayrola
tablo filan işlerinden çok anlamıyorum canım ya.benim yerime yapabilecek olan varsa çok ikrama geçer.yinede bi deneyim bakim
ben bi deneyim inşallah başarırım

bende o kadar çok yiyodumki almadığıma şükrediyorum hayretle.işte 3-4 gündür biraz dikkat ediyorum.yapışmamıştır merak etme.eritiriz istesek tüm yağları

umarım eritiriz

normalde hergün tartılırdım.şimdi çarşambayı bekliyorum buraya yazcaz diye ama hiç umudum yok.bende hep yeniliyorum tatlıya.neyse kendimi çok iradesiz sanıyordum.herkesin böyle olduğunu görünce kendime kızgınlığım azalıyo

arkadaşlar günlük yapacaklarımızı belirlesek.mesela bugün 50 mekik 50 bisiklet vs.. örnek diyet listesi oluştursak daha güzel olmaz mı?ben bu hafta kilo verdiğimi düşünmüyorum.hatta inş. almamışımdır (

iyi olur bencede.ama diyet listesini bu konuda deneyimi veye bilgisi olan biri hazırlarsa çok iyi olur çünkü yediklerimiz sütümüzü olumsuz etkilememeli...

selam kızlar..bende emziriyorum..bebeğim 9 aylık.....58le hamile kaldım.doğum sonrası 70 olmuştum..şimdi 66-67 gidip geliyorum..60 a düşmek istiyorum...nasıl kilo vermeyi düşünüyorsunuz...bende katılabilirmiyim............

allahım diyet falan derken su anda elimde kurabiyeyle bilgisayar karsısında oldugumu farkettim...
nasıl zayıflıycam ya

ben 47 ile hamile kaldım 65 ile doğum yaptım şuan 52 kiloyu 50 lsam bana yeter çünkü eskiden çöp gibiydim kıyafetlerimin çoğu olsa bana yeter iştahımsa her zamanki gibi iyi ben hep çok yiyorum ya ağzım bi durmuyor ama bebişim daha 52 günlük kendi kendine giderse gider dyorum önce onun sütü çünkü herkese kolay gelsin bende inş. 2 kilo veride kıyafetlerime kavuşurum

günaydın kızlar,kimsecikler yok topikte herkes uyuyor galiba ohh güzel bebişler uyuyor annelerde uyuyor
kızlar uyanır uyanmaz hemen tartıldım
geçen hafta 77 idim ve bugün 75.6

Son düzenleme:

Tabloyu yapamadım.başka biri yapmak isterse nasıl yapılacağı ile ilgili açıklamayıda ekliyorum
Tablonun başlangıcında köşeli parantez içinde TABLE ve Aynı şekilde tablonun sonunda köşeli parantez içinde /TABLE yazmalısınız.

Yani tablonuz aşığıdaki yapıda olmalıdır. Bu iki tablo komutunun arasında da tablo satırlarınız olacak
daha sonra her bir satıra tablonuza gireceğiniz kolonları yazmalısınız. Her bir kolon arasına "|" koymalısınız.
Her satırdaki kolon sayısının dolayısıyla "|" sayısının aynı olması gerekiyor

Örnekler

HTML Kod:
NO|Kullanıcı adı|Mesaj Sayısı|Konu Sayısı
1|abc|100|5
2|def|130|15
3|ghi|140|35
4|jkl|130|4
5|mno|120|12

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…