Emziren Anneler Kiloları Birlikte Verelim mi?

günaydın arkadaşlar.bende tartıldım.beklediğim gibi kilo vermemişim.yerimde sayıyorum yine 60 kiloyum.bu hafta kesinlikle daha dikkatli olmam lazım :KK43:(

vermeyı bırak 1 kg almışım ama sebebini biliyorum misafir geldi börekler,pastalar kurabiyeler vardı bu hafta hep evde,bi de bebiş uyumayınca hep makarna pizza türü kolay şeyler yedık içtk 2 gunde dışarda yedık e hemen aldım tabı 1 kg,dün akşam 5 km yürüdüm,bgunde yürücem sahilde yine,yapabilirsem pilates de yapıcam...
sonuç olarak 77 idim ama 78 olmuşum:KK43:((
bu hafta daha fazla dikkat etmem lazım...

günaydın kızlar,kimsecikler yok topikte herkes uyuyor galiba:KK51: ohh güzel bebişler uyuyor annelerde uyuyor :emir_bebek:
kızlar uyanır uyanmaz hemen tartıldım :21:
geçen hafta 77 idim ve bugün 75.6 :KK64: :KK76:
:KK52:

canım neler yaptığını da yazar mısın bu 1 haftada,bir de bebeğin kaç aylık ve emziriyo musun bıraz fazla vermişsin sanki ama bebiş buyukse sorun yok...

gecen hafta 58 az önce tartıldım 56.9 kiloyum ıyı bısey galba ama 2 gundur mısafırım var homını gırtlaktık muhtemelen 2 gune kalmaz kılom yıne artacaktır :)))

canım neler yaptığını da yazar mısın bu 1 haftada,bir de bebeğin kaç aylık ve emziriyo musun bıraz fazla vermişsin sanki ama bebiş buyukse sorun yok...

canım,ekmeği tamamen bıraktım,hamurişini ve tatlıyı azalttım.tatlı krizlerine girip inat edip yemediğim günler oldu ve galiba alışıyorum yavaştan.önceden bir günde yediğim tatlı-çikolatayı bu hafta bir haftada yedim.hamurişinide misafirim olunca ve mecburi durumlarda yemek zorunda kalıyorum
ayrıca bebeğim 5 aylık emziriyorum ve gündüz uykusu hiç yok ve devamlı huysuzluk yapıyor hep kucağımda, o kucağımdayken ve mızmızlanırken karnımı kek,pasta,bisküvi ile doyurmak zorunda kalıyordum ama artık azalttım.canım şekerli birşeyler isteyince meyve yemeye çabaladım.
bu hafta 3 gün pilates yaptım ebru şallıyla :KK34: ayrıca fırsatını buldukça ve sıcaklar elverdikçe kızımı arabasına koyup hızlı yürüyüşler yaptım.
ve değiştirmediğim tek şey su,yine 3 lt civarında su içtim
Aslında bunların bu kadar etki edeceğini düşünmemiştim sadece önümüzdeki haftalara vücudumu alıştırmaya çalışmıştım kiloda gitmiş,iyikide gitmiş ben bu gazla dahada dikkat ederim artık yediklerime

:KK34:

canım,ekmeği tamamen bıraktım,hamurişini ve tatlıyı azalttım.tatlı krizlerine girip inat edip yemediğim günler oldu ve galiba alışıyorum yavaştan.önceden bir günde yediğim tatlı-çikolatayı bu hafta bir haftada yedim.hamurişinide misafirim olunca ve mecburi durumlarda yemek zorunda kalıyorum
ayrıca bebeğim 5 aylık emziriyorum ve gündüz uykusu hiç yok ve devamlı huysuzluk yapıyor hep kucağımda, o kucağımdayken ve mızmızlanırken karnımı kek,pasta,bisküvi ile doyurmak zorunda kalıyordum ama artık azalttım.canım şekerli birşeyler isteyince meyve yemeye çabaladım.
bu hafta 3 gün pilates yaptım ebru şallıyla :KK34: ayrıca fırsatını buldukça ve sıcaklar elverdikçe kızımı arabasına koyup hızlı yürüyüşler yaptım.
ve değiştirmediğim tek şey su,yine 3 lt civarında su içtim
Aslında bunların bu kadar etki edeceğini düşünmemiştim sadece önümüzdeki haftalara vücudumu alıştırmaya çalışmıştım kiloda gitmiş,iyikide gitmiş ben bu gazla dahada dikkat ederim artık yediklerime

:KK34:

ne güzel darısı başıma inşaallah...ben aslında çok fazla kek, pasta yemiyorum ama...bilmemki veremiyorum...takıldı kaldı kilolar.........çayıma şeker bile atmam...

63 düm hala 63üm buna da şükür adet olcam onu bekliom onunda şişkinliği var regl sonrası 2 kilo vermiş olurum inş bu hafta kilo kaybı yok ama hırslandım sanki biraz

selam güzel enneler.ben 60 kg ile hamile kaldım.72 ile doğum yaptım.doğum sonrası hemen 63 e düştüm hala da 63 üm.az aldım hemen verdim ama ben dahada zayıflamak istiyorum.57 filan fena olmaz hani.emzirdiğim için galiba iştahım acaip.sürekli açım.sürekli aburcubur yiyorum.1 aya kadar memlekete gitcem.biraz daha zayıf gideyim diyorum.burdan arkadaş bulur birlikte diyet yaparsak daha disiplinli olur diye düşündüm.var mı benim gibi zayıflamak isteyip cesareti ve iradesi eksik olan.

bende 55 ile hamile kaldım 76 ile doğum yaptım hamileyken iştahım çok açıldı ama eskiye hemen döndüm şuan 57 kiloyum

acaba hareketsizmisin? biraz spor falan yapsan belki sen daha çabuk verirsin

aslında haftada 2-3 kez yürüyordum.....ama bu aralar biraz ihmal ettim..zaten doğum sonrsı 70 dim..67 ye yürüyerek ,ılık su içerek düştüm..ama işte devamı gelse bir gaza gelip şu 6-7 kiloyuda verebilsem...

Zaten benim yapım bu normalde çok yesem bile kilo almam o yüzden rahatım:)) bide hayatım koşturmaca çalışıyorum kızıma annem bakıyor ee çocuğu bırak al yemek ye tezmilik iş güç derken fulll hareket ister istemez kilolar gidiyor...
Bende hamilelikde düşük tansyion kaldı hala ara sıra yaşıyorum :KK43:

aslında haftada 2-3 kez yürüyordum.....ama bu aralar biraz ihmal ettim..zaten doğum sonrsı 70 dim..67 ye yürüyerek ,ılık su içerek düştüm..ama işte devamı gelse bir gaza gelip şu 6-7 kiloyuda verebilsem...
burda inşallah birbirimizi gaza getip verecez fazlalıklarımızı
Zaten benim yapım bu normalde çok yesem bile kilo almam o yüzden rahatım:)) bide hayatım koşturmaca çalışıyorum kızıma annem bakıyor ee çocuğu bırak al yemek ye tezmilik iş güç derken fulll hareket ister istemez kilolar gidiyor...
Bende hamilelikde düşük tansyion kaldı hala ara sıra yaşıyorum :KK43:
evlenmeden önce bende senin gibi çok yesemde kilo almazdım,etrafta manken gibi dolaşırdım rejim yapmak yediklerine dikkat etmek ne demekmiş evlendikten sonra öğrendim :KK43:

ne güzel ya böyle şeylere öyle imreniyorumki...ben doğum sonrası kendiliğinden hiç düşmedim...
ben düştümde noldu süt olsun diye ye ye kendimden geçip biriktirmişim kiloları:KK43: verecem verecem inat ettim eski halime dönecem:KK6:

merhaba kızlaaar.ben sadece yarım kilo vermişim.61.5 olmuşum.bunada şükür çünkü çok dikkat edemedim.ilknur tebrik ediyorum seni harikasın.demekki neymiş isteyince oluyormuş
.darısı başımıza.
bu arada çok güzel bi tablo yaptım excelde.ama buraya ekleyemiyorum.ona uğraşıyorum

BAŞLANGIÇ KİLO HEDEF KİLO 1.HAFTA
dila506 74 60
samimikız 62 55 61.5
kkkmevsim5 78 65
hy_patia 58 53
sipiga 60 52 60
ilknurgk 77 65 75.6
dorukum 77 60 78
kübraderin 73 55 72
nomore 65 58
pratikanne 64 56
selene34 71 60
kestane 70 65
spring78 58 53 56.9
altunummm 65 55
ikoerd 62 58
zena 63 55 63
gökkusagigizem 70 58
kitapkolik 74 60
xtatlıkız 63 58
ece78 95 75
kilit42 67 60
maggie75 72 65
ikiz81 67 60

Son düzenleme:
BAŞLANGIÇ KİLO HEDEF KİLO 1.HAFTA
dila506 74 60
samimikız 62 55 61.5
kkkmevsim5 78 65
hy_patia 58 53
sipiga 60 52 60
ilknurgk 77 65 75.6
dorukum 77 60 78
kübraderin 73 55
nomore 65 58
pratikanne 64 56
selene34 71 60
kestane 70 65
spring78 58 53 56.9
altunummm 65 55
ikoerd 62 58
zena 63 55 63
gökkusagigizem 70 58
kitapkolik 74 60
xtatlıkız 63 58
ece78 95 75
kilit42 67 60
maggie75 72 65
ikiz81 67 60

arkadaşlar ben 72 oldum:) rejime devammm :nazar:

tartım bozuk kızlar o nedenle çok sağlıklı anlayamıyorum ne kadar verip vermediğimi.bu arada aklınızda olsun simbo almayın az daha verip daha kaliteli bişi alın.geçen yıl aldığımda gayet iyi tartıyordu.şimdi tattıldığımda bi 95 göteriyo bi 94,5 bi 96 valla kafayı yicem.pilini değiştirdim gene aynı.internetten tefal siparişi verdim heyecanla bekliyorum.inşallah doğru tartıyodur.bn de şimdilik iyi gidiyorum kendime göre.sütüm azalmasın diye aralarda şekersiz rezene de hazırlayıp içiyorum.meyve yemeye çabalıyorum.sağlıksız olsuğunu bilsemde çayı tatlandırıcısız içemiyorm.onda da bi marka buldum süte geçmişyormuş.en azından bana zararı olsun beibşiime değil.akşşam mide kazıntılarım için de eskiden üşenmez kek yapıp bi sürü yerdim.şimdi sarı leblebi yanında meyve çayı veya açık çay veya sütle bastırmaya çalışıyorum.ama bi sorunum var.pazar tatile gidiyoruz eşimin işi icabı semineri var ve bizde gideceğiz.4 gün açık büfe:KK58::KK58::KK58:

Bugün de hevesle tartıya çıktım belki değişiklik vardır diye ama ne mümkün neyse kilo almamışım ya buna da şükür.Kilo veren arkadaşları tebrik ederim. Bugün çorba ve salataya ağırlık verdim. Benim koca da diyette öle olunca o da bana uyuyor fazla yemiyoruz.İnşallah haftaya tabloya olumlu sonuçları yansıtabilirim.Bu arada ben tatlı isteğimi şu küçük meyveli şekerler var ya onla aşmaya çalışıyorum siz de deneyebilirsiniz işe yarıyor.

X