Emziren Anneler Kiloları Birlikte Verelim mi?

sonunda evime gelebildim, sözde dikkat edeceğim ya sanki daha çok yedim bu tatilde. neyse artık evdeyim daha dikkat edicem..

selam kızlar herhalde hamilelikte en fazla kiloyu alan benim aranızda.58 le hamile kaldım en 80 küsürlerdeydim moralim bozulmasın diye de tartılmadım bi daha,sanırım 85le doğuma girdim.Şuan bebeğim 4 buçuk aylık ve ben 62 kiloyum.

Kiloları nasıl mı verdim? 2 aylıkken spora başladım,ara ara yediklerime dikkat ettim bazen de bıraktım kendimi tatlıya abur cubura...ama çok hareketliyim,malum bebek bakmak da çok zor...

hedefim tekrar 58 olmak,dikkat etmeye başladım yediklerime,en önemlisi de akşam 7den sonra yemek yememek.Fakat meyve,kuru yemiş gibi şeyler yiyorum sütüm kesilmesin diye...

listenize beni de eklerseniz sevinirim,şimdiden herkese başarılar...

slm kızlar 10 aylık oğlum var 63.2 kilom hedef 55 ama 58 e de razıyım şimdilik beni de listeye ekleyin

oo ne güzel,hergün yeni arkadaşlar katılıyor aramıza

sözde bende yediklerime dikkat edip kilo verecem ama nerde hergün bir bahane bularak ya tatlı-çikolata yiyorum yada hamurişi yiyoru.şu çarşamba bir gelsinde görelim kilolarımızı ...,

yarın sabah kuzuşumun rota aşısı var.o yüzden hazır kız uyumuşken bende yatıyorum.herkese iyi geceler,iyi beslenmeler ve bol bol sütler

merhaba kızlar!!!!!!!bu sorunlarla cebelleşirken yalnız olmadığımı görmek beni rahatlattı.ben de 74 kiloyum.hastaneye gittiğimde muayene olmak için bana hamile misin diye soruyorlar.çok canım sıkılıyor buna.tatlı krizleri bende de var.kısa zamanda zayflamak ve 60 kilo olmak istiyorum.akşam eşimle de konuştuk.beni destekleyeceğini söyledi.sabahları yürüyüş yapmaya başlayacağım yarından itibaren.oğluşa da (eğer uyanırsa) eşim ilgilenecek .sauna eşofmanı almayı düşünüyorum.daha önce kullanan varsa bu konuda bilgi verebilir mi? ayrıca lütfen listeye beni de ekleyin.

• dila506 74......60
  • samimikız 62......55
  • kkkmevsim5 78.......65
  • hy_patia 58.......53
  • sipiga 60.......52
  • ilknurgk 77.......65
  • dorukum 77.......60
  • kübraderin 73.......55
  • nomore 68.......55
  • pratikanne 64.....56
  • selene34 71.....60
  • kestane 70.....65
  • spring78 58.....53
  • altunummm 65.....55
  • ikoerd 62.....58
  • zenan 63.....55
  • gökkusagigizem 70.....58
  • kitapkolik 74.....60

merhaba canım.sauna eşofman hakkında bir bilgim yok ama bence tek başına yürüyüş yeterlidir.bu tür ürünlerden çoğunluğun memnun olduğu bir ürün hiç görmedim.bu eşofman en fazla terlemeni artırıyordur heralde ama terlemek ile zayıflamanın bir alakası yok.ama sen bu linkten araştır istersen

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...na-esofman-kullananlar-kullanmis-olanlar.html

kızlarrr merhaba bende geldim aranıza 4.5 aylık bebeğim var 58 le hamile kaldım 72 ile doğuma gittim şuan 63 kiloyum hedefim yine 58 olmak

cnm kesınlıkle sauna esofmanı alma sen kaslarını calıstır,yuruyus temponda nefes nefese kalmadan olsun bak yavas yavas yaglar nasıl gıdıcek ama bogazı tutmak sart.neden esofmana hayır cunku vucuttan gereksız yere su attırıor o suyu vucuda gerı koymak ne kadar zor bırsey bılıormusunuz.terlemek onemlı ama okadar deıl,vucuda terledıgınız olcude su alın.yuruys yaparken yudum yudum su ıcın cok onemlı.kıloyu terlemek deıl calısan dolasım sıstemımız ve kaslarımız saglar.kan dolasımı hucredekı yagları yavasca yakar.oyuzden kılo fazlası olan herkes yuruyus yapmalı en az bence 40-45 dk.karın sıkılastırmak ıcın mekık,pilates yapılabılır bunlar kasları calıstırıp dogumdan sonra sarkan göbegımızı muhtesem sekılde sekıllendırıor amas ordakı yagları yakmaya etkısı yok,yag yakmak yanı göbegımızı,basenımızı daha dogrusu yag fazlamız nerdeyse orayı erıtmek ıcın saglıklı dengelı dıyet(beslenme) artı yuruyus.ben denedım ve gordum bu konuda cok ta arastırmam var,spor bömlumu mezun arkadaslarım cok ,baska bıseye gerek yok.1.kalorı hesabı beslenme yedıgımızın farkında olmak 2. yuruyus 3.no stress 4.zamana bırakın nasıl farketmeden sısmanladıysak fark etmedende bunları yaparak zayıflayabılırız.

• dila506 74......60
  • samimikız 62......55
  • kkkmevsim5 78.......65
  • hy_patia 58.......53
  • sipiga 60.......52
  • ilknurgk 77.......65
  • dorukum 77.......60
  • kübraderin 73.......55
  • nomore 68.......55
  • pratikanne 64.....56
  • selene34 71.....60
  • kestane 70.....65
  • spring78 58.....53
  • altunummm 65.....55
  • ikoerd 62.....58
  • zenan 63.....55
  • gökkusagigizem 70.....58
  • kitapkolik 74.....60
  • xtatlıkız 63.....58

çarşamba günleri tartılıp sonuçları yazıyoruz

ya benim baskülüm yok, dışarı çıkmam gerekecek (zaten her gün çıkmaya bahane arıyorum :))
bu arada kızlar iyi ki dikkat edicem dedim, sanki ben daha çok yiyorum gibi geliyor bana :)

beni de ekleyin.şuanki kilom 95, hedefim 78, boyum 179cm. doğuma 96 ile girmiştim sadece 2,5 kilom gitmişti.şimdi onu da geri aldım.ama 1-2 gündür daha dikkat etmeye çalıyırom.en azından gece atıştırmalarını kaldırdım sayılır.bi de düzenli uyuyabilsem.yardımcım var ve gece geç yatıp öğleye kadar uyuyorum.sonra da kendim iyorgun bitkin hissediyorum.yürüyüş yapmaktan çekiniyorum.normalde daha önce yürüyüşle çok güzel kilo verdim ama emzirirken sütümü azaaltıyor.denedim biliyorum.bu nedenle yürüyüşten korkuyorum.kızım 4 aylık.

yürüyüşün sütü azaltacağını sanmıyorum.ben 1 haftadır vakit buldukça yürüyorum ama sütte bir değişiklik yok.
yürüyüş yapan arkadaşlar sizin sütünüzde azalma oldumu?

canım bu listeye ilk sayfada bir tablo oluştursan,tartıldığımızda sonuçlarıda yazarsın karşılarına,bizde daha rahat takip ederiz

merhaba yazdıklarınızı okuyunca, şanslı olduğumu hissettim. doğumda fazla kilo almadım 55'tim 65 kilo ile doğum yaptım. doğumdan sonra yavaş yavaş verdim. şu anda bebeğim 8,5 aylık ve ben 50 kiloyum. emzirmeye devam, galiba kızımın çok hareketli olmasına borçluyum, tabi emzirmenin ve koşuşturmacanın da faydası var. havalar ısınınca ne olacak bilemiyorum, çünkü bulunduğum yerde nem oranı yüksek ve bu da benim iştahımı kapatıyor. hamileliğimin son ayları sıcaklara denk geldiği için kilo almamıştım.(karpuz, dondurma ve su ile besleniyordum diyebilirim )

cnm tatlıyı ben de çok severim ve tatlı isteğimi tarçın çubuğu ile bastırıyorum 2-3 saatte bır ıhlamur vb bitki çayının içine şeker yerıne onu atıp içersen tatlı isteği duymadığını fark edeceksın..

kızlar ya ben 2 gündür hiç bişeye dikkat edemedim kiii.. pazar günü tatlı krizine yenildim.. dün ise evde sular yoktu kahvaltıda geçirtirici şeyler yedim. sonra kızımı 1. ay kontrolüne götürdüm ama hastene öyle kalabalıktı ki çok uzun kaldık. kızıma uzamış sarılık teşhisi kondu onun telaşıyla başka doktorlara gittik filan derken uzun süre aç kaldım. eve gelince oğlumu uyutayım kıza bakayım derken arada sadece bisküi yedim ve komposto suyu içtim. evde sular olmayınca mutfakta aldı başını gitti tabii. akşam ne yapacağım derken eşim dışarıda yiyelim dedi. tabi hemen kabul ettim. bütün günün açlığıyla saldırdım yemeğe tıka basa yedim. sonra eve geldim bi demlik çay ve bol bisküii üstelik aralarına bal süre süre. üzerinden zaman geçmeden meyvee..

anladımki 2 çocuklu emziren bi annenin dikkat edebileceği son şey kendisi :)))
yine de yarın tartılıp kilomu yazacağım umut işte...

bu arada eşime bu toğiğe katıldığımı söyledim yemek yerken uzunnnn uzuunnnn güldü ve senin fazlan yok üzülme dedi :)))) tabii imalı olarakkkkk...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…