Emziren Anneler Kiloları Birlikte Verelim mi?

Ben de bugün sabah kahvaltıdan yarım saat önce yedim çörekotunu sonra kahvaltı yaptım. Ama diğer öğünlerde yiyemedim. Çünkü diğer bi öğün olmadı her gittiğimiz yerde ikram falan birini çevirsen diğerini muhakkak yiyorsun hiç acıkacak zaman kalmadı. Neyse yarın daha düzenli olur sanırım. Eşim yarın çalışıyor. Akşam çıkarız ancak bayram ziyaretine. Gündüz de pek gelen olmaz sanırım bakalım inşallah sonuç alırız. Bu arada umarım istediğin ölçülere kavuşursun 2 hafta kısa bi süre acaba kaç cm inceliceksin? :44:

evet canım ya perişan olduk çoluk çocuk ayrıca zayıfladımda galiba ama henüz tartılamadım bide bayram gezmeleri çıktı başıma çok yoruldum ya

Geçmiş olsun canım bayram önü taşınma telaşı bi de üstüne çocuk gerçekten zor. Neyse inşallah sonucu tartıya yansır da en azından yorgunluğuna değer. Kendi eviniz mi kira mı bilmiyorum ama allah sağlıkla,ağız tadıyla oturmak nasip etsin canım...

meraba hanımlar,ben de 2 ay önce doğum yaptım, 84 kg ile ve emziren bir anne olarak aranıza katılıp kilo vermek istiyorum,benide aranıza alır mısınız?:26:

meraba hanımlar,ben de 2 ay önce doğum yaptım, 84 kg ile ve emziren bir anne olarak aranıza katılıp kilo vermek istiyorum,benide aranıza alır mısınız?:26:

Gel canım gel tabi ki. Allah bebeğine sağlıklı ömürler versin inşallah. Ben topiğin müdavimi olarak seni de burda görmekten mutluluk duyarım Aramıza hoşgeldin

Gel canım gel tabi ki. Allah bebeğine sağlıklı ömürler versin inşallah. Ben topiğin müdavimi olarak seni de burda görmekten mutluluk duyarım Aramıza hoşgeldin

Hoşbulduk Çok teşekkürler bende burda zayıflarsam çok çok mutlu olcağım. Takip ettiğim kadarıyla çörekotuna başlayanlar var ben de araştırdım ve başladım hayırlısı bakalım.

Hoşbulduk Çok teşekkürler bende burda zayıflarsam çok çok mutlu olcağım. Takip ettiğim kadarıyla çörekotuna başlayanlar var ben de araştırdım ve başladım hayırlısı bakalım.

Evet ben de bayramın 1. gününden başladım itibaren ama bayramdan dolayı pek düzenli olmuyor. İnşallah etkisini görürüz de zayıflarız canım.

merhabalar.sevgili annelersizlere bir sorum olucak elma sirkeli-ballı su ve 5i biyerde çayı için varmı?faydasını görüyormusunuz?

benim pek umudum yok ama giden herkeste mutlaka incelme oluyormuş zaten bunu garanti ediyor bakalım görcez

benim pek umudum yok ama giden herkeste mutlaka incelme oluyormuş zaten bunu garanti ediyor bakalım görcez

İnşallah incelirsin en azından moral olur sonra da yavaş yavaş zayıflarsın o moralle. Ben incelme olduğuna inanıyorum ama sanırım ileride eski hale geri dönülüyor. Ama bence iyi fikir en azından önce moralini düzelt ki daha rahat kilo verebilirsin. İnsan stres yaptıkça sanki kilo hiç verilmiyor.

merhabalar.sevgili annelersizlere bir sorum olucak elma sirkeli-ballı su ve 5i biyerde çayı için varmı?faydasını görüyormusunuz?

Canım benim bildiğim kadarıyla topikte sirke veya beşi bir yerde çayı içen yoktu. Ama yeşilçay içen arkadaşlar var. Hatta ben de içmeyi denedim ama nedense beni sütümü azalttı.Mecburen bıraktım. Yeşilçayın metobolizmayı hızlandırdığını düşünüyorum.

Evet ben de bayramın 1. gününden başladım itibaren ama bayramdan dolayı pek düzenli olmuyor. İnşallah etkisini görürüz de zayıflarız canım.

Benimde yemek saatlerim pek düzenli olmuyor,çörek otunu yiyorum oğlum uyanıyo emzirmekdi,altını almaktı ya da tam tersi 5 dk sonra yemek yiyorum,elimden geldiğince yapmaya çalışıorum.

aynen öyle canım , bir de para ödediğim için işe yarasın diye yemeği de kısarım diye düşündüm , para ödedim boşa gitmesin hesabı:)

çörekotunu bıraktım,
yine abur cubura daldım
var mı benim gibi olan
istiyorum sizden yardım
bu kilolarla kaldım

selam güzel anneler,
görüşmeyeli umarım herkes iyidir.bebişler büyümüştür...
artık başladım yine sıkı takibinize :) hala 70 kilonun altına düşemedim.üzerime 6kg fazla yapıştı bırakmıyor beni
yeter artık gitsin şu kilolar ebru şallı ile pilates nezaman başlayacak acaba? pilatese başlasakta gitse şu fazlalıklar

bende dogum yapalı 54 gun oldu ve 69 kıloyum boyum 156 14 15 kılo vermem lazımm ama nasıll offf offf

50.5la hamile kaldım 14 kilo aldım oldum 64,5
doğum yapalı 69 gün oldu 11 kilo verdim 3 kilo göbeğimde resmen yapıştı
kendime bakmak bile istemiyorum
tek tesellim annelik duygusu karnımda çatlaklarda oldu hep
napim oğlum sağlıklı olsun yeterki.. kurtulurum inşl bu sarkık göbekten

doğum yapalı 5 ay oldu göbek hala 6 7 aylıkgöbeğim iöine çektiğimde buruş buruş oluyo arkadaşlar bu geçecek mi yoksa artık ömür boyu benle mi kalacak

selam sevgili kader arkadaslarim
her sayfayi tek tek okuyamadim malum taze anneyim.kizim bi hafta sonra tam iki aylik olucak.dogum öncesi kilomdan 4 kilo fazlaligim var ama ben o zamanda kilomdan memnun olmadigim icin bi 10 kilo vermek istiyorum ama en önemlisi göbek meselesi.cok cirkin oldu yaaa
pilates yapmaya baslicam bende.bide diyorumki acaba eve spor aletimi alsam bi tane crosstrainer?
siz baska neler yapiyosunuz?
bide bu cörek otu ne ise yariyoki? tok mu tutuyo acaba?
cörek otu yagini icsek de ayni etkiyi verir mi?ben icmeyi düsünüyorum bebegim cok gazli ve gaza iyi geldigini duydum.banada bi faydasi olursa bayila bayila icerim artik

Hoşgeldin tekrar canım.Nerlerdeydin?Ancak yazıyorum kusura bakma. Okullar açıldı malum koşturmaca başladı. Foruma giriyorum ama pek fazla yazamıyorum. Benim de doğum öncesi kiloma 4 buçuk kilo kaldı. 64,5 kiloyum. Çörekotunu deneyeyim dedim ama ben unutuyorum çoğu zaman. Ama kararlıyım sıkıldım kilolarımdan. Okula giderken ne giysem diye düşünmekten fenalık geldi. Hele zayıf arkadaşlarım güzel güzel giyinip geliyorlar ya onlara çok gıpta ediyorum. Gitsin artık şu kilolar bence de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…