Emziren Anneler Kiloları Birlikte Verelim mi?

Hoşgeldin canım senle ben aynı durumdayız. Ben de doğumdan önceki kilomdan memnun değildim. O yüzden önce doğum öncesi kiloma inip sonra da diğer fazlalıklarımı vermeyi düşünüyorum. Pilates ben de yapsam diyorum ama ben spor konusunda tembelim. Spor yapabilmem için ya salona gitmem lazım ya da yanıma bi arkadaş bulup yürümem lazım. Ona da malesef şartlar izin vermiyor. Bu arada çörekotunu sormuşsun. Çörekotu aç karnına yarım saat önce yenildiğinde zayıflatıyormuş. Burda bi arkadaş bu şekilde çok rahat kilo verdiğini söylemişti. İnternette araştırabilirsin orada daha ayrıntılı bilgiler var.

merhaba herkese

bugün ozon terapinin son (5.) seansına gittim , 20 ağsttan bu yana 3200gr verdim , az gibi ama kıyafetlerim açısından çok şey farkettirdi. tek ozonun etkisi diyemem az yiyorum daha çok bu yüzden verdim bu 3 kiloyu.
yeme düzenim şöyle sağlam bir kahvaltı yani yumurtalı , ballı , kaymaklı falan ama ekmek 1 dilim kepekli , öğlen hafif bir şeyler yiyip , yani kalorisi az ama doyana kadar yiyorum mesela bugün brokoli ve yoğurt yedim doyana kadar , akşam ise yemek olarak yok , ama akşamlarıda mısır yiyorum , meyve yiyorum , kahve ve bir parça çikolata bile yiyorum , günde 2 kez özellikle yatarken yeşil çay içiyorum , yatacağım sıra aç oluyorum ama kesimlikle sabaha kadar su dışında birşey yok.

umarım devam edebilirim bu düzende daha vermem gereken çok kilo var:)

çok teşekkür ederim arkadaşım. biz tayin dolayısıyla il değiştirdik. xehir içi olsa bu kadar yorulmazdık sanırım. kiraya taşındık sanırım yakın zamandada lojmana geçeceğiz. internetimiz yeni bağlandı geç yazdım kusura bakma. hala tartılamadım ama sanırım baya zayıfladım :))

1 kilo daha vermisim kizlar 65 kiloyum gerci ac karnina ve sabah tartilmadim az önce tartildim gecenin 11 nerdese 66 cikti 1 kilo dus 65 olmusum .superr ama benim basenlerim hala var sanirim 3.bebemin hediyesi bunlarr

hoşbuldum canım.bebişin nasıl? sen nasılsın?okullar açıldı sen koşuşturmaya başladın ya artık verirsin bence kiloları :) ooo sen doğum öncesi kilona çok yaklaşmışsın,tebrikler
ben hani hatırlarmısın yaza girmeden 1 ayda 5 kg vermiştim ya hala aynıyım sayılır tüm yaz aç gezmeme rağmen sadece 1 kg vermişim kendime inanamıyorum düşün ya 3 ay boyunca 1kg düşün ne tatilde ne gittiğim gezmelerde nede bayramda şöylee gönlümce bi karnımı doyurmadım ama malesef sonuç 1 kg neyse almamışım ya bunada şükür diyerek kendimi teselli ediyorum
bende kararlıyım verecem bu kiloları ebru şallıyla pilatese yine başlıcam,spor olmazsa sadece aç kalmakla gitmiyo benden kilolar çok şükürki göbeğim yok bide göbeğim olsa mahfolmuştum
nesfite yine başladım,diyorum şu dukan diyetinimi uygulasam ?

canim zaten bende kursa gidiyorum yoksa bende cok tembelim kendiligimden spor yapamam.ayrica kizim saolsun gazli bi bebek evde oldugum zaman bi dakka durdurmuyo beni,nerde kaldi spor yapmak.kursa giderken esime birakip gidiyorum.hem spor yapiyorum hemde evden uzaklasiyorum biraz iyi geliyo tavsiye ederim.

oh ne güzel ya.ben bi kere canim acayip misir cekti yedimde, catladi yavrum yazik gazdan.cogu seyi yiyemiyorum ben malesef.hemen belli ediyo kizimda.brokoliyi cok severim mesela ama yiyemiyorum.yemek konusunda cok dertliyim ama kilo vermede isime yariyo.inanin hic diyet yapamam ben nefsime hakim olamam.ama kizimin aglamasina dayanamadigimdan zoraki diyet yapiyorum.zararli ne varsa gaz yapiyo kizima.isin kötüsü cogu meyvede.tek derdim meyve yiyememek.
tabi bu sayade 3 haftada 2 kilo gitti

bu konuya ilk yazmaya başladığımda yaz sonu istediğim kiloda olurum diye hesaplamıştım ama evdeki hesap çarşıya uymadı. 4 kilo vermiştim yazın annem yanıma gelince yeme düzenim bozuldu. bir de arkadaşım geldi iyice abur cubura daldık. eve paket söyleyip durduk. ben de önce doğum öncesi kiloma dönüp sonra biraz daha vermek istiyordum.

zaman boşa geçti diye üzülüyorum.

arkadaşım paşa lokumu diye bir tatlı yaptı. o bitsin, başka abur cubur yok evde. inşallah tekrar başlarım. beni motive edin.

bir de şimdi ek gıdaya başlayacağız. süt üretimi azalırsa yaktığım kalori de azalır. o zaman kilo veremem, diye korkuyorum. ek gıda emzirmekten kolay olur diye sabırsızlıkla bekliyordum ama oğlum her yeri batırıyor yerken. emzirmek daha kolaymış.

tatilsiz, aralıksız, tam mesaiymiş annelik!

Kızlar yine bennnnnnnnnnnnn :) 1.5 ay sonra tamamen sizlerle olucam. bebişim 5.ayın içinde. şu emzirme olayım ek gıdalara geçiş yapsın yanınızdayım. hepinizi motive edicem bu arada ben hayatımda hiç rejim yapmadım ama çok kararlı bi insan olduğum için yapabileceğimi düşünüyorum.şimdiki kilom 66. doğuma 63 ile girmiştim. lohusalıkta süt için yememden dolayı 3 kg daha alıp vucuduma 13 kilo fazlalık ekledim

Selam kızlar hepinize. Ne zamandır topiğe girip yazayım diyorum ama yazmaya fırsatım olmuyor. Sabah erken kalk akşam geç yat, bu aralar küçük hanım da yine huy değiştirdi. Gecenin bi vakti uyanıp oyun oynamak istiyor. Sabah kızı hazırla bakıcıya bırak derken yorgunluktan sızıp kalıyorum nerdeyse. Okuldaki zayıf arkadaşları gördükçe kamçılanıyorum ama kamçılanmamın etkisi kısa sürüyor. Ben de tekrar yeşil çay içmeye çalışacağım. Daha önce sütümü azalttı gibi gelmişti inşallah yine öyle olmaz. Ayrıca internetten ebru şallının pilates videosunu indirdim öğleden sonra üşenmezsem kızımın uyuduğu saatlerde yapmayı düşünüyorum. Normalde çok şükür kendine birçok konuda güvenen bi insanımdır ama zayıflayıp kendimi daha da iyi hissetmek istiyorum. Çok sıkıldım artık bir kusurlarımı kapatmaya çalışarak giyinmekten. Dolapta öyle güzel kıyafetlerim var ki ben onları tekrar giymek istiyorum yaa...

kilit42cim sana güveniyorum ama kendiime hiç güvenemiyorum.yapıştı kilolar gitmiyor.okula da gidemiyorum ücretsize ayrıldım,ev de kal ye iç mi yapcam bakayım(

bende ücretsizdeyim ve evdeyim..57 ile hamile kalmıştım..83 ile doğum yaptım..70 de kaldım düşemiyorum bir türlü..

kilit42cim sana güveniyorum ama kendiime hiç güvenemiyorum.yapıştı kilolar gitmiyor.okula da gidemiyorum ücretsize ayrıldım,ev de kal ye iç mi yapcam bakayım(

Ah canım benim birden daha da yüreklendirdin beni.Ama kendine haksızlık etme,benim de yaptığım çok bişey yok ama yine de bu kilolarla yaşayamacağımı biliyorum.Bu arada kızlar ücretsiz izin iyi hoş da sonra okula tombik tombik gitmek çok sıkıntı oluyor. Ben de nasılsa evdeyim diye çok takmamıştım dışarıya çıkarken de birkaç kıyafet yeterli oluyordu. Şimdi ne giysem derdine girdim. Kilo vereceğim diye kıyafet almak da istemiyorum. Zaten kıyafetler de pek yakışmıyor. Bi de incecik uzun boylu arkadaşları da görünce insanın morali daha da bozuluyor.O yüzden benim yaptığım hatayı yapmayın kızlar.

Hadi kızlar ya şu ana kadar belki de en zor iş olan anneliğin altından kalkıyoruz da vücudumuzdaki birkaç kilodan mı kurtulamayacağız.Bundan sonra moral bozmak yok. Tam gazla devam ediyoruz.

bende ücretsizdeyim ve evdeyim..57 ile hamile kalmıştım..83 ile doğum yaptım..70 de kaldım düşemiyorum bir türlü..

tarçıncım hemen hemen bende senin gibiyim ücretsiz izindeyim 60 ile hamile kaldım 83 ile doğum yaptım şu an 70 im. bebeğim 30 eylülde 3.ayını bitirecek emziriyorum umarım hepimiz düşlediğimiz kilolara bir an önce kavuşuruz

Son düzenleme:
hanımlar merhaba!! Ben 1.80 boyundayım 80 kilo ile hamile kaldım 95 ile doğuma girdim..1 ay geçmeden 82 kiloya döndüm.. Amannn iyi bari hemen vereceğim nede olsa emziriyorum diye düşündüm..Şimdi kızım 8 aylık ben 89 kiloyum deliricem..Artık boyumda kaldırmıyor..Kendimi çok ama çok kötü hissediyorum..Zaten kilo aldığım dönemde hamile kalmıştım..Ben böyle değildim Ne yapayımm??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…