Eminim BDV de böyle konu gormediniz... keşke ben de kendi hayatımda gormeseydim. ..

Hay çok yaşayın! Bilmesek insanı Carpe Diem'den soğutacak. Bak aklıma rahmetli Robin Williams geldi akşam akşam.

cocugun psikolojisi iyi olsun diye evli kalacaksin, ama halt yemeye devam edeceksin.. aman cocuk icin ne muthis bi ortam..

şimdi bu kadın,
20 yaşındayım bir kızım var, kocamla aramız eskisi gibi değil ama boşanmak istemiyorum bana geçen gün 20 gündür biriyle birlikte olduğunu ama hiç yatmadıklarını söyledi, ben de kızımın psikolojisi için boşanmayacağımı söyledim.
deseydi
boşanma, o aldatmak bile sayılmaz, hemen yuvanı yıkma, erkekler böyle, gezer dolaşır, yapmış bir hata uymuştur şeytana hemen silip atma denirdi.
ama bir kadın olduğu ve evliyken başkasına aşık olduğu için kadına konu sahibi senden özür dileyerek yazıyorum, alenen "o...." denmiş.
hani kimse açık açık yazmamış tabii ban yemesin, davalık olmasın diye, aklımız hala çalışıyor çok şükür.
konu sahibi hayatta her şey insan içindir.
keşke bu kadar erken evlenmeseydin, keşke emin olmadan çocuk yapmasaydın ama geçmişe mazi yenmişe kuzu.
geçmiş olsun.
aşık mısın, değil misin, boşlukta mısın, bilmem.
ama boşanman gerektiğini biliyorum.
o kocayı boşa, kızını al, kendine temiz bir sayfa aç ve hala bir şeyler hissediyorsan yeni adamla yavaş adımlarla ilerle.
insanlar hata yapar, evlilik kanla imzalanan bir kurum değil, evlenmek kadar boşanmak da var işin içinde.
bugün sevdiğimizi düşündüğümüz adam yarın içimizi kaldırabilir.
çekişmeli de olsa boşan ve kendine iyi bir avukat bul, hatta 2 tane biri boşanma konusunda uzman olsun, diğer velayet davasında. kızını o kocan olan yaşam formunun eline bırakma.
bu yaşadıklarından bir ders çıkar, bir daha yangından mal kaçırır gibi evlenmezsin umarım. yolun açık olsun.

Hay çok yaşayın! Bilmesek insanı Carpe Diem'den soğutacak. Bak aklıma rahmetli Robin Williams geldi akşam akşam.

Tabi ki her an çok kıymetli ama biz Carpe Diem felsefesi ile yaşıyorsak temiz anılarla canlandırmalıyız o anları böyle aldatmalarla başka hislerin üzerini örtmeye çalışan suçluluk pskilolojisiyle değil üzülüyorum insanlara

Kizinizi birakip elin herifleriyle bulustuktan sonra nasil kiziniza ahlak terbiye kavramlarini ogreteceksiniz..sizi yaptiginizi kiniyorum.....
Insallah bigun sizde aldadilirsiniz.

evliyken elin adamının gözünün içine içine bakmayı da aldatma sayarım ben..
birde aldatmıyorum kandırmadım diyorsunuz..

hakikaten anlayamiyorum su mantigi !!!!
esi ile arasi bozuk, esi sinirli falan filan gibi(gayet yaygin) sebeplerden.dolayi aldatmaya kilif bulup daha sonra yaptigi hareketin yanlis olmadigi savunan insanlar ne tur tepkiler bekliyorlar cevreden ???
-neden aldattin,cok ayip ama
-esim sinirliydi ve gergindi ve gozunun uzerinde kaşı vardi
- himm...o zamn haklisin, aldatilmayi hakketmis'
dememizi falan mi bekliyorlar ????

su sayilan sebeplerden aldatma mustehak olsaydi %80 gibi ciddi bi oran aldatirdi guvenilir evlilik kalmazdi.
herseyden ote aldatan esini tek kursuna layik gorup namus meselesi bilip topraga gonderen bi toplumda aldatilmayi kabul eden bi baba var karsi tarafta. Soylenecek o kadar cok sey varki... ne guzel soylemis Fuzuli
-sussam gonul razi degil
konussam tesiri yok- ....

Valla esindeki mide genişmis..ilk defa bir erkegin böyle dedigini duydum. hayret...diger kişi yani sevgilin asla senle evlenmez gör bak.kesin kullanmak için senle...gonlü geçince iş ciddiye binince pırrrr kaçar bacim. .sende öylece ortada kalirsin..konu fake degilse düşüncem böyle. .bacim. .

Erken evlenmek aldatmak için neden midir yada bunu mübah mı sayar ?

-biriyle tanıştım'dan sonraki kısmı okumadım.
Yolunuz yol değil. Maceracı denmiyor malesef buna, kusura bakmayın. Bebeğinize bakarken içiniz acımıyor mu? 22 aylık bebeğiniz varmış yaparken de aşksız mı yaptınız- madem aşksızdınız madem böyle carpe diem'li cool cool konuşuyorsunuz 'doğum kontrol' yöntemlerini de biliyorsunuz di mi? Evli değilim, bekarım. Şu hayatta asla yapmayacağım şey ihanettir. Aşkım biter bitmez istersem nerde olursam olayım çat boşarım, bebeğimi kendim de büyütürüm sorun değil, boşandıktan sonra önüme bakarım yerinizde olsam. Neden biliyor musunuz? Karakter meselesi. "Evli" kadına yakışanı yapın.

Duygusal olarak zaten eşinizi aldatmışsınız sonrada esinizde sizde saçmalamışsınız yazık ya o bebeğe günah

Evli olup başka adamla görüşmek ne kadar onurlu davranış?
Tecrübe ile sabit Allah size mutluluğun M sini bile tatırmayacak
Kendinizi zor günlere hazırlayın .

Hak yazmadıkça bela gelmez insana Hak yazmaz kul azmadıkça

Son düzenleme:
Ben aldatmaya karşı olduğum için ne söylerseniz söyleyin bu yanlış olarak kalacak.
Kocası yapsaydı öyle denirdi böyle denirdi de önemsiz, aldatmak kendi başına yanlış, kadın ya da erkek farketmez gözümde.
Ne acı ya, aldatan suçu hiç mi kabullenmez, niye? Kadını da erleği de aynı, hep bahaneler, sebepler... Birisi de kabul etsin suçunu, karşıdakine suç yüklemeden, çamur atmadan...

Konudan bu özeti cikarabildiyseniz size hayatınızda başarılar diliyorum. Ve sizi zihin egzersizlerine davet ediyorum. Samimiyim

Eşimi aldatmak kandırmak demektir. Kimseyi kandirdigim kimsenin arkasından is cevirdigim yok

he canim hee
elin herifinden sevdigim adam diye bahsederken aldatmis olma da yalan soylersen aldatmis ol
dedigin zihin jimnastigine senin ihityacin var bence yada bi turk dil kurumu kitapcigi yeter belki ..

kızını bir düşünsene şu an annesi babasını aldatıyor bunu kendine nasıl yedirebiliyorsun? bu çocuk büyüyünce annen evliyken başka adamlarla görüşmüş diye duyunca ne hissedecek bi düşün bunlar bu ülkede namus meselesidir daha da ağzımı bozmuyorum tövbe Ya Rab'bim yaa

Evli kalıp sevdiğin adamla görüşmeyi nasıl dusunebiliyosun,ve esin bunu nasıl kabul ediyor.siz modernlikte(!)çağ atlamissiniz.

bide böyle takdir edilmek ister gibi yazmıssın pess adama helal olsun valla sen farkında dgeilsin asıl sansın senin esin ama yazıkkı senin gibi bi kadın düsmüs ne olursa olsun kadın dedigin evliyken asla kımseye bakmaz gözü acılmaz yazık o cocuga yazık o yuvayı yıkarsan allah seni asla affetmez

aa öyle demeyin, hanımefendi carpe diem tarzi yasiyor

Sana vereceğim cvp burda olmaz.ama sen düşün, aklına kötü, pis gelecek ne varsa hepsi sana gelsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…