Eminim BDV de böyle konu gormediniz... keşke ben de kendi hayatımda gormeseydim. ..

Süpermiş yaaaaa, tam filim. Sen böyle devam et, birdahaki konunu sabırsızlıkla bekliyorum.

ne demek yok Allah aşkına. boşanma olayına gelmeden aldatan siz degilmisiniz. Allah aşkına yapmayın ya.
20 küsür sayfalik konu var burada. Esımın başka biriyle görüştüğümü bildiğini gözden kaçırmış olamazsiniz. Dedigim şey esımın arkasından is cevirmiyorum

20 küsür sayfalik konu var burada. Esımın başka biriyle görüştüğümü bildiğini gözden kaçırmış olamazsiniz. Dedigim şey esımın arkasından is cevirmiyorum

arkadaşım siz eşinize boşanalım dediğinde böyle bir şey söyledigini iddia ediyorsunuz.
taa ilk aramız bozukken bana başkası var biliyorum dedi demediniz.

Benim için uyku vakti geldi. Konu Sahibi kaçtı demeyin musait bir zaman yorumlara cevap vermeye devam edecegim

namusuna varana kadar küfür edilmesi hoşunuza mı gidiyor konunun açılma sebebi nedir yahu ? bazı yorumlar sizin konunuz kadar iğrenç birde sakin sakin cevap veriyorsunuz bal gibi de fake konu , yeni sezon senaryo çalışmaları galiba :KK14:

Benim için uyku vakti geldi. Konu Sahibi kaçtı demeyin musait bir zaman yorumlara cevap vermeye devam edecegim
Ortalığı karıştırdım
verecek cevabım kalmadı
şimdi kk dan çıkıp uzaktan milletin kapışmasını izleyeyim
ama pardon kızın vardı değil mi mükemmel anne mama saati falan gelmiştir
git sen git

mesjı okur okumaz bana bi garip geldi. inandırıcı bir BDV değil bence. yazılar 20 yaşında birinin yazıları değil. cümleler de öyle.

Doluya koysan almiyor bosa koysan dolmuyor. Bu nasil is arkadas.
1.okadar normallestirmeye calismissinki konuyu sana ay cnm kiyamam esin haksiz sen sevgilinle gez toz dememizi beklemiyorsun heralde. Kesinlikle evi terket bosan ondan sonra sevgilinle ne yaparsan yap. Genc yasta evlenmissin daha 20yasindasin hata ustune hata bide cocuk yapmissin. Yanarim yanarimda o sabiye yanarim.
2.evli kalip sevgilimle gorusemmi demissin oda ayri bi tantana o ne demek ya sen o cocugu nasil bir aile ortaminda yetistirmeyi dusunuyorsun???
3.yapici yorum yapmamizi istemissin nasil olcak o sacma sapan isler cevirmissin sevgilinde hic namuslu ayaklarina yatmasin yok evli olmana dayanamam ama yuva yikmakta istemem.

Daha yazarimda terbiyem musade etmiyor.
Ltf once cocugunu dusun sadece kendini dusunme ..!!!!!!!

namusuna varana kadar küfür edilmesi hoşunuza mı gidiyor konunun açılma sebebi nedir yahu ? bazı yorumlar sizin konunuz kadar iğrenç birde sakin sakin cevap veriyorsunuz bal gibi de fake konu , yeni sezon senaryo çalışmaları galiba :KK14:

sürmanşet gibi basmış birde başlığı.
''eşimden boşanmak istiyorum fakat kabul etmiyor , ne yapmam gerek ? ''dese incileri dökülebilirdi çünkü
.

Çocuksun daha .. Evlenmiş bir de çocuk doğurmuş olman ne seni anne yapar ne de aklı başında mantıklı bir kadın yapar..

İğrenç ruhunuza ve 'sevdğiniz adama' selam olsun ne diyeyim gece gece midem bulandı birde bu kadar soğukkanlılıkla.

Carpe Diem felsefesi diye üzerini kapatamazsın bu arada kendi egolarının. Kendini kandırma.

Boyle bi anneye,boyle bi eşe hatta boyle bi arkadasa sahip olmak istemezdim. Bebege yazik. Allah onun yuzune baksin. Baahtini guzel etsin. Allah onu utandirmasin.Size diyecek hicbiseyim yok.

sürmanşet gibi basmış birde başlığı.
''eşimden boşanmak istiyorum fakat kabul etmiyor , ne yapmam gerek ? ''dese incileri dökülebilirdi çünkü
.
asıl amaç belli işte sıkıntıdan millet ne yapacağını şaşırdı şurada namusuma iki küfür edilsin de sıkıntım geçsin mi diyorlar ne diyorlar anlamadım nasıl bir kafa yaşıyorlar .

X