Eminim BDV de böyle konu gormediniz... keşke ben de kendi hayatımda gormeseydim. ..

Off off bensiz bu konular neden 26 sayfa oluyor kim okuyacak şimdi arkideşlerim ilk sayfadaki durumlardan daha kötülerinden bahsedildimi durum aynımı

ne aktivitesi ayol? onlar sadece bakışıyordu, e arada bir de muhabbet
Oooo siz kaçırmışsınız siz dağda bayırdayken kızınız nerede dedik
o da bizimle aktivite yapıyorduk dedi
bir de olay 20 gün ama çok daha önceden tanışıyorlarmış

ahh, hayır, onlar sizin bildiginiz sevgililerden degil.. sadece dağda dolaşıp konu sahibesinin bebişiyle oyun oynuyorlar.. gunah almayalım
aaaaa öyle mııı ıyı o zaman gunah almıyım demek dağ fantazisi haaa hımm kulağa hoş gelıyorr

Keske bizle alay ediyor olsaniz. Kocanizin goz yummasini hayretle okudum ayri . Sizin bu durumda bosanmayi iliskiyi surdurme ihtimalini ekstra saskinlikla okudum. Bu kadar da midesiz olunmaz . 3 unuzde birbirnizden midesizsinz. Ve ne yazik ki kizinizida bu ahlaki degerler ile buyuteceksiniz. Olan kiziniza oldu gecmis olsun

Fakat rica ediyorum kırıcı değil yapıcı olmaya gayret edin.

Bu konuda yapıcı olacak kadar marjinal biri yoktur burada. Aslında ''marjinal'' demeyecektim ama site kuralları, malum... Sonra ceza yiyorum.

Böyle tipleri hakimler direkt boşamalı. Ne nafaka, ne tazminat ne de velayet verilmeli. Hatta tazminat ve nafaka ödemeli.

Ayrıca konu sahibi 20 degil de minimum 23-24 yaşındayım desen daha iyi olurdu. 20 yaşında oldugunu düşünmüyorum... Ama tabi forum burası, metnin dışında bir şey yoktur dolayısıyla. Yine de söyliyim dedim.

Aleme ibret olsun K Kazen abi ilk üyeliğini aciklayiversen hatunun ...
sevaptır ramazandayız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…