Eminim BDV de böyle konu gormediniz... keşke ben de kendi hayatımda gormeseydim. ..

Esımın buna birsey dememesi kutsal Ruhundan değil de birbirimizin gözünde bitmiş olmamizdan. Rica ediyorum konuyu tam anlayın ve sonra yorum yapın

gozunde bitmis veya bitmemis hic farketmez, boyle bi hainligi kabul edip sineye cekebildiyse kutsal insandir ,kutsal ruhludur,kutsal babadir...
yahu herseyi gectim, ' esim biliyor bundan sonra napmaliyim ' demek ne demek ya???!
-esin biliyorsa rahat rahat gez canm, napalim,kabul etmeseymis o da !!!!
falan mi demeliyiz????
madem yaptiginizin hata oldugunu kabul etmiyorsunuz neyin yardimini istiyorsunuz???

edep yahu !

onu bunu bırakıp çocuğuyla beraber büyüsün bence konu sahibi.
zira ahlak vicdan edep sıfırdan aşılanmalı o beyne.

Çok cahilim bu konuda carpe diem ney yahu o_O:KK45:

carpe diem ' ani yasa' 'su anin tadini cikar' ' zamani yakala ' seklindeki fikir birligi ile birlestirilen bi yasam bicimidir....

Baskanlari konu sahibi arkadas herhalde, anin tadidi cikariyor sonra dadindan yenmiyor:KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

Herkese hanımefendi diye seslenip hanımefendilikten pay almamış konu sahibi, tamam bu kadar ahlaksızlığın dibine vurdunuz da , nasıl oluyorda hala ben sevgilimle kalayım mı evli halimle diye soruyorsunuz ?

Bu konu gerçek olmamalı, 3 ahlaktan yoksun kişinin bir araya gelmesi tesadüf mü? Dilerim ki konu sahtedir. sahte konuyla uğraşan kişilerde gözümde adap, edep yoksunuysa da bu durum daha vahim.

Bu arada siz dağ bayır dolaşırken ! 22 aylık bebeğiniz nerede duruyor ?

eee 26 sayfada çıkaramadınız mı tavsanı şapkadan fake degıl mıymiş konu fake miymiş hanımlar bı özet gecın

Cekismeli ya da anlasmali bi sekilde bosan.
Ahlak dersi verecek degiliz. Kendi dogru ve yanlislarinizi goruyorsunuzdur.

Esinizi severek evlenmediniz mi?

Yeniden baska birine aşık olmak karakter bozuklugu oluyor evet ama bu tip olaylar o kadar artti ki kimin ne olacagi belli değil o nedenle büyük konusmuyorum ve kotu bir sey demek istemiyorum.

Sadece ne olursa olsun boşan derim.

Aşık olduğun adamla da mutlaka sorunlariniz olur. Ya kızın icin gelir konu acarsin ya da gelen gideni aratirmis diye konu acarsin buraya soyleyim.

Bende 21 yaşında ve 10 aylık evliyim. Çocuğum yok.. Size diyecek çok şey buldum aslında empati yapmaya bile çalıştım ama cık! olmuyo... Soruna gelirsek, öncelikle çocuğunuzun babasının psikolojisi bozukmuşta o ortamda büyümesin diye boşanmak istemişsin. Bu kısımda kendinizi kandırmayın lütfen, bana inandırıcı gelmedi. Çünkü çocuğu için boşanmayı göze alacak olan bir kadından ben evliyken başka bir adamla görüşmek nasıl olur acaba? diye bir düşünce beklemem. Bunun dışında hadi oldu da görüşmeye devam ettiniz eşinizde görmezden geliyo dağ bayır geziyosunuz oh ne ala memleket diye gününüzü gün ediyorsunuz o sevdiğiniz adam hiç mi evlenmek istemeyecek ömür boyu sizi böyle mi kabul edecek sanıyorsunuz. bundan da önce evlilik dışı bir ilişki yaşayarak kızınıza nasıl bir örnek olmak istiyorsunuz? böyle bir ailede büyüyen çocuk yerine huysuzluğuna yaramazlığına bağırıp çağıran pek gülmeyen bi babanın yanında büyümesini tercih ederim. lütfen BOŞANIN

X