🙌🍏Elma Diyetimiz 🍏

helal olsun sana:)

Canim borek disinda cok guzel. Yarin karbonhidart almamaya calis. Sadece protein salata sebze takil.

Diyetisyen yazıları okudum düşündüm derledim topladimmm...

Her yedigimiz lokma vucuda kalori olarak dönüyor.
1 dilim baklavayi dengeleyebilirsin ama 1 kilo baklavayı dengeleyemezsin
O yuzden kacamak yapsan bile kararinda yap.
ne de olsa bir tane yedim, biraz daha yeyim diye düşünme
1 taneyi telafi edebilirsin ama sayi arttikca yağa dönüşüyor hepsi.

Amaaan bugünde gezme var tabagimda ne varsa yeyim, aksam yemek yemem, yarin ac gezerim, diye düşünme

Aksam da ye yarin da ye, ama az az protein ve salata olacak sekilde ye... dengelemek icin o gezmedeki pasta çeşitlerinden 1-2 tanesini ye. Aksama da hafif ye, ertesi gune de hafif ye.

Diyeti bozup karbonhidarata gömülmek, bi pastayi bitirene kadar krizden cikmiscasina yemek, nedemek biliyor musun

Ertesi gün yine karbonhidarat krizine girmek, doymamak, iradeni kaybetmek, yemek yeme duzeninin bozulmasi, diyete yeni baslamis gibi tatli krizi yasamak demek...

O yuzden lutfen kararinda kacamak yap. Kendini sev. Sağlığına zararli kh lari nefsini yenecek kadar ye. Birak yarim kalsin. Midene degil çöpe gitsin, çünkü o sana zararli. Psikojine, diyetine, sağlığına zararli.
Kazanan sen olacaksin.

Bilmiyorum her yer farkli mi, isinma oldu sonra o alet üzerinde mekik çektirdiler, table tab pozisyonunda yaptırdılar her hareket 1-2dkydi heralde zTen 30 dk ama cok zordu benim için baska hareketler aklımda. Degil

Menu istahim yoktu

Öğle 12.30 1 kase yoğurt
1 elma

Ara 1çilek, 1 elma

Aksam
1 tabak yoğurtlu ispanak yemeği
3 yk lor peynir protein olsun diye yedim

Ara 1 kupa süt

Spor yok regl den dolayi agrim var canlarim.
Süpersin kanka aynen devam et, ben de spor yapamadım regl olunca olmuyor hatta erkenden yattım uyudum

kesinlikle çok doğru çok güzel bir yazı

Canlarım dün erkenden uyuyakaldım, sabah tartıldım 58.2 çok moralim bozuldu ya. Biliyorum regl ilken tartılmamalıyım ana tutamadım kendimi
Kahvaltıda yine reçel yedim 1 tatlı kaşıgı
2 dilim tam buğday ekmeği
Peynir zeytin
Kaşar peyniri
Yumurta
Domates
Salatalık
İki ceviz 4 gin kurusu
1 bardak yarim yağlı süt.
Afedersiniz ök.z gibi yedim
Bundan sonra saat başı elma yicem. Akşam da kesin Leslie 3 mil yapcam. Şimdiden yazayım da tembellik yapmam

şu ekmeği hayatından çıkarsan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…