🙌🍏Elma Diyetimiz 🍏

markete gittim geldim yarım saat yürümüş oldum:) kızım şimdi uyudu, uyansın parka gidecez
Hareket iyidir kuzu, ben de bi temizlik yapayım diyorum okuldan sonra balkonları yıkarım havalar güzelleşti balkon keyfi yapılır Temizlik üstüne bi de 3 mil Leslie yaptım mı değme keyfime

Selam kizlar yeni geldim. Sabah tartildim 62.9 um. Bende de sislik var. Memnun değilim tartidan. Neden böyle oldu bende gıcık oldum
Hoşgeldin aşkitom
Kafana takma kuzum regl dönemi çok normal, Pazar 57.2 idim bugün 58.2 regl şişkinliği!!! Senin de öyledir , üç beş gün tartılmayalım bence.

liliya kolay gelsin. Benim de bugün incirli kremali pasta yapmam lazim. Yarin gezme var demistim size. Ona gidecek.
Ates böceği kanka afiyet olsun. Zararli birsey yok ama azıcık fazla kacmis gibi.

Ekmeğe lafim yok. Ama süt ne alaka birde hem zeytin hem ceviz ayni anda fazla. Diyetisyene uyacaksak buna da uyalim

Hoşgeldin aşkitom
Kafana takma kuzum regl dönemi çok normal, Pazar 57.2 idim bugün 58.2 regl şişkinliği!!! Senin de öyledir , üç beş gün tartılmayalım bence.
Hos bulduk yavrum
Kızlar size baska birsey için daha soz vermek istiyordum ben.
Yarinki gezmede ve genel anlamda esimin tarafi ile görüşünce" hihi evet" insani olacagim. Gereksiz konuşmak yok. Fikir belirtmek yok. Dinleyici konumunda hihi evet deyip geçeceğim soz veriyorum. SÖZ

Kuzu çay içmeyeyim diye süt içtimzaten sevmedim ben bu elma şeysini yarın protein diyetine başlıcam yeniden

Hahaha o benim için daha zor olurdu çenemi tutmak
Güzel geçer inşallah günün canımm başarırsın sen

Bende hep kendime söz veriyorum neden bunsozu tutamıyorum neden her konuda bor fıkrım var neden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…