ELMA DİYETİ 2024 ( Haftada 3 ile 8 kilo arası ver)

11.gün günaydın. 68.400 gedi kilom bugün. Normal devam ediyorum bakalım 2.hafta bitiminde kaç kilo gitmiş olacak.

12. Gün günaydın bugün 68.400 bu hafta hem zor geçiyor hem de kilo kaybım yok bu beni çok demoralize ediyor ama neyse devam edelim bakalım. Reglim devam ediyor benim 7-8 gün sürüyor. Ondan mi bu hafta böyle bilemiyorum. 1 defa kaçamak yaptım ondan mı ya da vücut direnç mi gösteriyor bilemiyorum ama devam bakalım hedefe 8,400 kaldı bakalım bırakmak yok👍👍😊😊

12. Gün günaydın bugün 68.400 bu hafta hem zor geçiyor hem de kilo kaybım yok bu beni çok demoralize ediyor ama neyse devam edelim bakalım. Reglim devam ediyor benim 7-8 gün sürüyor. Ondan mi bu hafta böyle bilemiyorum. 1 defa kaçamak yaptım ondan mı ya da vücut direnç mi gösteriyor bilemiyorum ama devam bakalım hedefe 8,400 kaldı bakalım bırakmak yok👍👍😊😊
Başka bir sisteme gecseniz vücut alışmış ve gardını almis olabilir

Başka bir sisteme gecseniz vücut alışmış ve gardını almis olabilir
Olabilir, bu haftayı bitireyim zaten iki gün kaldı başka birsey denerim hafta basindan itibaren.

Sabah protein ağırlıklı kahvaltı, aksam bol yeşillikle salata ve sebze yemegi ağırlıklı bir beslenme olabilir günde 2 öğün besleme gibi bakalım.

14 gün bitti 67.500 kg geldim arkadaşlar. İki haftada elma diyeti ile toplamda 5.100 kg verdim. İlk hafta çok verimli e kolay geçti ama ikinci hafta hem zorlandım hemde pek beklentimi karşılamadı daha önce yapanlar çok kilo verdigi için öyle düşünüyorum. Yoksa iki haftada 5 kilo güzel. Şimdi başka bir programla devam bakalım. 😊😊

X