🙌🍏Elma Diyetimiz 🍏

Günaydın kizlar dünkü menum
Kahvaltı
yarım yumurta
bir kibrit kutusu peynir
4 zeytin

ögle
2 elma
1 Ayva
5 yemek kaşığı lor peynir (ne yiyecegimi bulamayınca direk buna gidiyorum artik kurtarici oldu )
bir kase yoğurt

akşam
haşlanmış brokoli
bol salata
bir köfte

ara
bir elma
Bir kupa yarım yağlı süt

1 saat yürüyüş
3 lt su

Nasilsiniz kizlar. Ne var ne yok bugün günü plânladınız mi. Ne yiyip iceceksiniz. Benim icin bugün zor bir gün. Gezme var. O gezmede nasil durucam yemeden.
Yarim yiyicem sevdigim seylerden.
Gezme tabağının menüsü

İçli kete
Tandir böreği
Hashasli sekerli yufka böreği
Yaprak sarmasi
İncirli kremali pasta
bir tatli daha var.

Kahve yanina kurabiye ve cikolata ikrami.

Bana akil verin ben ne yapip ne edicem. Hepsini yemek istiyorum :)

Liliya gecmis olsun canim. Allah sifa versin.

Günaydın canlarım, ben bugün protein diyetine geçtim elma yemekten gına geldi. Etkisi de yok sinir oldum. Sabah 3 yumurta süzme peynir ve süt ile kahvaltı yaptım. Öğlen Tavuk göğsü haşladım onu yicem akşama bakarız.
Özenticim lütfen bize söz ver ve telafisi olmayacak kadar çok yeme. O kadar emek verdik çöpe mi gitsin

Kankaaaaa ses ver hele, ne yaptın gittin mi gezmeye deniz diyette
Liliii kuzum yavrumuz nasıl oldu iyi mi biraz daha
liliyaa
Selam bebeğim. Gittim gezmeye. Basarili birgün geçirdim. Sadece sarma ve borek yedim, pastadan cok az yedim tadimlik. Aksam da menemen ekmeksiz yedim umdugumdan iyi gecti. Kendimle gurur duyuyorum.

Sen nasilsin atesbocum. neler yedin bugün.

Yarin da annemde olacagim aksam yemegine. Yine dikkat etmem lazim. Kh tan uzak durmaliyim. Cuma günü üzülürüm yoksa

Bu arada gezme icin 2 sözümüde tuttum. Az konuştum ve az yedim. Bu benim hayat felsefem olsun. Az konis az ye.

Bir de gezme de benim zayıfladıgim konusu oldu cok sevindim. Cool cevaplar verdim. Biraz dikkat ediyorum, hamur isi ekmek yemiyirum hepsi bu dedim :) ay oglanin peşine koşmaktan zayifladim dedim
Yok ne deseydim.
Lor peyniri kasikla yedim
Protein elma diyeti yaptim
Kutu sütü tepeme diktim.
Marulu yoğurda batırdım, bu gunlere böyle mi geldim deseydim

Aha aha iyiymis
Ben saf hemen anlatıyorum kilo verirken ne ızdıraplar çektiğimi
Kulağımda küpe olsun
Bende kostururken verdim palavralarina kanıp üzülüp duruyordum
Demek böyle oluyormus bu işler

Selam bebeğim. Gittim gezmeye. Basarili birgün geçirdim. Sadece sarma ve borek yedim, pastadan cok az yedim tadimlik. Aksam da menemen ekmeksiz yedim umdugumdan iyi gecti. Kendimle gurur duyuyorum.
İşte bu biliyordum başaracağını tebrik ederim zuzuuuu

Sen nasilsin atesbocum. neler yedin bugün.

Yarin da annemde olacagim aksam yemegine. Yine dikkat etmem lazim. Kh tan uzak durmaliyim. Cuma günü üzülürüm yoksa
Çok şükür iyiyim bugun kahvaltı yumurta süt peynir, öğle ve ikindi tavuk haşlama ve 1.5 yk yulaf ezmesi 3 mil Leslie yaptım.
Dünü atlattıysan bugün de yaparsın bebeeemmm hadi söz verelim bugün kaçamak YÖK, ben size söz veriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…