🙌🍏Elma Diyetimiz 🍏

oo çok iyi sakın bozma eksi garanti :)

Günaydın canım şükür iyiyim sen nasılsın,
Söz veriyorum size bugün kaçamak yok
Sabah tartıldım ancak regl olduğum için kesin kilo değil bu muhtemelen, 57.7
Regl olmuşsun hadi gözün aydın. Sonunda sislikler gidecek.
57.7 de guzel sen onu 56.7 olarak dusun.
Kac günsurer
Ben 6 gün buluyorum .

Regl olmuşsun hadi gözün aydın. Sonunda sislikler gidecek.
57.7 de guzel sen onu 56.7 olarak dusun.
Kac günsurer
Ben 6 gün buluyorum .
Ever dün gece oldum şükür, 7 gün sürüyo bebişim. Karnım davul gibi dünden beri inse de rahatlasak
Bu haftayı ii değerlendirelim canım şakın tatlı yeme ben bugün aşerdim resmen ama sabır...
Pazar günü tatmin edici bi kiloya inersem kendime ödül vericem artık sonunda

Kizlar bir spor merkezi ile konusmaya gidecegim. Umarim guzel gelismeler olur. Powerplate varmis. Siz denediniz mi.
O neydi gız ilk kez duyuyom kanka spor şart ben evde lesli yapıyorım 3 mil azıcık da egzersiz
İnşallah anlaşırsın da başlarsın sen de kankacım

Ben bugun kuş gibiyim. İstahim gitti şükür. Ama dün cok fenaydim. Aynen saldiracak gibi oldum hayaller kuruyordum :)
Sen uzun zamandir dikkat ediyorsun. Benim bu carsamba gezme var. Benim korkum o gün.
Bozmazsam bu haftayi iyi degerlendiricem. Biraz diyete guzel devam etmem lazim. Hayellerime az kaldi.

İnsan hafif ve iyi hissediyor gerçekten Ben de bugün fenayım ama asla bozmam o kadar emeğim var o gün senden kesin söz almalıyız o zaman Cuma günü okulun orda bi pastane var ve Harika pastaları var Oraya gittik, kızlar karşımda pastalar tatlılar yedi ben sadece ıhlamur içtin
Ama gözüme profiterol kestirdim ödülü hak edersem ondan alıcam haylini kuruyorum Cuma’dan beri sen de tut kendini beybisiiiiii bu kadar emek verdik

NASIL BİR DİET ŞEKLİ BİRAZ BİLGİ PLEASE :d
Kahvaltı normal kahvaltı iki dilim tam buğday ekmeği ile en fazla sonra da iki saatte bir ekşi yeşil elma yiyoruz. İlk gün 1 kg, 2.gün 1.5 kg, 3.gün 2kg, 4.gün 1.5 kg, 5.gün 1kg diye devam ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…