Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

Sakin ol kendin ve bebegin disinda hicbirsey dusunme Allah in sevgili kuluymussun ki aylarca ve yillarca bu durumla yasamaktan kurtulmussun

Bence de. Hem sadece senin değil bebeğinin de hakki var. daha ne ihtiyaclari da olacak keske hakkımı arasaydim diyecegin.

O yanındaki o...pu kim bilir nasıl mest olmuştur. Öyle bir sürünsünler ki felekleri şaşsın inşallah. Adi pislikler, yavrunun ve senin ahın öyle bir çıksın ki kapında yerle bir olsun.
Ne zaman boşanırsın bilmem ama o attığı mesajı silme, kanıt o. Bir de bu şerefsiz seni aldatmadığını iddia eder, en yükseğinden nafakasıydı tazminatıydı cartı curtu, donunu al bu soysuzun.

Oradan öyle ayrılmak senin asilliğin,Allahım senin hep yanında olsun ne yapmak istiyorsan onu yap sen anne adayisin artık sen üzülme bebek de hisseder üzülür. İnan ne denir şimdi pek bilemiyorum. Ama şunu da söyleyeyim eşin tam bir şerefsiz.

Para falan düşünecek durumda değilsin tabi bu durumda. Yapacağın şey şu. Durumu ailenle paylaşıp hemen bir avukatın yanına gitmek. Çocuğa aylık uygun bir nafaka onun ekonomik duruma göre uygun bir tazminat veya menkul gayrimenkul üzerinde ne hakkın varsa. Avukatın onunla irtibata geçecek protokol imzalanacak. Yine tek celsede boşanacaksın. Başka bir Kadınla kuracağı hayatı kolaylaştırma. Gitsin yeniden alsın eşya falan.

Şu an yaşadığınız acı ile maddi konular aklıniza bile gelmiyor, dogrudur. Ama aciniz hafiflediginde olaylara daha mantikli baktiginiz vakit, önemsemediginiz bazi seyler o zaman sizin pismanliginiz olacak. O yuzden fevri davranmayin ve bosanmak icin acele etmeyin. Sularin durulmasini bekleyin. En kotu kararlar sinirliyken alinan kararlardir. Unutmayin ki sadece sizin degil dogmamis cocugunuzun da hakki var. Gun gelir size, benim hakkimi neden almadin diye sordugunda verecek cevabiniz olmaz. Düsmez kalkmaz bir Allah. Su an durumunuz iyi olabilir ama ilerde ne olacagi bilinmez. Simdi nafaka istemezseniz o hakkinizi da kaybedersiniz. O yuzden size tavsiyem sakin acele etmeyin.

Siz ne kadar hanımefendi bi insanmışsınız ki, ne olay anındaki tavırlarınızda,ne sonrasında,ne şu yazdıklarınızda bile bir tane çirkinlik yok.. Tüm samimiyetimle söylüyorum alkışlanıcak bi insansınız.. Ve diğer kadınla ilgili de tek bir cümle bile kurmadınız.. Bu da işte kadın klası farkı sanırım.. Bu erdemle bu dirayetle bu akılla siz o karnınızdaki güzelim çocuğu en iyi şekilde yetiştirirsiniz hiç şüphe yokki.. Ne yazıkki insanlar çiğ süt emmişler.. Bunu size ve çocuğunuza yaşatan da Allah tarafından cezasız kalmaz.. Sabırlar diliyorum..

Canim böyle büyük bir olay karşısında böyle tepkiler vermeyi ancak
Allahü teâlâya sonsuz güvenen ona dayananlar sergiler.sen mazlumsun kardeşim esin zalim olmuş cezalarını bu dünyada öbür dünyada fazlasıyla göreceklerdir nitekim bu hep böyle olmuştur. Gerçek adalet sahibi yalnızca Allah cc.dur.
inşallah Rabbim sana yardımı tez ulaştırır insanlar değil merhametliler merhametlisi mevlam yardimci olur bol dua et.o ancak seni duzluge çıkarır.
o bebekle çok güçlü adımlarla yoluna devam et.ağlama diyemem.ama cocugunu incitmeden.
Mal mülk konusunda en iyisini dusunmussun aciz olmadığını göstereceksin.. sabır kardeşim sabır. Her zaman mesaj atabilirsin.

Elimde olsada size maddi manevi her turlu destek olabilsem.. allah yar we yardimciniz olsun.. allah bu uzuntunuzu hayirli insanlarla karşılaştırarak hayirli ahlakli bir ewlat wererek yok etsin insallah...

O attığı mesajı silme kanıt olarak göster ve beş parasız bırak . Suan duygusal düşünüyorsun ama ileride pişman olmamak için yapmalısın bunu.

Şuan yanında olup sana destek vermeyi çok isterdim... Karnındaki bebeğin mutluluğun olsun..

ya aklım sizde kaldı keşke yanlız olmasanız ya
kv de kp i arayıp bildirin bence nasıl insanlar ?
mesela benim başıma bu gelse kv kp benim tarafımı tutar
aileniz gelse yanınıza yanlız kalmayın hamilesiniz off içim sıkıldı

Elimde değildi aşık oldum sevdim diye birşey yoktur der hep sevgilim. Beğendiğin insanla görüşerek bile bile aşık olmak sevmek vardır. Aynı ortamda bulunarak, karşılık vererek. Çocuğunuz biyolojik olsada manevi babası o değilmiş demek ki, kader ne gösterir bilemessiniz ama yıllar sonra yaşamanızdan iyidir. Üzülmekte haklısınız ama bebeğinizin de yaşamak hakkı kendinizi delice yıpratıp çocuğunuza zarar vermeyin. Acı paylaştıkça azalır ailelere söleyin bitsin bitecekse ama evde tek başına geçmez bu günler... Kimse siz istemedikçe sizi üzemez unutmayın, kimseye bu fırsatı vermeyin. Bu cümleyi tekrar edin hep, ve bebeğinizle çoook mutlu olun

haklarını almamak gibi bir hakkın yok canım. Bebeğin için tüm paylaşımı adil bir şekilde yapmak zorundasın... Biryerde bencilliğe bile girer bu öyle herşeyi bırak tek celsede boşan vs vs. Avukata vekalet vereceksin ve bir daha dönüp bakmayacaksın.. Kolay mı kazanılıyor da o 2. kadının kucağına atacaksın malını mülkünü. hayır cidden pişmanlık verici bir davranış.

Allah yardımcınız olsun, içim yandı, çok üzüldüm..
Size ve bebeğinize hayırlı ve huzurlu bir yaşam diliyorum, iyi insanlarla karşılaşın bundan sonra.
Destek alın, ailenize ihtiyacınız var, bebeğinizi de düşünüp en doğru kararları verirsiniz zaten..
O insan müsveddesini de Allah bildiği gibi yapsın, diyecek çok şey var da.........

Zaten doluydum konunu okuyunca ağladım Sınavın çok çok çok büyük,sakın pes etme,evladın için... Rabbim ne büyük ki senin görmeni sağlamış.Ben aldatılmaktan çok, aldatılıp da ruhumun duymamasından,koca bir yalanla yaşamaktan korkarım.Sen de bu açıdan bak olur mu? Hayat bundan sonrasında sana güzellikler,o pisliğe de kendi gibi pislikler getirecek.Yaşa ve gör.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…