Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

Sizin için çok üzüldüm. Söyleyeceğim bir şey yok ama sadece size dua etmek istedim. Rabbim bundan büyük acılar göstermesin, evladınızla sınamasın inşaallah. Siz de göreceksiniz bir zaman geçtikten sonra, eden ettiğiyle kalmayacak.

Aşık olmuşmuş sadakat kavramindan bi haber bi adam ask kelimesini agzina aliyor ne ironik.
Kıyamam sana ya kiyamam ne olur uzulme diyemiycem uzulucen, aglican,bagirican.Verdigimiz her teselli senin icin bos biliyorum.Ama yapma canim seni gercekten sevmeyen bi adam icin aglama.Herkes hakettigini bulur merak etme.

bi forumda çok dert okudum ama ilk kez gözlerim doldu okurken. başından itibaren zaten üzüldüm yazdıklarınıza ama 7 aylık hamile olduğunuzu okuduğumda içim cız etti. çok çok çok üzüldüm ne denilebilir ki? siz çok olgun davranmışsınız, aslında yapılması gerekeni yapmışsınız. her şey ortadayken yüzüğü bırakıp gitmek gerçekten en doğrusuymuş. he ben de bunu yapar mıydım? hiç sanmam kesin bir kavga gürültü çıkartırdım.
bence o adamın (eşiniz bile demek istemem) bu yaptığı tamamiyle vicdansızlık. aşık oldum bilmem ne bunlar faso fiso ve hiç bir haklılığı olmayan şeyler. ayrıca kimse kusura bakmasın da eminim o birlikte olduğu kadın da sizi ve hamileliğinizi biliyordur. bu iki karakter yoksunu insandan Allah sizi kurtarsın evladınızla sağlıklı bir ömür bahşetsin inşallah.

Nasıl ya şok oldum gerçekten. Pek muhabbetimiz olmadi ama actigin konulardan da bildiğim kadarıyla en buyuk derdiniz bebek sahibi olmakti. E o da cok istemistir kesin. Eminim ki pisman olacak ne aşkı. Bi heves uğruna.. Bebeğin için kendini toparlayip ailenle konusabilirsin canim anlatmak iyi gelecektir.

Yazıklar olsun.. Ben boyle bir adilik boyle bir s...sizlik görmedim ya.. Yahu bu kadin senin cocugunu tasiyor sana ömrünü vermis seni sevmis sana deger vermis sana güvenmis. Allah senin belani versin bee..
Bir hikaye geldi aklima.. Adamin biri karisini bir erkekle yatakta yakaliyor. Silahini cekip tam ikisini vuracakken vazgeciyor tek bir sartla sizi affederim diyor "evleneceksiniz". Kabul ediyorlar ve evleniyorlar. Aradan zaman geciyor kadin bu sefer o adami da baska biriyle aldatiyor. Bu adam da cekiyor kadini vuruyor. Kadin mezara kendi hapishaneye. Ilk koca onu ziyarete gidiyor. Iste bunun icin vazgecmistim diyor.

Onlar da gün gelecek yaptiklarinin cezasini cekecekler.. Allah sizin yardimciniz olsun..

KK da hicbir konu beni bu kadar germemisti yaa..

Merhaba arkadasim. Suan neler yasadigini inan cok iyi biliyorum cunku bende ayni durumla karsi karsiyayim ... Bende yedi aylik hamileyim ve 5 yasinda da bir kizim var. Onlar icin ayakta durmaya calismaliyiz.inan hamile kaldigim kilodan daha zayifim. Bu yasattiklari hic bir zaman yanlarina kalmayacak buna inan ve Rabbim karnimizdaki evlatlarimizi kucagimiza aldigimizda acimizi dindirecektir...

allah bildiği gibi yapsın çok ama çok olgun davranmışsın hakkında hayırlısı olsun tatlım cidden çok ağır bir imtihan..

Ya aşık olmuş.. Ben bu hikayenin benzerini birebir yaşadım. Hatta iki kez yaşadım. İkincide git aşkını yaşa dedim. Yaşıyor..Yaşamına yaşamak denirse..

İlkinde bitirseydim oğlum bu kadar etkilenmezdi. Hayatımdaki tek pişmanlığım, tek sızım budur.

Kendinizi kurtarın. Bebeğinizi kurtarın. Vazgeçtim, seni seçtim dese de arkanıza dönüp bakmayın.
Allah yardımcınız olsun

Arkadaşlar yorumlarınızı okudum tek tek, hemen yazamazsam affedin demiştim ya affedin. Her an kafamı toplayamıyorum. Tanımadığım bir sürü kişiden böylesine destek görmek ufacık da olsa bir faydası oldu. Hepinize tek tek cevap verebilmeyi de isterdim ama sanırım yapamayacağım. Tek bir mesaj yazmak istedim. Özelden yazan arkadaşlar da olmuş çok teşekkür ediyorum hepinize, Allah razı olsun.
Şimdi hak konusunu dile getirmişsiniz ya hani. İki ay sonra nasipse bir bebek sahibi olacağım. Ve bu durumda eşyaymış, paraymış, şuymuş, buymuş bunlarla uğraşmak istemiyorum. O süreç beni daha çok yıpratacaktır. Ne zaman tanıştı da oldu inanın ben de bilmiyorum. Sormadım da hiç. Sormayı da düşünmüyorum. Tek celsede olsun bitsin herşey. Bir daha adını anmamacasına hayatımdan çıkarmak en büyük isteğim. Sadece bizzat babamın hediye aldığı eşyaları alıp evden ayrılmayı düşünüyorum. Onunla ortak aldığım hiçbir eşyaya dokunmayacağım. Belki aptallık bu diyeceksiniz bilmiyorum ama yapamam. Sessizce çıkıp gitmek ve kendi hayatımı yeniden kurmak aslında istediğim sanırım. çünkü hiçbir şeyin ban faydası olmayacak. hiçbir şey acımı dindirmeyecek bu saatten sonra, acılarımı yaşadıklarımı unutturmayacak. en çok da onu hatırlatacak şeyleri istemiyorum hayatımda. birbirine "salak" bile demeyen bir çift düşünün, herhalde böyle sessiz bir son yakışırdı o çifte.
Aşkı, evliliği, namaz kılmak gibi görürdüm hep. niyet ettikten sonra etrafa bakmamalı diye insan. Bunu da iki üç kez dile getirmişimdir belki çok çok seyrek zamanlarda.
İnsan hiç ama hiç tahmin edemiyor başına ne geleceğini. Eğer hala hayatınızın yolundaysa şükredin. Umarım henüz yaşamamış olanlar böylesine tarifsiz acılar yaşamak zorunda kalmazlar, hayatının hiçbir zaman diliminde...

evet lütfen gurur yapıp nafaka almamazlık yapma mal varsa üstünüze hemen tedbir koydur satamasın vakit geçmeden bunlarla ilgilenmen lazım bunun içinde bir avukatla görüş cocugunun hakkını o şerefsize bırakmasın,

Allah belasını versin adi pezvnk o... çocuğu nasıl sinirlendim. Üzülmeyin diyemem ama Allah ahini tez vakitte alsın seninde icinde yaşan atesi sondursun . Hemde hamilesin hamilelerin duası kabul olur.

İnanamıyorum, gözlerim doldu okurken... Eşine güveniyorken daha da acı bir durum bu, yaşamış kadar acını hissettim... Şu an eşinin başını ayağımla ezmek istiyorum gerçekten, karnında bebeğiniz varken nasıl midesi aldı... Hele o mesaja nasıl gitti o pislik parmakları?

Bi kaç ay sonra ya da 1 yıl sonra aşkı görecek o, pişmanlıkla kapına gelecek ama iş işten geçti... O zaman gelicne bi tokat at defolsun ordan!!!!

inşallah bundan sonra çok iyi olursun. içim acıdı ama geçicek hayırlısıyla

Çok üzücü. Acını yaşa, ağla, bağır, çağır ama en en kısa zamanda toparlanmaya çalış. Hamile eşini aldatıp bir de üstüne pişkinlikle ama aşık oldum diye mesaj atacak kadr karaktersiz bir adam için yıkılma. Bebeğini sıkma. Şu dakikadan itibaren onun tutunacak en sağlam dalı sensin, lütfen. Ve asla yalnız kalma, ailene haber et biran evvel. Başına birşey gelir, bebeğin tehlikeye girer, vicdanını susturamazsın. Böyle adi bir herif için o masum bebek üzülür mü? Evet sen aldatılmanın en kötü hallerinden birni yaşamışsın. Her şey güllük gülistanlık zannederken br anda hayatın tepetaklak olmuş ama dünyanın sonu değil. Her bitiş bir başlangıç. Sakin gurur murur safsatalarına uyupta hiç bir şeysiz boşama onu. Manevi olarak o seni nasıl acıttıysa sende maddi olarak acıt. Seni aldattığı aşüfteye gelmiyorum bile. Allah versin cezasını, cezalarını...

Boğazım düğümlendi.. hakikatende yaşadıklarınız çok acıgerçekten de ben ya yazacak bir kelime bile bulamıyorum.. nasıl neyle teselli edebiliriz şuan hiçbir şey aklıma gelmiyor.. ama tek gerçek ki bu yaşadıkları size yaşattıkları yanlarına kar kalmaz..RAbbim çok büyük.. Allah yar ve yardımcınız olsun:

Şuan olay çok sıcak ..
Ama zaman geçtikçe acın azaldıkça şuan aramadığın tüm haklarına pişman olabilirsin ..

Aslında yazacak çok şey var ama HİÇBİR ŞEY YOK....
Bu süreçte kendinize acımak yerine bebeğinizle paylaşacağınız o güzel günlere odaklanın..
Bebeğiniz dünyaya geldiği zaman acınız hafifleyecek...Ona olan sorumluluğunuz kafanızdaki problemleri unutturacak ve zamanla sizi paramparça etmiş o kişiye acımaya başlayacaksınız...
Sizin kadar şanslı olamayacak çocuğundan ayrı bir hayat onu vicdanınla başbaşa bırakacak...
Şu an elbette çok zordur açık söyliyim okuması bile gerçekten zorladı beni...
Allah güç kuvvet versin..Pro. bir yardımla doğuma kadar ve hatta lohusalık bitene kadar bu süreci daha hafif atlatabilirsiniz..
Aile ve çevrenize bu durumu anlatıp rahatlayın bu yük sizi yoruyor olabilir..(tabi barışmak gibi bir niyetiniz yoksa)
Sabır diliyorum.

HAKLARINI ARA. tekrar söylüyorum HAKKINI AL!!!

Annem babamla boşanırken gurur yapıp hiç bir şey almadı ( o Zaman yarı yarıya Kanunu da yoktu) bak 15 sene oldu neredeyse annem hala kirada ev sahibi olmak için çırpınıp duruyor. Babam ise 2. Eşiyle yurtdışı,yurtiçi senede kaç kere tatil yapıyor.

Kimse aman Elmalı ne kadar gururluymuş demez. Sen çocuğunla tırmalar da tırmalarsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…