Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

Okurke
Okurken inanın ki bütün bedenim titredi.Yılma güçlü ol.Biliyorum ki çok zor.Ama üstesinden geliceğine eminim.Bebeğinle hayatına sımsıkı tutunucaksın ve en kısa sürede pişman olucak.sabret ve dua et.En önemliside destek al.Ailene sığın şuan yalnız kalman senin içinde bebeğin içinde çok sakıncalı.Seni hiç tanımıyorum ama inan ki yanında olup sana destek olmak çok isterdim.Yalnız değilsin minicik bebeğin sana dört elle sarılmış hayata gelmeyi bekliyo ve ailen...Sen güçlü ol ki bebeğinde güçlü olsun..

nekadar normal bir evlilik gibi görünüyor hiç anlamadınmı canım.. hissetmedin mi.. çok üzüldüm hamile olmasan çok farklı olurdu eminim. allah yanına bırakmaz asla sana bu halinle yaşattıkları yanına kalmaz..

hakkını al avukatla halledersin. başka söyleyebilecek birşey bulamıyorum Allahım sabır güç kuvvet versin onların da cezasını versin ki verecek de inanıyorum kimsenin ahı kimsede kalmaz hele böyle durumda.. mutlaka yanında olsun birileri mutlaka çağır annenleri sevdiğin arkadaşını falan yalnız kalma nolur

Anlatışınız bile o kadar masum ki nasıl kıymış size pes doğrusu. Allah ıslah etsin sizde çok mutlu olun inşallah . İnsan korkuyor evlenmeye bunları okudukça gördükçe

bence ilk olarak ne yapmak istediğine tam karar ver bu senin hayatın ve senin kararın eğer boşanmaksa niyetin iki aileyi de bir araya toplayıp herkese birden söyle çünkü sonrasında herkese ayrı ayrı laf anlatmaya çalışmak seni daha çok yıpratır.anladığım kadarıyla ayrılmayı düşünüyorsun hakkında hayırlısı biz ne desek boş yüreğinin sesini dinle kendini de üzme değmez canına ve karnında taşıdığın minicik yavruna yazık

Okurken içim buruldu inanın o kadar çok üzüldümki ,amma sizin duruşunuzu takdir ettim.
Bu dünyada hiç kimsenin yaptığı yanına kar kalmıyor inanın. Eşiniz denecek o adamın ve o kadının mutlu olacağını sanmıyorum rabbim bildiği gibi yapsın onları.
Siz bebeğinize en güzel şekilde bakarsınız bu adamdan baba olmazmış zaten rabbim yar ve yardımcınız olsun bundan sonra bebeğinizle yolunuz açık olsun inşallah.

Mesajı sakın silme. Aldattığına delil o. Ailesine de anlat. Kendi ailene de. Mümkünse işyeri bile bilsin hatta hamile karısını bi mesajla ortada bıraktığını.

Allah ömrünün geri kalanını öyle bir yaşatsın ki sana, bu olanları hiç hatırlama..

Aman allahım ne kadar üzüldüm anlatamam ve üstelik 7aylık hamilesiniz üzüntünüzü yalnız yaşamayın ne olur allah korusun erken doğum falan olur
Kendi ailenize de onun ailesine de bian evvel söyleyin
Çocuğununu da asla ona göstermeyin o sizin çocuğunuz o adamın değil
İçimden en ağır küfürleri saymak geliyo koca denmeye bile bin şahit estenecek o yaratığa
Peki o aşık olduğu kadın bu adamın evli olduğundan haberi varmı karısının hamile olduğunu biliyor mu
Belkide bekarım dedi

Hiç bi konu beni bu kadar sinirlendirip üzmemişti!

Kendi hakkını geç de BEBEĞİN hakkı ne olacak?
tamam işin gücün var, ama neden sıfırdan başlayıp sıkıntı çekesin
neyi varsa talep et
bari onu kabul etsin şeref yoksunu
sonra satarsın gerekirse bebeğine hesap açtırıp ona yatırırsın para olarak.
ama o kocana da sefa sürdürme.

sadece yasal olarak hakkını al.

Seni alnından öpüyorum kadin, sessizce gitmek istemissin hakkındır elbette

Iyi gelecekse böyle gitmek durma zaten

Mutlu ol lütfen bebeğine ve kendine yeni bir hayat kur

Ağlama artık desemde uzuleceksin biliyorum. Ben bile hissettim taaa buradan acini ama geçecek be kadin geçecek unutmayacaksin belki ama kullenecek zamanla.

Dünyada en büyük acı evlat acisi derler, sen evladini yitirmedin sadakat duygusu olmayan bir herifin kamburunu attin sirtindan.

Mutluluklar dilerim

Son düzenleme:

Karisi hamileyken Asik olabilmis oyle mi, boyle bir insandan kurtulduguna sevinmelisin bile.

şuan böyle düşünüp sesizce gideyim diyorsun ama hata alabildiğin kadar al .belli ki babalık yapmayacak en azından aldıkların çocuğun için yatırım olur hayatını kolaylaştırır.Allah yardımcın olsun ciddi çok üzüldüm ve maalesef benimde tavrım senin ki gibi olurdu ucuzlaşmadan asilce gitmek..ama haklarımı alarak kendim için değil bebek için.

bi yanda yıllarca sana eş olmuş bi kadın
bebeğini taşıyan bi kadın
seninle dert ortağı olmuş, sıkıntılarda desteğin olan bi kadın

bi yanda da aşk diyerek aşk kelimesini kirletten bi adam!
karına aşık olmayabilirsin aklına başkası düşmüş olabilir
ama insanda biraz vicdan, onur, haysiyet olur.
arkasından iş çevirmek nedir ya?
salak yerine koymak?

demek ki sen bu kadına 7 ay önce aşıktın ki çocuk yaptın
7 ayda mı aşkın birden bitti de başka birine aşık oldun?

aşk aşk demesi de iyice sinirimi bozdu.

Canım çok üzüldüm Rabbim yardımcın olsun inşallah bebeğinle çok mutlu bi hayatın olur bundan sonra ...

Şimdi hemcinslerim bana kızacak ama bu gerçeği örtbas etmiyor maalesef. Erkek karaktersiz ve çok eslilik özelliğinden dolayı o potansiyel var o yüzden yüzde yüz yapmaz diyemiyoruz. Bir kadına en büyük kötülük yine kendi gibi kadından geliyor. Marifetmis gibi o... buluklarini kullanarak yuva yikmayi sevgi aşk zannediyorlar. Olan kime mi oldu. En çokta doğacak çocuğa oldu. Ben etrafında aldatma olayı ile dünya da saadet gören i görmedim. Bu gibi ahlaksizlarin hem dünyası hem de ahireti berbat. Lütfen hemcinslerim artık evli erkeklere kuyruk sallmayin. Zira sapiklar hariç karşı taraftan cesaret bulamayan erkek hiç bir kadına yanasamaz. Gidin geneleve istemediginiz kadar becerikirsiniz

Allahım.. Bu nedir.. Böyle bir yuvaya sahipken bu yuvaya, karısına, daha ana karnındaki yavrusuna nasıl kıyar bir insan..

Gerçekten hayret verici..

Rahat mı battı, mutluluk mu battı?

Hadi karını geçtim evlat aşkı yetmedi mi başka bir aşka yelken açtın?

İnanılacak gibi değil..

O kadar çok üzüldüm ki size ne desem teselli olsa bilemedim, hadi adam size eziyet eden, hakaret eden, huzur birakmayan, ilgisiz, sorumsuz olsa kendinizi teselli edersiniz de böyle her şey yolunda giderken..

İşte hayal kırıklığı budur!

Allah yardımcın olsun kardeşim..

Diğer arkadaşların dediği gibi çocuğunun hakkını al lütfen..

Gecmis olsun. Bebeginizi kucaginiza alinca gececek hepsi. Inanin...

Allah bebeginize size saglik versin mus mutlu olun. Sadakatsiz indanlardan uzakta, iki yüzlülükten uzakta... Büyük acilar zorluklar büyük mutluluklara gebedir derim hep darda olunca...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…