Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

Çok üzüldüm adınıza. Size tek söylemek istediğim burda arkadaşların bahsettiği maddi çıkarlarınızı iyi düşünmeniz. Annemde aldatilarak boşandı babamdan ve tum ısrarıma rağmen sadece kıyafetlerini alıp boşandı. Aradan 5 yil geçti bu sürede babam gezdi tozdu hatta evlendi bosandi ve zavallı annemin yaşamadigi hayatı başka kadinlara yaşattı. Şimdi annem diyo ki keşke surundurseydim. He sonuç ne oldu annemin mutlu bir hayatı var babam ise sağda solda annemden bosanmasi için hayatımın hatasiydi diyormus. Bence kararınızı bir daha düşünün. Kendiniz için değil evladınız için.

Yapmayan erkek yoktur tanımı, yapamadan duramayan zibidiler için geçerli bir tanımdir.

Evli bir adamla ilişki yaşayan kadına kimse aferin demiyor lakin erkeğin benden 250 gram fazla olan zekerinin asagida sallanmasiyla ona üstünlük katan bir şeyi yoktur işte o sebeble yuva yıkan kadin değil,yuvasını gözden çıkararak kendi gibi olan bir kadınla yaşadığı rezilliktir yuvayi dağıtan.
Kafasına zorla silah dayayarak dök,kır,parcala dememis kimse ona

Ya inanmıyorum yaaa.. Bunu sana nasıl yapar? Okurken kanım dondu; sanki başkasının hikayesini yazar gibi, o kadar güzel anlatmışsın ki.. Eşini tarif ederken, kendi eşim gözümün önüne geldi. Benden tamamen farklı karakterde biri, dindar, ahlaklı, beni aldatmaz diye risk alarak evlendim. Ama ne olacağı belli değil işte.. "Ben aşık oldum " ne demek ya? Duygularına gem vuramayacak kadar, doğmamış evladını düşünemeyecek kadar...Allah Kahhar ismiyle kahretsin. Canım emin ol, ilerde köpekler gibi pişman olacak.

Ben kucagina bebegini aldiginda gecicek demiyorum diyemem.cunku yok oyle bisey.cok ihtiyac duycaksin.cok uzulceksin.ama sana sunu soyleyim.hayatinin geri kalanini sadece cocugunla huzurlu gecirmek istiyosan huzurlu bi bebek dogurmalisin.yasamis biri olarak hamileligin ne kadar sikintiliysa cocugunda o kadar sikintili ve zor oluyo.acini derinden hissediyorum.Allah sabirve kolaylik versin

Bakın ben de sizinle aynı şeyi düşünürdüm.Başıma böyle birşey gelse hiçbir şeye tenezzül etmem,ceketimi alır çıkarım derdim ama hayır bunu sakın yapmayın.Tazminat,nafaka hepsini talep edin.Bebeğinizin eğitim masrafları için kullanırsınız ilerde.Onun parasını yavrum için kullanmam derseniz de bir hayır kurumuna bağışlarsınız,bir yetim çocuk okutursunuz.Paraların çoğunu siz alınca ben görürüm onların aşkını.Lütfen arkadaşım lütfen.Rahat rahat yeyip içip gezmelerine izin verme!İnan 'ah çok gururlu kadınmış,kıymetini bilemedim' demeyecek o pislik.Yaptığını yanına bırakma!

evet kimse aferin demeyecek
madem evliyken buna cesaret etti bi yaptırımı olmalı, sonucuna katlanmalı
ödül gibi evi arabayı alıp nafaka tazminat da vermezse ooh ne güzel dünya
yediği nane de yanına kar kalır.

evlilik kadının da haklarını korumak için var. ortada bi sadakat sözü var hem de yazılı şekilde. ve taraflardan biri bunu ihlal etmiş. sonucuna da katlanmalı.

Öyle aşık oldum beni affet demekle olmuyor, bu kadar kolay değil. Erkeklerin bu sorumsuzlukları, büyümemiş ergen halleri beni çileden çıkarıyor. Aşık oldum evleneyim, aa evliyken başkasına aşık oldum o zaman rahatça boşanırım. Yok yaaa. Son kuruşuna kadar al. Senin ve bebeğinin geleceğini düşünmek zorunda.

Böyle bir arkadaş da aşık olma sanrısı ile boşanmıştı karısından,ne hikmetse şimdi iki kadın da yok hayatında ve rezil gibi yaşamaya çalışıyor,pişmanlıklarıyla,vicdanıyla.Sizin eşiniz en azından işi pisliğe vurmamış ,neleri var görüyoruz.Allah tez zamanda aklınızı ve yüreğinizi soğutsun -cayır cayır yanıyor şimdi biliyorum- ki başta kendiniz sonra da bebeğiniz için hayırlı olanı mantıklı bir şekilde düşünün. Rabbim sabır ve huzur versin inşallah tez zamanda.

Ellerim buz kesti konunuzu okurken.
Aldatması şerefsizlik , hamileyken aldatması duble şerefsizlik.
Ne melek yüzlülerin içinden neler çıktığını da çok görüyoruz bu sitede.
Yaşadığınız çok ama çok zor Allah yardımcınız olsun kendim yaşamış gibi üzülerek okudum.
Normal boşanma olaylarında hep denir çocuk anneyi anne babayı baba bilmeli ikisinden de koparılmamalı diye ama size böyle birşey bile diyemiyorum .
Burda yapılan ihanet tek size değil çocuğunuzada yapılmış böyle kocada babada olmaz olsun zaten .
Rabbim yardım etsin size..
Unutmadan ; donuna kadar alın.

Mesajını silme canim yaptigi serefsizligi kabul etmis adi bosanacaksan donuna kadar al adi serefsiz bunu nasil yapar yaa yanındaki sirfinti ne yaptı sen yüzüğü cikarip birakinca al bunları kafalarini birbirine vura vura öldür adi haysiyetsiz mahluklar

Çocuğuna değer verseydi ,sizi aldatıp tek mesajla herşeyi silmezdi ,asla affetmeyin , bir kez yapan ustelik eşi hamileyken yapan ,nasılsa affetti çocukta var diye yine yapacak , Allahlarindan bulsunlar ,bir yuva yıkılacak bir evlat babasız büyüyecek belkide ,saniyorlar mi mutlu olacaklar asla...
Bugün karısını aldatan o pisliğide aldatacak ,kendi de aldatilacak ,maalesef ki güçlü olmak her zamanki gibi kadına düşüyor ,evladın için güçlü ol ,yıkılma ,onun sana ihtiyacı var ,güçlü bir anneye ...

kanım donarak bir solukta okudum bu yazıyı ,ilk defa bu kadar etkilendim ve çok üzüldüm Tüm kalbimle bu acınızın bir an önce geçmesini istiyorum Allah güç kuvvet versin

Empati kurarak okudum. İçim acıdı.
Peki ne olacak şimdi. Henüz bu çirkin dünyaya gözleri açmamış bir bebeğin varken ?
İçimden çok şey demek geliyor da!! Neyse.
Kimseye yapmaz etmez dememek gerekiyor sanırım. Eşi 2 canlıyken başka kadınlara , kadın gözüyle bakıp aşık olup yuvasını yıkabilecek canlıya da erkek deniyor işte

Ona ask degil uckurunun derdine dusmek denir apacik..
Eşi söylediği kadar asosyal ve mazbut ise, geçici bir merakı aşk sanmış olabilir. Köpek olup kapıya dayanması çok yakındır. Allahımmmm yaaaa... Mazbut kocamız var diye seviniyoruz; her türlü kaprisini çekiyoruz, şu an çok tedirginim

Gecmiste size de aşık olmustu, seneye de baskasina aşık olur...
Hamileyken böyle bir sey yasamaniz cok aci ama zararin neresinden donulurse kardir. Gurur yapmayin, elinde avcunda ne varsa alın, rezil edin. Yaptiklari yanina kar kalmasin.

Yaşadıklarınız çok ağır Rabbim yardımcınız olsun. İnsanın başına bu dünyada neler neler geliyor. Ben de başkasına aşık olduğu için terk edildim. Tek şansım bekar ve çocuksuz olmamdı. Çok zor bir sürece giriyorsunuz ama en çok güçlü olduğunuzu göstermeniz gereken süreç de karşınızda sizi bekliyor. Siz çok karakterlisiniz ne eşinize ne de o kadına bir şey demeden çekip gitmişsiniz. Rezil edebilirdiniz onları orada bu da en doğal hakkınız tabii. Ama artık işi mahkemeye taşıyacaksanız tüm haklarınızı kullanın yanına kar kalmasın. Sanmasın ki mutlu olacak, her şey iyiye gidecek. Çok büyük bir vebal aldı nasıl ödeyecek?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…