Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

Ben bu konu açıldığında bardaydım çok etkilenmiştim. Nasıl acaba turta hanım. Bu konuyu açacak kadar nasıl gittiniz beş yıl eskisinin konusuna :)

off kuzum ya ki tamam.çok kötü oldum bi an

geçmiş 2015 hatta..bize geçmiş olsun bence
İçim sızlamıştı okurken. Zaten açıklama yapıp gitmiş. İnşallah bebeğini sağlıkla kucağına alıp, dimdik ayakta durmuştur. Of ya çok etkilendim. Geçmişte kalması iyi fakat ben haber almak istiyorum bu kadından. Konuşmak istiyorum iyimi kötümü bilmek istiyorum. Bendeki bu hassaslık hiç iyi değil off

kadının her satirini okurken gerçekten o anları hissettim film gibi gözümün önünden geçti.çoğu kişi fake demiş,asla bu konu fake değil bir kadın olarak gerçekten yüreğimde hissettim.ınş iyidir yavrusuyla

Dış görünüşte 30 yıllık evlilikleri yolunda giden, yoğun iş temposundan kafasını kaşıyacak vakti olmayan babamın bile evli bir kadınla görüştüğünü öğrendikten sonra bir şeye şaşırmam artık diyordum. Ama şaşırmaya devam ediyorum.
Cidden pes! Bu nasıl bir pişkin cevap. Aşık olabilir insanlık hali derim ama karakter olmalı insanda, düşünce olmalı.
Her istediğimizi yapabiliyor olsaydık dünya cehenneme dönerdi herhalde.
Nasıl yanlış bir insanla birlikte olduğunuz gün yüzüne çıkmış. Lütfen bebeğinizi düşünün ve üzülmeyin.

Ben Mune yazdım ya bu kadını bulmak istiyorum. Çok etkilendim. Kalbim sızlaya sızlaya okudum. Aklımdan çıkmıyor bebeği şimdi 4 5 yaşındadır. İnşallah çok çok iyidir. Allah yar ve yardımcısı olsun.

Evet ya orasını bende düşündüm anahtarı eşinden mi alıp gitmiş

Yürüyerek gidiyordum demiyor esinin arabasını bulunduğu tarafa dogru 5 dakika yurumedim diyor.. konu sahibi bu konuyu açtığında burdaydım konu fake değil, cok büyük bir aci yaşadı allahim yuzunu simdi güldürmüştür inşallah...

İki araba olduğunu, kendi arabasını babasının hediye ettiğini yazmış.

B
O değilde profil gizleme özelliği yakın zamanda geldi,konu sahibi beş yıl girmiş en son. Nasıl kapattı profilini kafamda deli sorular
Yeni boşandığım zamanlardı. Bu konuyu çok yakından takip etmiştim . Her kelimeyi tek tek okudum . Fake yorumlarından dolayı üzülüp üyeliğini pasif yapmıştı. Bende merak ettim şimdi nasıl gizlemiş diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…