Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

Yemin ederim aynı şey geldi aklıma. O ladar merak ediyorum ki nasıl iyi mi?
Al bendende okadar bu konuyu bu aksam okudum ve bir dakika olsun aklimdan cikmiyor..
Ciğerleri hissedemiyorum gece gece acaba nerelerde konu sahibi merak ettim.
Ben de merak ettim kızlar konusu ustlerde durunca belki dikkatini çeker de girer eğer bakıyorsa arada..

Umarım o adam da mutlu olmamıştır. Şu erkeklere yüz verip de bir yerlerini kaldıran kadınlara ne demeli. Umarım ikiniz de mutlu degilsinizdir

Konunun tarihine bakmadan okudum.Eski konular acilinca insan merak ediyor Bir sonuc alamayinca uzuluyor .Konu sahibinin cocugu 4 yasinda dir herhalde dilerim coook mutludur.

Aynısını ben yaşadım kızım 18aylıktı ayrıldık tam boşanma arefesinde hala nikahımız var iken başkasına tutuldu ben o sıra tekrar bir araya gelmek istemiyordum evleri ayırdıktan sonra tekrar bir araya gelmek istedi ben istemedim hep kaçtım sonra bir süre sonra ben istedim o kaçtı ve öğrendimki daha nikahlı iken gidip başkasına aşık olup kız istemiş ailesi ile ve ben bunu duydum yıkıldım zor günlerdi hemde çok zor hergün ağlıyordum.. Ama bir gece dönüm noktası oldu Allah'ıma yalvardım kalbimi buz et yarabbi ben bunu haketmedim diye inanın ertesi gün sanki mucize gibi yokuldu artık düşünmüyor istemiyordum ve yıllar geçti kızım 12yaşına girecek ne mi değişti aşık oldum dediği kızla biz boşandıktan hemen sonra evlenmiş ve kız hamile iken karnında 5aylık iken çekip gitmiş kızımın kardeşi olduğunu 2sene oldu öğreneli diyeceğim o ki mazlumun ahı aheste aheste çıkar Rabbim çıkartır.. Onunla boşandıktan sonra 11yıl olacak ocak ayında evleri ayıralı çok kez tekrar olmak istedi ama malesef asla geri dönmedim çünkü kalbimde sevgi kırıntısı bile kalmadı hatta bu insanla nasıl evlenmişim diyorum çok sükür.. Zor zamanlar geçireceksiniz elbet bebeğiniz sağ salim doğar inşaAllah maddi manevi destek olur inşaAllah aileniz yoksa zor gerçekten zaman gerçekten herşeyin ilacı zaten kucağınıza bebeğinizi aldığınızda o size hem hatırlatacak hem unutturacak.. Rabbim yar ve yardımcınız olsun..

Canim aşk değil o aşik olsa duramazdi. Bu cümlenin meali, aşik olan adam gelir sana der ki ben baskasina aşik oldum bitirelim. Boyle liseliler gibi kuytu cafelerde takilmazdi. Ask degil heves,ego, el atinda tutma,begenilme arzusu. Ana fikir; bosanma ihtimalin varsa ayril ALLAH yar ve yardimcin olsun

5 yıl önceki konu

Sanki ben yaşadım 7 aylık hamile hiçbişeyden haberi olmayan bir anne adayı suçsuz daha dünyaya gözlerini açmamış bir bebek ve şerefsiz kahbe lanet olası bir baba adayı birde yuva yıkmaktan çekinmeyen şıllık

Bizim arabanın hem eşimde hem bende anahtarı vardır.Yani bayanın yanında da anahtar olabilir.

Yürüyerek gittiği yazmıyor ki... Her zaman ki yoldan farklı bir yol kullanmış.. Araçla

Bende diğer arkadaş gibi düşündüm çünkü 'bacaklarım titriyordu yürürken 5 dk bile yürümedim' gibi bir cümle kurmuş. Şahsen araba kullanıyor olsa gözüne takılan plaka olmazdı araç kullanırken anca tanıdığım bir modelse tanıdığım birinin mi diye plakaya gözüm ilişir ki buda yavaş hız olması lazım

Yemin ederim aynı şey geldi aklıma. O ladar merak ediyorum ki nasıl iyi mi?
Umalım da iyi olsun, üyenin fake olduğu düşünülmüş, kadın siteden ayrılalı yıllar oldu, artık konuya inanılmasa ne fark edecek ki, üyeliğini iptal ettirdikten sonra bu üyelikle ziyaretçi olarak dahi gelmedi siteye ve yine merak ediliyorsa başka üyeliği de görünmüyor, diyelim ki fake'ti, bence gerçekti ama hadi fake olsun, fake'inde dürüstü varmış dedirten türdenmiş en azından, zira bu üyeliği kapattırıp defalarca çakma üyelikler alıp yeni hikayelerle gelmedi siteye.

5 yıl sonra okuyorum konuyu ve çok etkilendim. Umarım çok çok iyidir. Bebeği ile mutludur. Konunun fake olmadığı bariz.Olurda yine gelirse. Bu yazımızı görürse.Dualarım hep onunla.

Hamile olduğunuzu söylemeseniz bosverin gitsin diyecektim ama hamilesiniz ve bu adam nasıl bukadar kaz kafalı hadi o öyle yanındaki kadın görünümlü yaratık dememis mı yahu senin eşin hamile biz ne yapıyoruz şu an eşini böyle birakamazsin!
Allah'ım dünya nereye gidiyor.
Hadi bu erkekler yarım akıllı evrimlerini tamamlayamiyorlar bunlara uyan kadınlar nasıl bukadar vicdansız..
Bence ailelerin haberi olmalı
Allah yardımcınız olsun

Çok şaşırdım hiçbir şekilde bu siteye girmemesine. Ben ziyaretçi olarak illa ki girmiştir diyordum.

Siz en doğrusunu yapmışsınız. Şu an teknyapmaniz gereken bebeginize odaklamak. Ben olsam konuşabileceğim birini isterdim. Hatta bu kişinin bizi tanımayan biri olmasını tercih ederdim. Bir psikolojik danışmandan yardım alabilirseniz iyi gelir.

4 sene olmuş, çocuğu doğup büyümüştür şimdi. İnsan başına neler geleceğini bilemiyor. Hiç ummadığı yerden olmadık darbeler alabiliyor. Herşey yolunda giderken bir anda tepetaklak olabiliyor işte.
Burada yine bir konu okumuştum geçen sene, polis bir hanım vardı eşi bir anda ortada hiçbir şey yokken boşanmak istediğini söylemişti. Boşanmışlardı yeni bir hayat kurmuştu çocuğuyla. O konuyu ve bu hanımefendiyi hiç unutmayacağım sanırım. Hayatta hiçbir şeyin garantisinin olmadığının en büyük kanıtı benim için.
Ölüm gibi birşey oluyor ama kimse ölmüyor

peki sebep yokmuyMuş başkası mi varmış

peki sebep yokmuyMuş başkası mi varmış

Başkası varmış aslında, başka bir polise aşık olmuş
Kimse yok, hiç kimse yok filan diyip duruyormuş adam ama sonradan ortaya çıkmıştı. Sebepsiz yere biter mi hiç evlilik. Pislik adam küçücük çocuğu varken kadını yarı yolda bırakmıştı öylece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…