Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

Yardım alın ve çocuğu göstermemezlik etmeyin çünkü çocuğun günahı yok baba olmayı haketmeyen yaratık için çocuğun baba özlemini oluşturmayın ama bu yaratık için nefes tüketmeyin boşayın defolsun çocuğunuzla mis gibi hayat kurun aslanlar gibi büyütün nafaka da alın

Bu konu hepimizi çok üzdü. Konu sahibi acılarını paylaşarak belki bir nebze rahatlarım diye, belki de ne yapacağını bilmediği için yardım alırım diye burada buldu kendini. Ancak içimizden bazıları konu sahibinin ifadesinin düzgün oluşundan konunun fake olduğunu, kimi de cafenin önüne park etmiş eşinin arabasını cafe yi geçtikten sonra fark edip ileriye bir yere arabasını park edip cafeye gittiği kısmın ayrıntısında boğuldular. Konu sahibine yardımcı olmak yerine takıldıkları ayrıntıda kendi acısının altında ezilen hamile kadına sorular sordular, konuya inanmadıklarını vurguladılar. Sanırım kim olsa yardım beklerken fake olarak suçlanırsa aynı şeyleri yapardı. yine de bir süre daha yazmaya devam etti. Ailesinin geldiğini, eşyaları topladığını söyledi. Umarım burayı okuyorsa sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına almıştır. Dilerim bu yaşadığı kabus son bulmuş, yepyeni mutlu bir hayata başlamıştır. Konu sahibi çok mutlu olmanı dilerim. Her şey gönlünce olsun. Eğer olur ya burayı okuyorsan; seni merak eden, yürekten sana dua eden insanlara nasıl olduğunu buraya yazar mısın? Tüm güzellikler senin olsun...

konuyu hatırlıyorum çok üzülmüştüm ve içimden asla evlenmiycem dediğimi hatırlıyorum evet bunları yaşıycama yalnız başına ölürüm daha iyi Allah sabrını versin inşallah

konu sahibi mi size anlattı durumu anlayamadım ama eğer öyleyse son durumu nedir acaba
Kuruntumu kadınlar hisseder mi
Diye bi konuyu acan bayan

Mesajinda elinde değilmiş,aşık olmuş diye konudan bahsetti yani bu konudan
Bende merak ettim buldum okudum

Allah o adamı bildiği gibi yapsın inşaallah

Kuruntumu kadınlar hisseder mi
Diye bi konuyu acan bayan

Mesajinda elinde değilmiş,aşık olmuş diye konudan bahsetti yani bu konudan
Bende merak ettim buldum okudum

Allah o adamı bildiği gibi yapsın inşaallah
konuyu da hortlamış olduk yani.. ama cidden bu erkekler ne beter insanlr

Gözlerim dolu okudum. Ve içimden ilk şu geçti. O gün o yoldan seni yürüten Allah, senin görmeni istedi. Ben eminim sen çok daha mutlu olacaksın.Ve gerçek yüzünü gördün.Ya göremeseydin.Ailenle paylaş yaşadıklarını. Rabbim yardımcın olsun.Her şey gönlünce olsun

Söze nasill baslayacagimi bilmeden (kaderde ne varsa o gelir başa diyorum)yaşadiklarinizi dönüp dönüp başa alarak okudum..Ne denir ne söylenir acinizi icimde hissettim hepsi bu kadar

Canim benim bu acıları sakin tek başına yaşama. BEBEĞİN VAR ŞU ANDA SENİN. ALLAH ONU BİLDİĞİ GİBİ ETSİN. NASILSIN ŞİMDİ?

Aynisini suan en yakin arkadaşım yasadi. Ustelik eşinin dayisinin kızıyla iliskisi ortaya ckti. Ikiside evli. arkadasim kizina hamileydi 7 aylik oglu 5 yasinda.. bosandilar tabi. Suan kizi 40 günlük.. asik olup evliligini bitirdi adam ama asik oldum dedigi kadin kocasina döndü.. simdi baskasiyla iliskisi var gününü gun ediyor olan ise hala kocasini seven ve yasananlari hazmedemeyen arkadaşıma oluyor....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…