Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

Allah nas
canım benim sadece allaha dayan ve ona sığın başka kimseden fayda gelmez bu durumda..ancak o şekilde rahata erersin..yavrucagın içinde ayakta durmaya çalış o yavrunun hiçbirşeyden haberi yok ve sadece sen varsın onun..hiç kolay değil ama hayata tutun sakın kendini birakma ve o adami asla affetme asla !!!!!

Ah kıyamam baslıgı grdum ve eyvah bırılerının canı yanmış dedım ve gercekten okurken bgazım dugum dugum oldu lakın yazarken farkettım bu knu eskıymıs ayol nıye hortlattınız knuyu bu arada umarm knı sahıbı evladını gstermemıstr o adama... Pardon adam dedım

Bu kadar merak edilen konu sahibi niçin iki satır bişey yazmaz şuraya anlamıyorum
Derdini yazıp içini döküp insanları dertleriyle dertlendirip sonrada neden merakta bırakılır ki

İyiyim kötüyüm doğum yaptim yapmadım boşandım barıştım yazmazmı bir insan

Ayrica konu sahibi üzgün banlanmışmı nolmuşsa artik hesabı da görüntülenmiyor

Bu işte bi bit yeniği var ama hayirlisi
Biri iyi salladı galiba

Ön yargıya gel tuhafsınız yani yaptıgınız yorumun hiç bir cümlesinde empati sezinliyemedim. Konu sahibi dogum yaptı belki internete giremiyor cocuguyla ugrasıyor yada başka zor bir durumu var insanın aklına aaa kadınlar kulübüne giriyimde bakıyım diye gelir mi böyle bir derdi varken ? Içini rahatlatmak için yazması bütün zamanını buraya ayirmasinı her mesaja cevap yazmasını gerektirmez. Ben konuyu okurken boğazım düğüm dügüm oldu siz nasıl yargılamışsınız hayretler içerisindeyim.

Her mesaja cvp yazsın bütün zamanını buraya ayırsın mı yazmışım
Siz okuduğunuzu anladığınıza emin misiniz??
Ben konuyu ilk okuyan ve üzülen üyelerden biriyim
Hatta sanırım konusahibini teskin edici yorumda yapmıştım

Bu kadar insanı merakta bırakmayı doğru bulmuyorum hepsi bu

Önyargıya gel, tuhafsınız gibi kelimeleri kullanirken biraz daha dikkatli olun
En azından bana kullanmayın rica ederim

Konuyu yeni okuduğunuz icin olayın etkisindesiniz sanırım

Bosuna atisiyorsunuz.Konu sahibi uyeligini sildirmis ya da dondurmus.

Bosuna atisiyorsunuz.Konu sahibi uyeligini sildirmis ya da dondurmus.
Haklısınız derdim kimseyle atışmak falan değil de yazdıklarımın yanlıs anlasilmasini istemiyorum

Konu sahibi hesabini dondurmadan ya da sildirmeden once suraya iki cumle bisey yazabilirdi
En azindan bunu yapabilirdi
Kimseyi merakta birakmaktan endiselendirmekten hoslanmayan biri bunu yapardi

Derdi varsa aklina şu kk ya gireyim de yazayim demek gelmezmis mis

Bu nasil bir savunmaysa

En dertli oldugu anda yazmis zaten sonrasinda yazamayacak ne var

Bir tarafim inanmak istemiyor şu saatten sonra ne yalan söyleyeyim
Ama bi taraftan da ya gercekse diyorum bende herkes gibi

Valla şu durumu yaşayacak olsam kk ya gireyim diye düşünmem, Allah muhafaza misal veriyorum ama konu sahibi belki doğumda öldü,olamaz mı,ihtimal,arkasından giydirmek ne derece doğru

şu an bende hamileyim okurken içimden birseyler koptu resmen ne denır kı böylesine eşin bunları sen hamileyken yapıyosa bu adamdan ne beklıyosun kı... rabbime havale et bırak yolu açık olsun... cocuguyla esini boyle ortada bırakan insana rabbim bile yüz cevirmez... allahından bulsun. acaba bu cocuk dogdugunda nasıl yuzune bakacak yuzu kızaracak mı hiç mı utanmayacak...

Girmemesi şu açıdan da mantıklı geçmiş sayfalara şöyle bir bakacak olursanız konuya fake diyen de oldu efendim sen çok düzgün yazıyorsun fakesin efendim sakinsin fakesin,ayrıca konu onedioya da malzeme oldu saniyorum bu sebeplerden de yazmıyor

Hanımlar,
konu sahibesi artık aramızda değil, üyelik iptali yaptırdı, hatta fake vs suçlamalarına maruz kaldı diye topiğini askıya aldım bir müddet, üye daha sonra tekrar açtırıp gerekli açıklamaları yaptı ve gitti.
Sonucunu yazsaydı diyenleriniz var ama zaten kadın açıklamasını yapıp gitti.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ilmis-asik-olmus.884207/page-98#post-44065544

Daha fazla açıklama yapıp kanayan yarayı daha da kanatmamak istemesine de saygı duymak gerekir.

Siz konu sahibini dolaylı yoldan yalanlarken cümlelerinize dikkat ettiniz mi ? Bende yazdıklarımı gayet mantıklı ve doğru buluyorum ayrıca konuyu yeni okuduğumu nerden çıkarıyosunuz bende ilk okuyanlardanım. Siz önce magdur ve üzgün birine karşı tutumunuza dikkat edin önceden teselli etmiş olmanız şuan oyle yorum yapma hakkı vermiyor size.
Arçelik
K 1252 HBS Blender Seti
yle yorumlar

Yoruma yorum yaparak ilk polemik yaratan sizsiniz
Konu belki dogru belki degil bilmiyorum
Dogru olmamasini istiyorum icten ice
Aksi herkes gibi beni de uzuyor anlatabildimmi
Ben konunun gelismelerinden iki kelime de olsa yazmasini uyeligini sildirmesine tercih ederdim
Ona candan gonulden dua eden moral vermeye calisan kendi basina gelmis gibi uzulen insanlarin buna hakki var ama konu sahibi boyle uygun bulmus
Bu sadece bu konu icin degil baska konular icinde gecerli
Bunu yapan cok uye var cunku

Arcelik blender setini napalim
Onu da bi aciklayiverin zahmet olmazsa
)

Arcelik blender seti tam cevaplıycağım sırada altta reklam olarak çıktı yanlışlıkla yoruma eklenmiş oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…