Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

Bence doğum yaptı..
Kalbi kırgın..
Ama evliliği devam ediyor..

Yaklaşık 2 saatir tüm sayfaları okudum, bitirdim resmen kanım dondu.
Gerçekten çok üzüldüm fakat konu sahibinin karakterine hayran kaldım.
Benim başıma gelse ne yapardım acaba dediğimde ne yapacaklarımı düşünmek bile istemedim!!!! çok merak ettim konu sahibi nasıl,neler yaptı?
İnşallah herşey istediği gibi yolundadır...

Doğum yapmış olmalı konu sahibi.yanlız banlı mı üyelik mi iptali oldu onu anlamadım.

Koca için bulunmaz fırsat.açıklamak ,anlatmak, kıvranmak yerine görülmüş ve sakince hayatından çıkılmış.yalnız iflah olacağını sanmam.

Allah yardımcısı olsun konu sahibinin.

banlı değil canım, kendisi kapattırdı hesabını

Bu da mi haberlere cikti? Noluyor ya, butun konular gazetelere dusuyor. Yasak degil mi bu ya?

Gazetelerin internet sayfaları tıklamma uğruna mahalle dedikoducusu teyzelere döndü. Popüler siteleri gezip alıyor süsleyip püsleyip servis ediyorlar. Nefret ediyorum gazetelerin internet sitelerinden.

okuyunca bian ben yaşamış gibi oldum, irkildim ki siz şahit olmuşsunuz bu duruma ..
Tarifi bence yoktur bunu anlatmanın iyi ki görmüşsünüz, sizi daha çok yalanlarıyla aldatmasına izin vermediniz.
O günden sonra geldi mi? Hiç birşey dedi mi? O kadın sizi görünce birşey demedi mi? NAsıl bir haysiyet ve onur var insanlarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…