Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

Tartışılmaması gereken tek konu bu belkide,çünkü tartışılcak bişey yok suçlu olan tek kişi konu sahibinin eşi eleştirilcek bi durum yok

Bebegini allahin izniyle saglikli bir sekilde kucagina alacaksin ve onu gördüğün anda sende bir kez daha doğmuş gibi olacaksin her şey bi anda yeniden başlayacak ve sen bugünlerde yasadigin bu kötü olaylari tamamen unutup sil bastan cok güzel bir hayat yasayacaksin bu günleri en az yara ile atlatman icin allahim yardimcin olsun insallah... Ayaklarinin üzerinde durabiliyorsun, ailen arkanda destekçin bunlar cok guzel seyler, malesef etrafimiz kansiz insanlarla kayniyor rabbim bir daha boylesiyle karsilastirmasin.... Konuyu takip ediyoruz icini rahatlatmak icin birlikte yol cizebilmek icin hepimiz arkandayiz canim benim...

Bebeğinizin iyi olmasına çok sevindim inş hayırlısı ile kucağınıza almak nasip olur.
Hamile olmak boşanma aşamasında olumsuz gibi görnebilir ama sizin için değil bebeğinizin sevinci her şeyi unutturacak inş.
Acaba ne konuştular ailelermerak ediyorum, daha doğrusu ne konuşabilirler, olan olmuş biten bitmiş artık.
Rezillik diz boyu olmuş. Güzellikle rezalet çıkarmadan sessizce ayrılınsın diyecekler her halde. Malum rezil olacaklar çünkü.

bir gün sende aşık olacaksın ve o adam değerinii çok iyi bilecek zalim olmaktansa mazlum ol daha iyi, buraya da yazıyorum eşinin o kadına aşkı bitecek ve sana dönmeye çalışacak bu ne zaman olacak biliyor musun sen bebeğinle mutlu huzurlu güçlü yaşadığınız bir zamanda...

Konunun hepsini okumak mümkün değil. Ancak çevremde gördüğüm eşlerine ihanet eden erkekler diğer kadınla da mutlu olamıyor ve sonunda ayrılıyorlar. Çok geçmiş olsun. Allah yadımcınız olsun. Yavrunuzu size bağışlasın inşallah artık iyi insanlarla karşılaşırsınız.

Belki diğer arkadaşlar yazmış olabilir bilmiyorum ama boşanma davasını açarken, o pislik kadına da tazminat davası açmayı unutmayın sakın. böyle bi hakkınız var. yaptığı yanına kar kalmasın o...punun.

O gelmemis. Sadece ailesi. Her ne kadar benim icin artik bir sey ifade etmese de ailemin dedigine gore oldukca uzgunlermis. Onlar da anlam veremiyormus olup bitene. Beni sormuslar. Ailem cok detay vermemis. Ne bekliyorlarki sanki ya da nasil olmami acaba...
Yine de herseye ragmen bu yolun geri donusu olmadgini anlamalari guzel. Bosanma asamasiyla ilgili konusmuslar. Hicbir problem cikmayacagini ve torunlarinin hakkini her turlu alacagini soylemisler.
Zaman zaman agladiklari da olmus. Hala inanamiyorlarmis. Ogullari cok sasirtmis onlari. Hic beklemezlermis. Su an daha cok benim yanimda olmak isterlermis...
Benim acima aci katmaktan baska ne ise yararki burda olmalari. Ne kadar iyi niyetli olursa olsunlar, biliyorum onlarin bir sucu yok ama bana onu hatirlatan herseyden uzak kalmak istiyorum ben. Onu unutmak...
Bu aksam tum fotograflari yaktim kiyida kosede ne varsa. Silinmesi gereken ne kadar yer varsa heryerden sildim onu. Buradan gidecegimiz gunu bekliyorum.

Canım Rabbim yar ve yardımcın olsun ya Allah çok büyük ve oo defalarca pişman olacak güzelim yuvası yıkıldı gitti yazık hem de kim için telaffuz bile etmek istemiyrum.. Yazık üzülen o olsun o

Yarın öbür gün o ucuz kadına bir güzel düğün yapıp gelin diye de alırlar.
Hiç samimi bulmuyorum erkek ailelerini.
Ne de olsa oğullarına bir şey olmadı, onlar siz tazminat davası acıp onları rezil edersiniz diye korkularına gelmişlerdir..
Eski eşiniz olacak pisliğin de gelip en azından ailenizden özür dilemesi gerekirdi.
O kadına gösterdiği sadakate bak.
Ailesinin ve onun lafına güvenip de bir şey istememezlik yapmayın anlaşmalı olacaksa bile sözleşme yapıp hakkınızı alın mutlaka. Boşandıktan sonra hiç olur o sözler. Adam olsaydı size verdiği sözde dururdu zaten.

Sagolun desteginiz icin.

Rica ederim bende nişan attım seni tam anlayamam ama bende 5 ay acı çektim inan toparlanınca ohh be diyosun kambur gitmiş gibi bir de vijdanın rahatsa.. sen doğru olanı yaptın çünkü aldatan adam kadın kım olursa olsun alıştıysa yine yine aldatır bu açık net ..

Belki de sizin dediginiz gibidir. Kim bilir. Bu saatten sonra guvenmek cok zor zaten.

Size de gecmis olsun diyecegim ki ne mutlu size gecmis zaten. Umarim benim icin de ileride dediginz gibi olur. Sagolun.

Allah yarına bırakır ama yanına bırakmaz onlarında . Ben senin anlaşmalı boşanmamanı isterdim açıkçası . Çünkü sen haklı durumdasın karşı taraf haksız . Ama sen sanırım bir an evvel kurtulmak istiyorsun .Hayırlısı olsun senin için .

Sevgili elmali turta,

yazdiginiz yazi icime oturdu cunku ben de su an bir bebek bekliyorum ve bu satirlari beraber okudugum esim, ayni tasvir ettiginiz esiniz gibi evine-hayatina bagli biri.

niyaz ederim ki bundan sonrasi sizin icin cok kolay olur ve rabbim karsiniza once evladinizi sonra da sizi basina tac edecek bir es cikarir.

ben sizin yerinizde olsam bosanmak icin bebegin doglasini beklerim. her ne olursa olsun evlilik akdi icinde dogmadigi takdirde - yine esiniz nufusa almasina ragmen - bazi uzuntuler ve protokollerle ugrasabilirsiniz.

Hayirla alin kucaginiza, hayirli evlat olsun. uzulmeyin, Allah var!

Sagolun, evet yipranmamak ve bir cirpida kurtulmak istiyorum.

Canım benim geçecek elbette bebeğini kucağına aldığı zaman hepsi gececk. Rabbim sabrını versin ins. Karşına çok iyi insanlar çıkarsın. Sende bu metanet olduktan sonra Rabbim.eminim bu imtahani atlatmanın mükafatini sanada melegine de verecektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…