Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

Sizinle kısmen aynı şeyleri yaşamış biri vardı. Kkda cutenom du galiba o beni çok etkilemiştir birde siz onun sonuna benzer sonumuz inş. O çok mutlu evladını kendi çocuğu gibi gören bir adamla evli ve massalah iyi gidiyor... sizde hakettiği niz mutlu sonu sizi hakeden hayırlı vefalı helal süt emmiş insan evladı ile yaşarsınız inş.

Rabbim acınızı hafifletsin bir karaktersizden kurtulmuşsunuz... duruşunuza hayran kalmamak elde değil gerçekten sizin gibi bir hanımefendiyi kaybeden kaybettiğine yansn...

Burada yeri gelmişken bir şey söylemek istiyorum
Herkes o kadına da dava aç diye bir şeyler söylemiş ama Bu şu anki Yargıtay görüşüne göre mümkün değil
Yargıtay hukuk dairelerinden biri 2015 tarihli bir kararında aldatma da diğer kadına dava acilamayacagini eşlerin birbirlerine karşı sorumlu olduğunu
Ancak birbirlerinden tazminat talep edebilecegine karar verdi
Ancak o kadınla ilişkisi çok açık ortadaysa toplum tarafından biliniyorsa ilişkilerini kimseden saklamadan yasiyorlarsa kadın da kocasının sevgilisiyle fiili olarak beraberliklerine şahit olmuşsa belki tazminata karar verilir
O yüzden diğer kadına dava açılır cümlesi doğru değil
İlerleyen zamanda Yargıtay dairelerinden biri farklı bir karar verir görüş degistirirse o zaman mümkün olabilir
Ayrıca sevgili konu sahibi ELMALI turtam sadece nafakayla yetinmeyin tazminat da belirleyin ödesin işi ne

Katılıyorum . Nafaka ve ödeme gücü neyse en tavan üzerinden tazminat. Manevi Zararın telafisi imkansız. Hiç değilse maddi yönden elini taşın altına koysun.

adamla ilgili bişi dememişler mi
yediği haltı nasıl açıklamış ailesine
boşanmaya razı mıymış
gerçi o aşamaya gelince sülük olur bunlar
üstüne sizden para ister sevgiliciğiyle yemek için

Allah yardımcınız olsun. Bebeğiniz doğduğunda acınız biraz olsun hafifler de onunla teselli bulabilirsiniz inşallah. Yaşadığınız olay çok zor, tek kalmayın lütfen. Bu acıyı da içinize atmayın. Paylaşın ailenizle sevdiklerinizle.. Eğer onlardan çekiniyorsanız psikolojik yardım alın. Hem sizin hem de bebeğinizin sağlığı için.. Umarım her şey gönlünüzce olur bu acıları unutur ve bebeğinizle çok mutlu bir ömür geçirirsiniz

Gerçekten anlatılmaz yaşanır bir durum . ilahi adalete inaniyorum . Yuva yıkanın yuvası olmaz . o kadın da en az eşiniz kadar hatalı. Evli olduğunu öğrendiği anda birakmaliydi azicik vicdani varsa sogutmaliydi kendinden . Affiniza sığınarak birsey sormak istiyorum konuyla pek ilgisi yok ama mesleginiz nedir aceba ? bu anlattiginiz olay gercekten hergün dizilerde gordugumuz hatta biyerlerde okudugumuz olaylarin ta kendisi . Fakat ben yazinizi okurken gercekten basinda skilmam gerekirken hic sikilmadan cok surukleyici bir sekilde okudum . Bunu neye borclusunuz merak ettim mesleginizlemi ilgili bu harika betimleme ve hitabet yoksa cokmu kitap okursunuz ?

Ben sadece icimden geldigi gibi yazdim. Belki de bazen yasananlar nasil kelimeler sececigini belirliyordur bilmiyorum. Sagolun.

Elmalı turtam üzülmeyin hakkınızda hayırlısı olsun rabbimin vardır bildiğiki sen bunları yaşadın ablamda lohusaydı kocası onu en samimi arkadaşıyla aldattığında bugün bakdığımızda ablamın çok daha artıları oldu hayatta boşandıkdan sonra adam ablamdan sonra 3 kez evlendiği halde ablamın kuzularına babalık yapamadığından rabbim onun bir daha baba olmasına izin vermedi çünkü karısıyla boşandığı gün evlatlarınıda sildi attı ablam aramasına rağmen görmeye almaya gelmedi yıllar ona öyle bir ders verdiki 2 tane eşi boşadı çoçuğu olmuyor diye hiçbir sağlık sorunu olmadığı halde hemde şimdiki eşiylede sorunu varmış bu yüzden hemde ablamın ve kuzularının ahını çıkarıyor rabbim aheste aheste ablamda iyiki olmuş iki evladım boşanınca çok üZüldüm çok ağladım iki çoçukla diye diyor ama bugün iyiki olmuşlar öyle yada böyle büyüdüler canlarım can yoldaşım oldular bak yıllar çabuçak geldi geçti evlenmedimde herşeye rağmen benim dediğim başardığım en güzel armağanlarım bunlar oldu diyor sımsıkı tutun yavrunla hayata hiçbirşeyin seni yıkıp üzmesine izin verme o aşşağılık herifle kadınıda rabbim bildiği gibi yapsın senin ve yavrunun ahını canları yana yana çıkarsın

Oncelikle mantikli ol sonradan pişman olacağin bir şey yapma.onu hic tanimamiş gibi olanlari hiç olmamis hic yaşanmamis gibi düsun.cunku dusune dusune kendine zarar verirsin.o zaten seni çoktan gözden çikarmiş.calişiyormussun da zaten.kendine çok iyi bi avukat bul ve mumkunse donuna kadar al.ayrica aldatma olayi belgelenirse yuklu bi miktar da tazminat alirsin.ilerleyen zamanlarda kendinden utanacak bir çocugu olmasi zaten- insansa-onun canini en çok acitacak şey olacak.şimdi uzak olabilir ama sonrasinda vakti gelince kendini hazir hissedince evlen.yine de hakkinda hayirlisi olsun.kendi ailendene de onun ailesine de olanlari anlat..allah yardimcin olsun.

Canım elmalı turtam
Hukukçu arkadaşlar gerekli açıklamayı yapmışlar. Çocuğun için alabilecegin en yüksek nafakayi iste. Birde Bu durumu yaşattığı için sana tazminat odesin sen harcamasan bile al ya bağış yap yada çocuğun için bir hesap aç onun hesabına koy. Mümkünse tek celsede anlaşmalı olarak boşan ve bu seni yaralayan olaydan sıyrıl.
Allah a havale et. Hepimiz burada şöyle olsun böyle olsunlar diye ah etsekte Allah ın vereceği cezayı verecek kudrette değiliz. Benim dileğim bir gün sana köpekler gibi yalvarsin inşallah. Ölene kadar sana yaşattığı acıları bütün hayatına giren kadınlardan yaşasın. Sen bir kez o ölene kadar inşallah.
Dualarimiz seninle Allah a emanet ol

Yanliz bisey soylemek istiyorum bu konuyu da gazetenin internet sayfasinda haber yapmislar simdi face de dolanirken gordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…