Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

En kolay nasil hallolacaksa o sekilde halletme taraftariyim. Allah esinizin ve sizin yuregini bir omur birbirinden sogutmasin. Ayni guzel dilekleri ben de sizin icin diliyorum tum kalbimle. Saglicakla kalin.

Ben de anlaşmalı değil süründüre süründüre rezil edip canından bezdirerek boşanmanızdan yanayım. Hatta o kadına da dava acmanızdan.Zaten her şey lehinize. İyice yıpransın ilişkileri bakalım o zaman aşk meşk kalıyor mu.
Ama tabii sizin psikodinamiğiniz neye uygunsa onu yapın bir bebeğiniz var sonuçta...nasıl daha iyi olacaksanız onu yapın.

Katılıyorum size şöyle bekleteceksin böylelerini bir kaç yıl neye uğradıklarını şaşırsınlar .

Peki boşanmama ile ilgili hiçbi bir şey soylememisler mi ex valideler ?bu adam a büyü mü yaptılar böyle körü körüne atlaması pes yani ondan dami çocuk yaptı acaba pislik?

Böyle bir sorun olmuyor inş. bebek en fazla 2 ay sonra doğacak, kadınların boşanma sonrası iddet süresi var, bebek de bu sürede doğduğu için de eski eşin üstüne otomatik olarak yazılıyor.

Sagolun desteginiz icin, insallah.

Size de gecmis olsun diyecegim ki ne mutlu size gecmis zaten. Umarim benim icin de ileride dediginz gibi olur. Sagolun.

Bana yazdıklarında ay yok geçmez bu diyordum nerede bulsam aglardım ama çekmem gerekiyormus çok mutluyum şu anda inan ki tek başımayım ama huzur doluyum aklımda acabalar yok.. senin de geçecek gör bak

Peki boşanmama ile ilgili hiçbi bir şey soylememisler mi ex valideler ?bu adam a büyü mü yaptılar böyle körü körüne atlaması pes yani ondan dami çocuk yaptı acaba pislik?

Onceki mesajda yazdigim gibi konusulanlar. Dahasi varsa da belki daha fazla uzulmeyeyim diye soylemiyordum ailem. Onlarin da cok dillendirecek durumu yok zaten, onlar da belli etmemeye calissalar da epey uzgunler.

Bence kimsenin lafına inanıp da işinizi gevşeğe almayın, -bu benim kendi fikrim özür dilerim, durumunuz beni çok üzdü onun için- bence gaza gelip bir şeyleri de yakıp yıkmayın delil olacak.... Yeni bir hayat kuruyorsunuz zaten şu anda bebeğe konsantre olun. Bu konuyla ligli çok iyi bir avukat dedektif kim varsa hepsine vekâletlerinizi verin... siz hiç düşünmeyin sürüm sürüm süründürsünler. Bu saatten sonra sizin hanımefendiliğinizden de önce çocuğunuzun geleceği söz konusu...

O namus timsaline de hem kendi adınıza hem oğlunuzun adına maddi manevî tazminat davasını çakın 4 tane madem evli adamla olmayı göze almış bunları da almış mı bakalım ...

Ahh varya şiddetin her türüne karşıyım ama eski eşini islaya islaya dovmek icin neler vermezdim.... Büyük Allah'im her zaman yaninizda olsun aciniz en kısa zamanda son bulsun insaAllah...

Ahh varya şiddetin her türüne karşıyım ama eski eşini islaya islaya dovmek icin neler vermezdim.... Büyük Allah'im her zaman yaninizda olsun aciniz en kısa zamanda son bulsun insaAllah...

Ben de bulsam varya o kadını da o pisliği de döve döve hastanelik ederdim. ELMALI turtam ın karnı burnunda hamile hali ile eve gidip karanlıkta ağladığını gözümün önüne getirince içim sızlıyor ağlayasım geliyor...

Avukat tanidik var zaten. O halledecek, yani oyle dusunuyoruz. Bugun yarin gorusulecek. Ama elin kadiniyla ugrasmak istemiyorum. Sadece cocugum hakki olsun yeter benim icin. Ki onda da bir sıkıntı olacagini sanmiyorum artik. Umarim yanilmam.

Herkesin imtihani farkliymis, bu imtihana girdigimde anladim. Uzulmeyin siz. Bu da benim imtihanimmis...

Avukat tanidik var zaten. O halledecek, yani oyle dusunuyoruz. Bugun yarin gorusulecek. Ama elin kadiniyla ugrasmak istemiyorum. Sadece cocugum hakki olsun yeter benim icin. Ki onda da bir sıkıntı olacagini sanmiyorum artik. Umarim yanilmam.
yok zaten sadece vekaleti verin bırakın bademinizi cevizinizi yiyin, makyajınızı yapın, bebeğinizin cicilerini alın... bu zamanların iyi yanlarına odaklanın.... yaaa rabbim ne güzel bir evlat yolluyor kimbilir size

Ya siz gerçekmisiniz nasıl bu kadar iyi kalpli ve temizsiniz şurda yorum yapan kimsenin bu kadar iyi davranabileceğini sanmıyorum sürüm sürüm sürünürler inşallah ikiside pişmanlıktan geberirler

Ailem beni boyle yetistirdi. Aslinda neysem su an onlarin sayesinde deyip sukrediyorum.

yok zaten sadece vekaleti verin bırakın bademinizi cevizinizi yiyin, makyajınızı yapın, bebeğinizin cicilerini alın... bu zamanların iyi yanlarına odaklanın.... yaaa rabbim ne güzel bir evlat yolluyor kimbilir size

Bebegimin cicileri hazir, bir tek onu bekliyorum. Hayirli ve saglikli olmasi tek temennim.

Canım ya ânnenler herseyi anlatmamislardir tabiki nasıl anlatsinlar herseyi olcup tartmak zorunda lar senin için ama içleri kan ağlar nasıl üzülmesin ler sen körü büyüt gözünden sakin gelsin elin p....i yavrusunu üzüntüden bogşun... o kadınla ugrasmaktan neden kaçıyorsun anlıyorum canim ama zaten mutlu olmayacakla r biraz canlarını sikar sin ne olacak gücün yok ama hırsızın hiç mi suçu yok yinede sene doğru karari verirsin .Allah güç kudret ve bol bol sabır versin canim evet senin sınavın ve sen bu sınavdan alnın ak basın dik cikacaksin emin ol

badem ceviz makyaj kaldı geriye... durmak yok yola devam .... yaa gerçekten sizinle ilgili içime çok mutlu bir hayat kuracağınız böyle ne dereler geliyor mu derler ne derler ... böyle bir his var... çok farklı çok mutlu içinde aşk da olan bir hayat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…