Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

bende yeni üye oldum yazınızı okudum bazen bende diyorum yapmaz yoktur yapar vardır hayatımda hep en azından yılıkmam sarsılırım

Okurken benim bile tüylerim diken diken oldu elim ayağım boşaldı çoook zor bişey ağlıyorum şu an ben dışardan biri olmama rağmen bu kadar etkilenmişken eşinizin o şekilde mesaj atması erkeklerin ne kadar düşüncesiz olduğunu gösteriyo tebrik ederim masaya gidebilmiş ve yüzüğünüzü çıkarıp koyabilme cesaretini bulmuşsunuz kendinizde.Bence çocuğunuzu ona göstermeme fikri ona ceza olacaktır evet ama çocuğunuza ceza vermiş olursunuz o şekilde baba sevgisinden mahrum kalmamalı ona da çocuğunuz çok büyümeden bi çözüm bulmalısınız...Umarım hayatınızda evladınızla o kadar mutlu olursunuz ki eşiniz olan adamın yaşattığı acı aklınıza bile gelmesin...

yazılarını yorumlarını okudum..demişsinya o benim için 5 gün önce oldu cenazesini bile görmedim..gözlerim doldu inan..
sen gururlu onurlu bi insansın ailen ne kadar güzel evlat yetiştirmiş..allah onlardan razı olsun..biz ne dersek diyelim senin için nasıl rahat edecekse o şekilde hareket et..ev miş mal mış mülkmüş alsan nolur alma demiyorum ama sana şuanda trilyonlar verse bu acını silemez..ama emin ol Rabbim intikam alanların en hayırlısıdır..senin intakmını öyle bi alır ki sen bile karşı tarafa acımaya başlarsın..sabret canımm rabbim sana gösterecek..ve bu dik duruşundan hiç bir zaman taviz verme ..dualarımdasın..

Katılıyorum. Her zaman affetmek kazandırır. Karşınızdaki bunu anlar ya da anlamaz ama bir kadın gemileri hemen yakmamalı. Ne demişler; yuvayı dişi kuş yapar...

ne alaka ya ,yuvayı dişi kuş yaparmış erkek kuş ne yapar ,dişi kuşun hiç işi gücü yok sersem bir erkek kuşla mı uğraşacak hayatı boyunca ..Amma gelenekselcisiniz ya ,hayat akıyor ,kuşlar uçuyor hanimefendi
Sonra o dişi kuşun tepesinde saç kalmıyo erkek kuş peşinde sürüklenirken ..Haspinallah ya

Siz hangi erkeği baz alarak bu yorumu yaptınız bilemiyorum. Erkeğe göre değişir.

Ufff su kadinin kendine ettigini kimse etmedi. Yuvayi neden ben kuruyorum efendim, erkek ne is goruyor. Yuvayi kadin kursun, camasiri bulasigi kadin yapsin, cocugu tasin buyutsun baksin, ee gunumuzde ev ekonomisine de katkida bulunsun. Erkek ne is gorecek? Erkek de bosluktan ne yapcagini sasirsin iste. Su konu sahibinin yazdigi yaziyi okuyup da yuregi sizlamayan var mi? Boyle bir baslik altinda ee tabi kadin hemen kopru atmamali demek vicdansizliktir. Konu sahibesine dememis olabilirsiniz ama bu baslik yeterinde yurek yakiyor, gidin siz kendiniz olarak ne yaparsaniz yapin; sacinizi mi supurge ediyorsunuz, erkeginizin ayagini mi yikiyorsunuz ne yapiyorsaniz yapin. Aaa dolduk tastik ya yuvayi disi kus yapar, onu kadin yapar bunu kadin yapar. Oldu erkek de anca bir yerini buyutsun. Once su milletin yuvanin iki kisi tarafindan yapildigini ve devam ettirildigini ogrenmesi lazim.

Ya şu yuvayı yapmayan dişi kuşlar birde yorum yapmadan önce iyi okuyup anlasaydı keşke...

Ya şu yuvayı yapmayan dişi kuşlar birde yorum yapmadan önce iyi okuyup anlasaydı keşke...

Dikkat ederseniz sizden alinti yapmadan yazdim yuvayi disi kus kurar kalibina binaen. Yazida da konu sahibine dememis olabilirsiniz diye de belirttim. Konunun nerden geldigi umrumda degil cunku yuvayi disi kus yapar kalibi basit neyi anlattigi net bir kaliptir. Ben bu kalibi duymaktan sıkıldım, bunu da yazdim.

Siz hangi erkeği baz alarak bu yorumu yaptınız bilemiyorum. Erkeğe göre değişir.

Aldatmanın da boyutlarımı var pardon bilemedim şimdi. Kişiye göre değişir ve aldatma olayına göremi değerlendirmek lazım şimdi. Dişi kuşu felan boş verelim burada bi insan var öncelikle senin neslin olan bir insan. İkinci plana atılan hemde çocuğuyla birlikte. Başkasına aşık oldum diyip terkeden. Hem aldatmanın her türlüsü kötüdür kimisi kabullenir kimisi kabullenmez orası tartışılır fakat biz kadınlar bari kendimize yapmayalım lütfen yuvayı dişi kuş yapmaz yuvayı hem dişi hem erkek kuş yapar.

o dişi kuş başka bir konu için söyledi bu dişi kuş meselesini Her neyse her şeyi kadından bekleyen ,aman erkektir sen alttan al ,kadınsın idare et ,kadınlığını bil,KADIN,KADIN,KADIN söylemlerinden iğreniyorum ..
Böyle bağnazca bir düşünce tarzı olamaz,hele bir kadının asla olmamalı ..Erkek her istediğini yapar kadın idare etmez efendim ..Vurur kıçına tekmeyi ,nerde ne halt ederse eder o erkek kuş denen zibidi ..

Anam beni bu dünyaya gerizekalı bir erkek kuşun yaptığı rezillikleri çekeyim diye getirmedi..

Konu sahibinin eşini baz al, adam af dilemiyor ki affetsin, adam bebeği bile sormadı yahu

Bu arkadaşçaazımız onu @Serteç23 adlı üye kocişini affetmişte oun için söyledi ,yuvayı dişi kuş yapar diye
Adamın biri benim annemin karşısında bar bar bağrınıp annemi iki paralık ağzınla üzecek bende işim gücüm yok ,yuva yapıcam ..Bunu savunuyorlar ...

Ben sertecten hiç alıntı yapmıyorum zaten, tercih yaptı daha da kocam diye konu acmamayi seçti öyle kabul ediyorum

Canım, bebeği arayıp sormamasının nedeni, yüzünün olmaması bence. Seni çok iyi tanıyor ve asilliğin karşısında eziliyor. Hangi yüzle soracak

Katılıyorum noktasından virgülüne kadar. Kadınlar kadınlara bari böyle davranmamalı.
Herşeyden önemlisi biz insanız değerli olmak değer görmek kıymet bilmek kıymetimizin bilinmesini isteriz. Biz kadınız doğuranız anayız biz her işe koşanız sırf bu yüzden bile ikinci plana atılmamalıyız. of ya çok duygusallaştım bu konu beni mahvetti.

Nekadar Zor bi durum Allah yardımcınız olsun....
Güçlü Kalmaya calısan bir kadın bi anne Görüyorum...
Lütfen hep Böyle kalın Sizi Ve evladınızı Baska Kimseler yıkmasın...
Allah yar ve yardımıcınız olsun........

Nefsani duygularinin adini ask koymus terbiyesiz. Ne denilebilir ki konu sahibi sana. Bebegin icin guclu olmak zorundasin. Rabbime havele etmek ve bir daha yuzune bakmamaktan baska yapacak birsey yok.

Konunun butun hepsini okumadim o yuzden yazmissindir belki son durumu ama yalniz kalma sakin ailenden destek al. Yanliz kalmamaya dusunmemeye calis ( soylemesi kolay diyeceksin haklisinda )

Emin ol onunda ici rahat degil arayip bebegi sormamasida bu yuzden. Daha beter olsun insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…