Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

Ben seni de merak ediyorum işe yaramazın teki de sendeydi !!! Naptın ?

En çokta hamile oluşunuza üzüldüm. Ama duruşunuz için sizi yürekten tebrik ediyorum. Şimdi ağlayan sizsiniz fakat sonunda siz güleceksiniz inşâAllah.

Görelim Mevlam neyler, neylerse güzel eyler.

Adi serefziz varlik cehhenem cukurunda kalbi sönsün assaglik varligin asikk olmus lafa bak parmaklarina kadar kiracan boyle assaglik insanlarin kadin erkek kim kalleslik yapiorsa kahrolsun adalet yokki ulkede nefret ediyorum boyle amip beyinlilerden allah yardimcin olsun kardes

Evet tam da en olması gerken yere parmak bastın.... böyle yapan insanları hala arkadaşımdır diye hayatımızda tutarak biz yetiştiriyoruz aslında yalan yok ...

Anneler benim paşa oğlum ben ona ne kızlar bulacağım, o bu kıza değil daha iyilerine layık derken... sıkıldıysa çapkınlık yapsın benim oğlum gelin de onu bunu yapmasın derken benim yakışıklı oğlum kızlar peşinde koşuyor diye onore deriken, ayrılsın gelinden ben ona gün gurubumdan ne kızlar bulurum derken biz yetiştiriyoruz.

Hani bir oyuncu var. Evli adamla ilişki yaşarken karısının karnındaki çoğuğada kürtaj yaptırttırdı da sonra kendi adamdan hamile kalıp 3 aylık hamileyken düğün yaptı.... bir tanesi de evli erkekle ulu orta aşk yaşadı sonra da ben sanatçıyım kalbimle yaşarım dedi... bunun gibilerin dizilerini izlemek için eve erken gidiyoruz ya hani, işte onların reytinglerini yükseltiyoruz... Reklamlarda oynamalarını sağlıyoruz. Show programlarında kendilerini masumca ifade etmelerine; beyaz gömleği giyip ben anneyim, ben oyuncuyum, ben sanatçıyım diye kendilerini aklamalarına zemin hazırlıyoruz. İşte başka insanların gözünde yaptıklarının meşrulaşmasına masumlaşmasına, bir sürü gencin bunları özümsemelerine, kendi masumiyetleriyle eşleştirmelerine ve bu durumları epeyce normal algılamalarına sebep oluyoruz...

Anne olalım ya da olmayalım o kanalı değiştirmeyereek, erkek çocuklarına göster oğlum p...i muhabbeti (vardır ya cem yılmazın) yaparak biz yapıyorz kendi toplumumuzu kendimiz de kirletiyoruz.... ahlâkasızlar hep olacak ama bazı şeyleri meşrulaştırma yangına körükle gitmekten başka bir şey değil.... Şu dizilerin bu kadar takipçisi olmaktan vazgeçmek gerek herşeyden önce ....
sevgiler...

bence o adam, sadece seni değil o meleği de aldatmış..
kesinlikle hakkı yok görmeye bebeğini.. doğmadan üzdü o kuzuyu da..
madem aşık olmuş! aşkına sahip çıksaymış böyle insanların hayatını alt üst etmek de niyeymiş.

bence o aşık falan değil heyecan! arıyor kendine. böyle aşık olunmaz zira..
evli bir erkekle birliktelik yaşayan kadınlarda karısını aldatan erkekler de bir türlü düzen tutturup bir hayat kuramıyorlar.. gördüğümüz duyduğumuz böyle..

siz şimdi toparlanıp bebeğinize yaslayın sırtınızı.. sizin için her şey güzel olacak inş..

ve en önemlisi adam pişman olup geldiğinde dirayetinizi kaybetmeyin..

Ben seni de merak ediyorum işe yaramazın teki de sendeydi !!! Naptın ?
Bizde durumlar guzel Allaha sukur bi ayrilik korkusu mu nedir esim kendine geldi evli oldugunun farkinda annem hala kizgin olsada ona aralari duzeldi. Ins gecmisteki sıkıntılari bir daha yasamayiz. 3 ay oldu belki de daha fazla cok sukur bin sukur iyiyiz.

herkes şükrü farklı algılıyor demek ki Hakkınızda hayırlısı

herkes şükrü farklı algılıyor demek ki Hakkınızda hayırlısı
Insanlar hata yapabilir. Evlilik sureclerine zor alisabilir. Psikolojik durumlar ve farkli farkli kisilikler var. Evet esim beni cok uzdu ama insanlar degisebilir durumlar duzebilir zamanla oturur bazi seyler Dedigin gibi herkesin sukru farkli sen hele bir evlen o zaman anlarsin

Konuyu dağıtmamak adına son yorumu yapıyorum 9 yıl evli kaldım gram değişmedi ,tavır olarak saygısızlığı yoktu benimki farklı tür işe yaramazdı,ama anneme ve bana senin yaşadıklarının %10 u nu yaşatsaydı 9 yıl değil 9 dk da boşardım ..İyi günler

Konuyu ilk actigindan beri takip ediyorum su zamana kadar yorum yapamadim.
Herkesin dedigi gibi cok guclusun gucune hayran kaldim.
Evliyim hamileyim tup bebek annesi olucam insallah asagi yukari 1 ay var aramizda seninle. en buyuk mucize senin icinde kipirdanan o ufaklik bunu asla unutma. Kim ne yaparsa yapsin bundan sonraki dunyadaki en buyuk ask o melek. Geriye bakma neden ve nasil sorularinin birden fazla cevabi var bu nedenle hic biri cevap dogru cevap degil. yureginin yanginini sondurecek cevap zaten yok.
neyi nasil yapmak istiyorsan onu yap. Istersen donuna kadar al istersen ceketini al cik. Ama su saatten sonra duygusallik sana zarar verecek. Mantigini on plana koymaya bak. Sen yapamiyorsan ailenin bunu senin icin yapmasina izin ver.
Ve inan tanimasam da bu zorlu sinavi atlatabilmen icin dualarim seninle olacak.

Sizinde hakkinizda hayirli olsun ins arzuladiginiz istediginiz bir evlilik yasar karekterli bir esiniz olur. daha 1.5 yil oldu evliligim 9 yil icinde belkide cok sey yasayacagim belki de 9 yil bile surmeyecek evliligim bilemem ama affetmek guzeldir anlayan anlar anlamaz son sansini da ezer gecerse ya da farkli bir durum yasanirsa evliligimde affedemeyecegim belki ben 3 yil bile dayanaman. Hayirlisi bakalim.

Okurken gözlerim doldu gerçekten Rabbim yardımcınız olsun. Çok zor bir durum. Aldatılmak tabikide kötü bir durum ancak kötü giden sorunlu evliliklerde bukadr sarsıcı olmuyor hani beklenebiliyor bazı davranışlardan. Ancak sizin gibi düzgün evlilikleri olup fazlasıyla güven sağlamış olan ilişkilerde böyle bir güven sarsılması çok ağır geliyor kaldırılabilir gibi değil. Çünkü tüm güvenciniz herşeyiniz gitmiş gbi oluyor. Bu zamanlar çok zor ancak ben geçeceğine inanıyorum evet belki sıfırdan başlayacaksınız ama ben toparlanacağınıza inanıyorum . Çünkü yazdıklarınızdan tavırlarınızdan anladığım kadarıyla güçlü bi bayansınız. Allah kimseye kaldıramayacağı yük vermez belkide buda sizin sınavınızdı üzüntünüzü yaşayın içinize atmayın ancak kendinizide lütfen harap etmeyin. Siz çok değerlisiniz. Sizi kaybeden o olmuştur. Ben eşinizin de çok pişman olacağını düşünüyorum. Ona karşı lütfen güçlü olun.

Katılıyorum. Her zaman affetmek kazandırır. Karşınızdaki bunu anlar ya da anlamaz ama bir kadın gemileri hemen yakmamalı. Ne demişler; yuvayı dişi kuş yapar...

Aklıma ne geldi simdi yani belki size saçma gelecek ama bu konu benimde zihnimi çok yordu yani empati sempati herşeyi yaptım çok üzüldüm....

Ve korktum çünkü benim eşimden evden işe gidiyor ve her boş vaktini birlikte geçiriyoruz bana cok iyi davranıyor seni ne kadar çok seviyorum bir bilsen diyor cinsel hayatımızda iyi....

Aklıma su geldi boyle bebek isteyen adam iyi davranan adam acaba diyorum eşinin bi hastalığı vardır belki ne bileyim belki ölecektir hastaneye gitmiş mi yakin zamanda biliyormusunuz ... sonra yanindaki kadına açmıştır sorunu o kadinda ona kötü bi fikir vermiştir en iyisi boyle yapalım senden soğusun demiştir.... acaba diyorum ama fazla türk filmi mi olur bu sefer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…