Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gözünaydın canım inşallah sağlıkla ilerler hamileliğin:)) sürekli kan verip kendini strese sokma derim. Ben 1 kere verdim çok şükür birdaha vermedim o sonuçla gittim doktorumda tekrar istemedi.
yok ben gecikene kadar vermicektim ama benim sıkıntılı mide rahatsızlığım var o yüzden var mı yok mu kesinleştirmek istedim çünkü ay başında direkt doktoruma gidicem bir kaybımda var belki bişeyler vverir önlem amaçlı yani

çok sağol allah sağlıklı süreç nasip etsin bizlere, olmayanlara da en kısa zamanda sağlıklı bebekler nasip etsin

Amiiinnn kuzum amiinnn :) eveettt taze bi anne olarak belirtilerini alalım mı :)
inan kuzum dedim adet oluyorum ne yumurtlamadan sonra göğüs ağrısı nede ateş,öncekinde ikisi de oldu 15 gün önceden dedim valla ben hamileyim günüm gelsin de formalite bi bi test yapim ama bunda tık sonra 8 gün kala bi göğüs sızlaması geldi o gün beni rahatsız etti kasık ağrım vardı o bi tek yumurtlamadan 3-4 gün sonra başlamıştı yoksa bana kalsa belimin kasığımın ağrısından ped alacaktım nerdeyse dedim olcam

Cnm hayırlı olsun. Çok sevindim. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Aynılarını bende de öyle bi ağrıyo ki kasığım yumurtlamadan sonra hiç bitmedi ama şimdi daha da çoğaldı hep tuvalete gidiyom geldi mi diye göğüslerim bazen çok canımı yakıyo benimde sızlıyo ama bazen geçiyorlar böyle özellikle kramp oluyo bide ya 2-3 saniyelik tek bölgede oluyo geçiyo şu an da mesela regl olcakmış gibi ağrım var kuzum

Cnm hayırlı olsun. Çok sevindim. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
Amin kuzum çok sağolasın
ayy valla bende de öyleydi kız vardır belki bişeyler

canım test yapsana artık bat geçti dimi senin.

allahın dediği olur kuzum korkuyorum deme hayırlısı de allah zamanını iyi bilir hem belki olmazsın bebişin gelmiştir
Kuzum aslında şöyle bişey var 1 senedir istiyoruz ama doktor kontrolünde falan değildim ve her ay hamilemiyim diye geziyodum ortalarda ama malesef ilaçla adet görüyodum ve bu ay ilk defa doktor kontrolünde takip yapıldı ve hiçbi ilaç kullanmadan yumurtam kendiliğinden oluşup çatladı bu benim için bi mucize he şu an yaşadığım belirtiler hamileliğe çok benziyo bitek adet dönemimle aynı olan kaşık ağrısı var ve adet olursam da üzülürüm birazcık çünkü önümüzdeki ay tedaviye başlanacak hem maddi hem manevi anlamda daha yorucu olucak o yüzden ama Rabbim en iyisini bilir hakkımızda hayırlısı olsun artık

22 Ekim

A Anzi90 22 Ekim

3 gun var test yapsam cikarmi sizce kizlar cok merak ediyorum butun belirtileri yasiyorum
Seni çok iyi anlıyorum fakat bence biraz daha bekle zaten çok az kalmış.Bazen erken yapınca çıkmıyor sonra bir bakıyorsun hamilesin bi topikte okumuştum.Bir arkadaşımız adetten 2 gün önce test yapmış negatif adet günü gelince bekliyor bekliyor adet yok bide bakmış hamile Moralin bozulmasın diye söylüyorum tabiki bu benim fikrim

Reactions: 10N
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…