Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Vala beklrmedeyim kuZum ya kasık karın ağrım devam ediyor halsizlik var ama snem hasta olacam ya bogazim agriyor biraz ilacda kullanamiom suphem var die hastaliktan mi adet az kaldi ondan mi bidem bulaniyo baya

Benim de bu k z çok midem bulandı ama üşütmüşüm benim ondandı muhtemel. İnşallah senin. Gebeliktedir . Haber et cnm

Kızlar daha demin yine ovulasyon test yaptım bi bakar mısınız geçen günkünden daha kötülük var bu sefer

Eklentiler

• image.jpeg
    42,7 KB · Görüntüleme: 39
  • image.jpeg
    40,5 KB · Görüntüleme: 35
Dün ovulasyon testi sipariş ettim. Bugün kargo geldi. İçinde 2 gebelik testi 1 tane de erken gebelik testi vardı.
Şimdi benim adetimin 3.günü adet bitimi hemen başlıyor muyum. Birde akşamları mı öğlen mi yapmak uygun acaba.

Evet geçen gün yaptığım sa kontrol çizgisi koyuydu öbürü silikti cnm
Tamam o zaman bugun yaptiysan alttakini senin yumurtlaman bugun demektir canim bugunu degerlendir mutlaka belki bilgin.vardir 10 dk ayaklarini dik kalkma lavaboya bile.ve munkunse 5 saat falan.duş alma.bi de yarin test yap tekrar bakalim o.koyulasan cizgi siliklesmis mi.eger siliklesmisse yumurtan.çatladı demektir.ve testleri oglen 12 ile 16 arasi yapman daha saglikli olur ya n yuksek o zaman çıkıyormuş.testi yapmadan once de sivi alma bir ikii saat

Bence adet bittikten sonra 3'gunu basla yapmaya.12 ile 16 arasi Lh hormonu en.yuksek seviyede oluyormus.ve testi yapmadna once de bir iki saat sivi alma

TM cnm eşim akşamları çalışıyor o Zaman bugün gündüz değerlendirelim bu işi inşallah şimdi çıktım dışarıya bulabilirsem alıcam ovulasyon testi dediğin gibi yarın da yaparım inşallah olur dua edin kızlar artık psikolojik tükendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…