Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba hanimlar bir konuda fikrinizi almak istiyorum. Normalde 35 gunde bir falan adet olurken gecen ay 43 gunden sonra oldum. Suanda da 33. Gunumdeyim adet zamanim yaklastigi icin 3 gundur isi takibi yapiyorum. Ilk 36.8 dun 36.9 ve bugun de 37.1 cikti. Sizce yarin bir gebelik testi yapsam mi yoksa daha beklesem mi

Merhaba hanimlar bir konuda fikrinizi almak istiyorum. Normalde 35 gunde bir falan adet olurken gecen ay 43 gunden sonra oldum. Suanda da 33. Gunumdeyim adet zamanim yaklastigi icin 3 gundur isi takibi yapiyorum. Ilk 36.8 dun 36.9 ve bugun de 37.1 cikti. Sizce yarin bir gebelik testi yapsam mi yoksa daha beklesem mi
Belki de geçen ay hazırlık olmuştur. Eğer elinde varsa sabah yap canım

Belki de geçen ay hazırlık olmuştur. Eğer elinde varsa sabah yap canım
Elimde bolca var canim aksam ustu yaptim negatif cikti ama sabahta bir yaparim bakalm olmazsa adeti bekleyecegim hayit tohumunu deneyecegim bu ay bakalm

canım bal+ tarçın +çörekotu+ dut pekmezi +keçiboynuzu tozu.. bunları göz kararı macun kıvamında karıştırdım .ve böğürtlen kökü aldım aktardan kaynattım şişeleyip dolaba kaydum.tarifinide nette bulmuştum canım şimdi hatırlamıyorum .
sabah aç karnıma bir tatlı kaşığı karışımdan yedim üstüne böğürtlen kökünden bir su bardağı içtim .
oğlumda böğürtlen kökü kaynatıp içerken hamile kalmıştım .Rabbim kısmet etti çok şükür
Peki böğürtlen kökünün rengi nasıldı canım ben kaynattım koyu yeşil oldu bi tuhaftı

2256538

Aman Allahım bu ne güzellik Regle kaç gün var kuzmm bu ay bişy denedin mi
Canim pazar gunuydu gunum ama cumartesi gunu testim pozitifti. Aslinda hani var diye dusunmemistim. Disimden rahatsizim antibiyotik atacaktim agzima dur ya dedjm yarin adet gunum yapayim bi bi baktik ikinci cizgi cikti sonra bir saat sonra yine yaptim yine cikti cizgi. Ama kac gundur dis agrisindan mahvoldum. Daha kan testi bile yaptirmadim yaa

Birsey denemedim ama yinede soylemek istedigim birsey var. Daha onceki hamileligimde klomen ve igne kullanmistim. O ay doktor bana diaformin diye hap vermsiti gebelik olana kadr bunu kullan gobek yaglarin icin d3misti. Gecen icini okudum ve yumurtlaliklari guclendirip dusugu falan onlermis o hap. Bende bu ay bikac tane icmisti gine ilgisi var mi bilmiyorum ama. Ozel birsey yapmadik gunleri de kafamiza gore degerlendirdik yani takip etmedik

Canim pazar gunuydu gunum ama cumartesi gunu testim pozitifti. Aslinda hani var diye dusunmemistim. Disimden rahatsizim antibiyotik atacaktim agzima dur ya dedjm yarin adet gunum yapayim bi bi baktik ikinci cizgi cikti sonra bir saat sonra yine yaptim yine cikti cizgi. Ama kac gundur dis agrisindan mahvoldum. Daha kan testi bile yaptirmadim yaa
MaşaAllah kuzm bnm yaa çok sevdnm bu ay yaptgn bişy varmydı ne denedin ❤️

Birsey denemedim ama yinede soylemek istedigim birsey var. Daha onceki hamileligimde klomen ve igne kullanmistim. O ay doktor bana diaformin diye hap vermsiti gebelik olana kadr bunu kullan gobek yaglarin icin d3misti. Gecen icini okudum ve yumurtlaliklari guclendirip dusugu falan onlermis o hap. Bende bu ay bikac tane icmisti gine ilgisi var mi bilmiyorum ama. Ozel birsey yapmadik gunleri de kafamiza gore degerlendirdik yani takip etmedik
Nasibi şimdiymiş kuzmmm git kan ver kuzmm bende bu ay çatlatms iğnesi oldmm klomen kullandm bide bana gynositol vermişti kullanmıyorum bnde yaa onunda içinde o yazıyor arda kullanıyorum

Suan adet tarihime gorw 5 bucuk haftalik falan olmali. 6 haftayi gecsin de oyle gitmeyi dusunuyorum kalp atışını falan da duyarim

X