Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar merhaba öncelikle yurmutlama günü için telefona program yukledim ona göre yumurtlama gunlerindeyim dunu değerlendirdik fakat yumurtam ne zaman çatlar bilmiyorum hamileliğin ilk ayında neler hisettiniz ben gece rüyamda kan testi yaptırdım 500 lerde çıktı değer hatta diyorum ki hemen nasıl bir anda yükselir kız mi diye o kadar etkilendim yani olmasını çok istiyorum sizce hamile kalma olasılığın nedir değerlendirmeleri devam edeceğiz bakalim kısmet ve aynı zamanda zayiflamak icin fitness a gidiyorum sakıncası olur mu

Kizlar merhaba öncelikle yurmutlama günü için telefona program yukledim ona göre yumurtlama gunlerindeyim dunu değerlendirdik fakat yumurtam ne zaman çatlar bilmiyorum hamileliğin ilk ayında neler hisettiniz ben gece rüyamda kan testi yaptırdım 500 lerde çıktı değer hatta diyorum ki hemen nasıl bir anda yükselir kız mi diye o kadar etkilendim yani olmasını çok istiyorum sizce hamile kalma olasılığın nedir değerlendirmeleri devam edeceğiz bakalim kısmet ve aynı zamanda zayiflamak icin fitness a gidiyorum sakıncası olur mu
Aksine yararı olur ama şüpheli durum varsa bazı hareketleri biraz daha dikkatli yapmakta fayda var. Imkann varsa dışarda yürüyüş yapsan havalar daha soğumadan daha iyi olur

canım hayırlı olsun. çok sevindim.sağlıkla gelsin kuzucuğun.
sağol tatlım çok teşekkür ederim :)
Kuzum aslında şöyle bişey var 1 senedir istiyoruz ama doktor kontrolünde falan değildim ve her ay hamilemiyim diye geziyodum ortalarda ama malesef ilaçla adet görüyodum ve bu ay ilk defa doktor kontrolünde takip yapıldı ve hiçbi ilaç kullanmadan yumurtam kendiliğinden oluşup çatladı bu benim için bi mucize he şu an yaşadığım belirtiler hamileliğe çok benziyo bitek adet dönemimle aynı olan kaşık ağrısı var ve adet olursam da üzülürüm birazcık çünkü önümüzdeki ay tedaviye başlanacak hem maddi hem manevi anlamda daha yorucu olucak o yüzden ama Rabbim en iyisini bilir hakkımızda hayırlısı olsun artık
1 yıl olmazsa önce kadının yumurtalıklarına sonra olmazsa bu sefer erkeğe bakılıyor canım eşine bakıldımı

Aynılarını bende de öyle bi ağrıyo ki kasığım yumurtlamadan sonra hiç bitmedi ama şimdi daha da çoğaldı hep tuvalete gidiyom geldi mi diye göğüslerim bazen çok canımı yakıyo benimde sızlıyo ama bazen geçiyorlar böyle özellikle kramp oluyo bide ya 2-3 saniyelik tek bölgede oluyo geçiyo şu an da mesela regl olcakmış gibi ağrım var kuzum

Bende böyle seyler yaşadım ama regl belirtimmiş zaten ihtimal de vermemiştim :KK70:

sağol tatlım çok teşekkür ederim :)

1 yıl olmazsa önce kadının yumurtalıklarına sonra olmazsa bu sefer erkeğe bakılıyor canım eşine bakıldımı
Bakıldı canım bende zaten pko var eşimde sadece sperm azlığı çıktı onun içinde vitamin takviyesi kullanıyo şimdi diğer sonuçları güzel çok şükür morfolojise harekette kalitede sıkıntı yok

Seni çok iyi anlıyorum fakat bence biraz daha bekle zaten çok az kalmış.Bazen erken yapınca çıkmıyor sonra bir bakıyorsun hamilesin bi topikte okumuştum.Bir arkadaşımız adetten 2 gün önce test yapmış negatif adet günü gelince bekliyor bekliyor adet yok bide bakmış hamile Moralin bozulmasın diye söylüyorum tabiki bu benim fikrim ☺️
Saol canimm insan bekleyemiyoo heycan yapiyo ama haklisin galiba

Bakıldı canım bende zaten pko var eşimde sadece sperm azlığı çıktı onun içinde vitamin takviyesi kullanıyo şimdi diğer sonuçları güzel çok şükür morfolojise harekette kalitede sıkıntı yok
iyi kuzum yine yükseltmişsiniz çok güzel, ilaçla regl oluyorum deyince anladım pco olduğunu hormon testi yakın zamanlarda yapıldımı yapıldıysa e2 hormonuna bak bana söyle

3 gun var test yapsam cikarmi sizce kizlar cok merak ediyorum butun belirtileri yasiyorum
Valla canim benim 4 gun var ben de yapiyorum ama uzerinden saatler gecmeden.silik cizgi falan cikmiyor.benfe de vi korku var.ama adet belirtileriyle ayni oluyormus.benim teyze kizinin adetini 10 gun gecmeden idrar testinde cikmaz o da 10 gun sonra cok silik.o hep adet gunu kanda ogrendi.cunku oncesinde yapiyordu test cikmiyordu oyle de olabilir diyorum aman ne bilim benim bat 17 ekim

Canim.ovulasyon testi kullan bence.o takvimler standart.herkesinki uymuyor benimki uymadi mesela.

X