Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Canım aynısı bana oldu. Bu ay ilk bebek için karar verdik. Yumurtlamadan önce doktora gittim smear falan yaptı orada stres oldum. Bu ay yumurtam çatlamamış doktor adetle atar dedi. Stres yapma sende :) ben soğan kürü denicem çok iyi temizliyormuş.

ne zamandır istiyorsun ne kadar zamandır kontroldesin canm

o kistler adetle giden yumurtlama kistleri. çikolata kisti miyom gibi düşünme. Hiç stres yapacağın durum yok. doktorum bana yumurta rezerv ve kalitesine iyi gelen prowomen önermişti. bir araştır istersen.

ilaç kullanırken bitkisel bişey yapmakta istemiyorum açıkcası.saraçoğlunun kist kürü var onu önerdiler ama korkuyorum ters bişey olursa diye.

o kistler adetle giden yumurtlama kistleri. çikolata kisti miyom gibi düşünme. Hiç stres yapacağın durum yok. doktorum bana yumurta rezerv ve kalitesine iyi gelen prowomen önermişti. bir araştır istersen.
ilaçla eriyecek bu kist dedi. bakıyım tavsiye ettiğin şeye.

Evet yavrum kendiliğinden adet olman çok güzel bişey demekki yumurtalıkların çalışıyo demek bu sadece bebişin zamanı var takma kafana rahat ol bide birazcık kilo verdin mi ooo gelir zaten bebiş :) etmem mi kuzum şu an bile ediyorum Allahım senden de razı olsun inşallah :)

Reactions: 10N
Kızlar benim bugün belirti olarak sadece halsizlik uyku hali ve hafif bulantim vardi kasık ağrılarım falan yok oldu resmen göğüslerim sis sanki biraz sadece o kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…