Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım beni dün hastaneye aldilar 12 saat suni sancı çektikten sonra bebek gelmedi 4 cmden fazla açılmadı sezaryen oldum. Bebek kuvezde şimdi biraz atesi vardi ama yinede bakacaklar
Geçmiş olsun tatlım gözünüz aydın olsun Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin hayırlı evlat olsun inşallah Salih kullarından olmak nasip olsun şimdi nasıl bebişin sen nasılsın

Geçmiş olsun tatlım gözünüz aydın olsun Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin hayırlı evlat olsun inşallah Salih kullarından olmak nasip olsun şimdi nasıl bebişin sen nasılsın
Allah razı olsun. Rabbim bu cennet kokuyu sana da tattırsın inşallah.daha iyiyiz çok şükür oğlumun test sonuçlarını bekliyoruz,emin olmadan göndermiyorlar eve

Allah razı olsun. Rabbim bu cennet kokuyu sana da tattırsın inşallah.daha iyiyiz çok şükür oğlumun test sonuçlarını bekliyoruz,emin olmadan göndermiyorlar eve
Aminn inşallah canım benim senden sen razı olsun Rabbim inşallah. İyi olmanıza sevindim canımcım kontrol etmeleri iyidir baksınlar hayırlı sonuç çıksın inşallahhh

Aminn inşallah canım benim senden sen razı olsun Rabbim inşallah. İyi olmanıza sevindim canımcım kontrol etmeleri iyidir baksınlar hayırlı sonuç çıksın inşallahhh
Kuzuummmm ya yeni gördüm daha İnan aryayla ilgilenmekten evle uğraşmaktan kafamı kaşıcak vaktim olmuyo artık ve güzel haberi okudum az önce hamileymişsin kuzum canım benim o kadar çok sevindim ki anlatamam bak Rabbim önce sınıyo sonra ödüllendiriyo şükürler olsun son durumun ne oldu bilmiyorum ama inşallah sorunsuz bi şekilde ilerliyodur hamileliğin Allahım kucağına almayı nasip etsin sende artık çok çok dikkat et kendine hiççç yorma kendini

Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah kuzum prensesle iyi olun arada ses verin yeter Allah razı olsun zuzum çok şükür kalp atışını duyduk ama kanımda pıhtılaşma olduğu için aspirin kullanıyorum nasipte varsa yiyecek ekmeği varsa inşallah sağlıkla kucağımıza alırız içimde hep bir endişe var yarın kontrol var konuşacağım doktorla hap değilde iğne daha mı iyi olur diye çünkü çoğu kişi hap yetersiz olabiliyor diyor kafam karman çorman duanızı eksik etmeyin olur mu öpüyorum sizi Kurumus-Maskara sen napıyosun minik prensle tayinimiz çıktı evi toparlıyoruz her şeyde vardır bir hayır yenilikler sırasıyla geliyor yaradanın hikmetine sual olunmazmış verdiklerine bin şükür

Son düzenleme:
Ay kuzum benimm demek kalp atışını duydunuz,gözünüz aydın çok sevindim biz minik prensle bir birimize alışıyoruz allahın izniyle iyi gidiyor çok şükür:) rabbim sana da nasip etsin inşallah

Ay kuzum benimm demek kalp atışını duydunuz,gözünüz aydın çok sevindim biz minik prensle bir birimize alışıyoruz allahın izniyle iyi gidiyor çok şükür:) rabbim sana da nasip etsin inşallah
Aminnnn inşallah o günleri görmek nasip olur canısı Rabbim her isteyene sağlıkla tattırsın bu duyguları inşallah kalp atışını görmem duymam bile yetti inanırmısın şükürler olsun Oy yesinler sizin alışmanızı

Kızlar kan sulandırıcı iğneye başlattı doktor çok şükür herşey yolunda 7+1 deyiz inşallah herşey yolunda gider dua edin
Ay çok şükür kuzum Allahım sağlıkla hayırlı sonunu getirsin sağ Salim kucağına al inşallah çok sevindim kuzum bizde iyiyiz çok şükür büyüyoruz işte Rabbim bu günleri sanada nasip etsin inşallah çok zor günler ama tarifi olmayan çok güzel bi duyguymuş zuzum

Aminnn inşallah zuzu Allah razı olsun şu an için herşey yolunda şükürler olsun

Arkadaşlar merhaba Bn perşembe günü kan verdim 44 çıktı sonucum regli bugün 4gün gecikti. Tekrar kan vermeli miyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…