Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yeni bat tarihim 19 kasım :) yengeç burcu geçti artık ikizler geçti derken bakalim burcu ne olcak

Benim zaten hisler kuvvetli hamilelik hissi mi varmış, ooooo desene erdim ben kız

naptın değerlendirdin mi?
sende artık anne adayısın anneler herşeyi hisseder, tecrübeyle sabit
kuzum evet pik 17’de oldu; bizde 16, 18, 19, 20 ve bu akşamı da değerlendiricez artık daha bitireyin diyorum
ovulasyonu haftası kapanıyor bence, haksız mıyım?
senin nasıl gidiyor bakiiim hamiş

26 ekim bat. Dayanamadım yaptırdım. Üzüldüm be umutlanmıştım....
üzülme canım, belki geç döllenme dediğimiz olaydan dolayıdır belki gerçekten yoktur
sabırla devam edeceğiz, sabrın sonu selamettir
yeter ki geç olsun da güç olmasın

çok güzel değerlendirmişsin gerisi mevlama kalmış inşallah tutmuştur gelmiştir bu ay bebişin
bende 1 kasımda gidicem işte hem kese hem kalp atışı için inşallah 9 ay boyunca duyarım

çok güzel değerlendirmişsin gerisi mevlama kalmış inşallah tutmuştur gelmiştir bu ay bebişin
bende 1 kasımda gidicem işte hem kese hem kalp atışı için inşallah 9 ay boyunca duyarım
Insallah canım. Önceki hamileligi başarısız olan Kadınlar hep korkar yine ayni sey mi olacak diye bende öyleyim

Insallah canım. Önceki hamileligi başarısız olan Kadınlar hep korkar yine ayni sey mi olacak diye bende öyleyim
benim ilkim sağlıklı oldu hiç sıkıntı çekmedim şükür rabbim uzun ömürler versin 4 sene sonra denedim düşük oldu şimdi tekrar kaldım inşallah bu defa sonunu getirir rabbim

Ya ne bilim işte aslında haklısın. Benim gibi onlarca kadın var bir sürü belirti yaşayıpta hamile olmayan
Ben normal cevremdeki kimseye soyleyemedgim belirtilerimi buraya yazdim hatta canım çünki hepimiz ayni seyi düşünüyoruz faydalaniyoruzz bilgiden. Bi sakinca gormuyorum ben yazmnda ins hayrli haberler verirsin canm

bende 2 kere oldu ikisinde de gebeymişm kuzum bende göğüs hassasiyeti genelde olmazdı olsa da 3 gün kala olurdu onda da adet olurdum
Bende bi geçen ay bu ay belirti olmuştu hatta baya bi sürü gecen ay kimyasaldi bu ay reglim geldi belirti olayi ters tepti bende hayrlisi

Ben normal cevremdeki kimseye soyleyemedgim belirtilerimi buraya yazdim hatta canım çünki hepimiz ayni seyi düşünüyoruz faydalaniyoruzz bilgiden. Bi sakinca gormuyorum ben yazmnda ins hayrli haberler verirsin canm
Tabi tabi canım bende kimseye söylemedim. Zaten etrafimda da kimse yok ailem dışında, onlarla da aram limoni ne gidiyorum nede arıyorum sadece eşime anlatıyorum belirtilerimi :) göğüslerimde hassasiyetlik devam ediyor,arada adet agrisi gibi giriyor ama daha hafifi :) bide çok tuhaf ama aseriyorum. 2 kez hamile kaldığımda asermistim daha öğrenmeden bunda da ayni hayırlısı bakalım bakarsin vardir

Sen nerelerdesin be kadin? Nasılsın? Çok teşekkür ederim inşallah Uğur getirir canım benimmm :) hala korunmaya devam mi?
Amin aminnn. Tatildeydik tatlım hastayım canım maalesef korunmaya devam eşim istemiyor önce sağlığına kavuş diyor. Doktor 65 ol ondan sonra hamile kal dedi. Ben sürekli hastayım bir aydır tükendim iki kere acillik oldum iki kere ayrı doktora gittim yoğun enfeksiyon var anlamadım dördüncü kutu antibiyotiğe başladım bir gram veremedim kilo yoruldum geçer inşallah geçeceğini biliyorum sadece zamana ihtiyacım var moralimi toparlayamıyorum. Sen nasılsın nasıl gidiyor eşin nasıl oldu canım

Ah canım benim ya üzüldüm gerçekten kötü olmuş çok ama geçecek allahin izniyle sen moralini yüksek tut sadece. Eşim de bende iyiyiz çok şükür :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…