Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım heveslenemiyorum. Geçen ay yaptıgım 1 test silik çıktı ümitlendim ama hamile değildim. Bunda da ayni mi diye düşünüyorum. Gerci 2 test yaptim ayni marka ama yine de sevinemiyorum
Ay hadi ins gercektir ya vala cok sevincem senin icin de vardr ins :) bende istiyorum evet ama once hic olmayanlarin olaun istiyorum Allah var ben tattim isteyen dileyen her kadina nasip etsin tattirsin ins anneligi

Ay hadi ins gercektir ya vala cok sevincem senin icin de vardr ins :) bende istiyorum evet ama once hic olmayanlarin olaun istiyorum Allah var ben tattim isteyen dileyen her kadina nasip etsin tattirsin ins anneligi
Çok teşekkür ederim allah razı olsun. İnşallah rabbim hayırlı zamanda verir 2. Bebeğini

Ben kadın doğuma sıra alcam sanırım kızlar adetim bitti ama kasık karın ağrılarım bitmedi kist vs olabilir mi ki ins kötü birsey degildir ya

tam hatırlamıyorum ama 7-8 kala belirginleşmişti en azından benle eşim net görüyoduk buraya atınca kalitedenmidir nedir gören çok az kişi olmuştu

Erken yumurtlama olmuş olabilir tabiiki :) ama bence önceden test yapmak biraz riskli sonra bata kadar stres oluyor kimyasal olabiliyor sabredebilirsen batı bekle derim yok duramam dersen ilk idrarla yap inşallah daha net çıkar hepimiz seviniriz :))

canim sen o takvime guvenme muhtemelen hamilesin bence gecen ayda hamileydin silik gordun ama yumurta kaliteli degildi tutunamadi. Yarin koyulasirsa korkma canim hamilesindir

Canım benim . demekki erken yumurtladın yoksa çıkmazdı silik çizgi. geçen ay kullandığın markamı test. yani ben hamile değilsem asla silik çizgi çıkmaz. senin geçen ayki teste benziyormu. birdé hemen çıkması beni ümitlendirdi.

Benim bat 20 ekimdi ve bebeğim benimleymiş benide eklerseniz sevinirim umarım hepimiz güzel bir gebelik geçiririz ve dualarım bekleyen isteyen herkezle

Reactions: 10N
Ah ah öyle demiştim kesin yapmam demiştim ama nerdee duramıyorum kiii. Ah inşallah canım bu sefer sağlıklı olsun da kucağıma alayım. Senin ayağın nasıl oldu bu arada?

Canım geçen ayinkiyle ayni marka ama gecen ay sadece 1 testte positif çıkmıştı diğerleri hep negatif. Ama bugün 2side positif çıktı sanırsam erken yum oldu. Evet hemen çıktı. Ama heveslenmek istemiyorum

canim sen o takvime guvenme muhtemelen hamilesin bence gecen ayda hamileydin silik gordun ama yumurta kaliteli degildi tutunamadi. Yarin koyulasirsa korkma canim hamilesindir
Geçen ay yoktu canım test bozuktu. Ama bugün 2 testte positif oldu. Evet kesin erken yumurtlama oldu. İnşallah öyledir canım benim inşallah

Bence olabilirsin canım :))) ayy inşallahhh vardır bebiş

Canım benimde öyle olmuştu adete sekiz gün kala çıkmıştı silik erken yumurtlamadır olmasa zaten testte çıkmaz stres sıkıntı acaba mı yine aynı şey olur mu düşüncesini at kafandan olumlu düşünelim vücut olumsuz bir düşünce olduğunda hormonları devreye sokuyormuş iki gün bekle testi tekrarla yine çizgi çıkarsa kan ver cnm

Seni yerim ben yerimm inşallah dediğin gibi olur canım sizlerle paylaşırım güzel haberleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…