Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim zaten hisler kuvvetli hamilelik hissi mi varmış, ooooo desene erdim ben kız

naptın değerlendirdin mi?
Kız benim içinde hisset bi bakalim :) göğüslerim hassas hatta arada bir sızı giriyor. Hafif bel ağrısı,kasik agrisi var. Buraya çok yazmıyorum belirtilerimi hamile olmazsam size mahçup olmak istemiyorum

Kız benim içinde hisset bi bakalim :) göğüslerim hassas hatta arada bir sızı giriyor. Hafif bel ağrısı,kasik agrisi var. Buraya çok yazmıyorum belirtilerimi hamile olmazsam size mahçup olmak istemiyorum
benim belirtilerimin hepsi kayboldu gogus agrim gecti kasık agrim gecti hicbiseyim yok galiba bu ay fos gececek

Canısı ov testi kullanıp yumurtlama gününü öğrenip,değerlendirip,o günden beri bir sızlama varsa kesin hamilesindir genelde yumurtlamadan hemen sonra başlayan kasık ve bel ağrısı hamileliğe işaret bende öyle oldu

Canım ben ovu testi yaptim ama is yüzünden düzenli yapamadım. En son 13 ekimde yaptım Ama tam pik olmamıştı. 15 ekim takvime göre yum günüydü,yine ovu testi yaptım bu sefer T çizgisi çok çok açikti. Sence oldu mu? Ve evet sonradan bu belirtlet başladı

o gün vücudunda belrgin ağrı şeffaf akıntı olduysa değerlendirdiysen niye hamile olmayasın kuzum inşallah hamilesindir

O pik olmayan ama koyu olan gün baya bir akıntım olmustu hemde çok yumurtladim kesin onu biliyorum iliskilerimizde oldu
inşallah tutmuştur kuzum hakkında hayırlısı olsun hepimiz er geç hamile kalıyoruz ama önemli olan sonu gelmesi sağlıkla sıhhatle kucağımıza almak..Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

inşallah tutmuştur kuzum hakkında hayırlısı olsun hepimiz er geç hamile kalıyoruz ama önemli olan sonu gelmesi sağlıkla sıhhatle kucağımıza almak..Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın
Evet haklısın canım. Bende 2 sağlıksız gebelik geçirdim. İnşallah canım inşallah

Kiz niye mahçup olasin ben bilerek her brlirtimi yazdim ki bu ay olmazsa bi dahakinr umutlanmayim die ve oyle de yapicam ins belirtiyr bakmiycam artk

Yok be vala kisiye gore değişiyor brnce belirtiler bende vardi sonuc adet oldun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…