Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Normal di mi ya az Değil senin iyiymiş belki de ikizdirler
yok kız ikiz değildir anne tarafımda yyok bi bi mucize olması lazım ikiz olması için :) ayrıca seninki az değil gayet iyi çıkmış önemli olan 2 günde 2 kat artması lazım o zaman sağlıklı gebelikmiş

Gözünaydin canımmmm. Tebrikler saglikla al kucağına inşallah

Sag tüpüm patladi ve ameliyat oldum tüpüm alındı.
Ayy canım çokkk çokk geçmiş olsun. Sıkma canını benim ablam tüp bebek doktoru. Tek tüple çok hamile kalan oluyor diyor. Hatta onun yakın binarkadaşı da tek tüple kaldı ve doğurdu bile.
Yalnız aklıma takılan şu: Doktorun bu durumu anlamadı mı?

Bhcg takibi yapiliyordu dusuyordu değer 3 gun icinde tekrar yukselmis

Amiiin hayırlısı olsun elbet. Bnm 2 düşük olduğu için insan umutlanıyor ister istemez. Hep güzel düşünmek istiyorum. Bir de doktor öğrenir öğrenmez gel progestan falan verceğim demişti. O yüzden de sabırsızlanıyorum. Ay sonuna kadar umut kaldığı yerden devam ediyor

Ben de düşük yaptığım için o zaman bana da mı progestan takviyesi verilir canım? Arkadaşın birine ilk Gebeliği ve kasık ağrısı var diye progestan vermiş doktor , burdan bir arkadaştı yeni gebe

Ben de düşük yaptığım için o zaman bana da mı progestan takviyesi verilir canım? Arkadaşın birine ilk Gebeliği ve kasık ağrısı var diye progestan vermiş doktor , burdan bir arkadaştı yeni gebe
Bana doktor öyle demişti. Hamile kaldığını anlar anlamaz gel duruma bakalım. Tedbirimizi önceden alalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…