Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
çok güzel değerlendirmişsin gerisi mevlama kalmış inşallah tutmuştur gelmiştir bu ay bebişin
bende 1 kasımda gidicem işte hem kese hem kalp atışı için inşallah 9 ay boyunca duyarım
Aynen canım Allah nasip ederse inşallah, biz elimizden geleni yaptık
9 ay boyunca stres bitmiyor, sonra doğum, emzirme, gaz, oturma zamanı, katı gıda, emekledi yürüdü derken bi bakmışsın ilk yaşı geliveriyor işte
ben çalışan anneyim bi de 2 katı zor herşey
Su gibi geçsin seninde merak etme Allah büyüktür

Kızlar,ben takvime göre 15 ekim yumurtlamış olmalıyım! Bugün test yaptım ilk 5 dakika içinde çok silik çıktı bidaha yaptim ayni şekilde yine silik çıktı. Daha erken yumurtlamış olabilir miyim? wiha02 mimarice Genc_evli @Mirketcik Gamzelikiziniz Sultansusultansu karapisso ve aklima gelmeyen diger hatunlar.suan yazarken bile adet agrisi gibi ama daha hafifini yaşıyorum

Aynen bende çalış gel evdir çocuktur falan nasıl geçtiğini bilmiyorum ama tatlı koşturmalar bunlar.
Rabbim kucağını doldursun iinşallah kuzum senin,benim,isteyen herkesin

Yani adete kaç var canım ? Ayy tutmuştur belki kız ondan ağrın oluyodur ??

Hcg testi mi yaptn cnm zaten senin regl 7 gün kalınca çıkıyordu hep hatrladıgm İnşaAllahh doprudr fotografnı atsan

Kiz senin imzani yerimmmm :) canım bata daha 8 gün var. Demek ki erken mi yumurtladim? Yoksa testler mi bozuk? Dün yaptim bisey cikmadi
Yaaaa :) bence erken yumurtladın ve lh ve hcg hormonu birbirine benzediği için belki de bebiş yerleşiyosa ondan silik çıkmıştır kuzucum bi kaç gün sonra idrar testi yap bakalım

Yaaaa :) bence erken yumurtladın ve lh ve hcg hormonu birbirine benzediği için belki de bebiş yerleşiyosa ondan silik çıkmıştır kuzucum bi kaç gün sonra idrar testi yap bakalım
Diyorsun. Ay olabilir de lh hormonu silik positif verir mi? Hiç bilmiyordum bunu. Yarin sabahta bir tekrarlayim bakalim

Kiz senin imzani yerimmmm :) canım bata daha 8 gün var. Demek ki erken mi yumurtladim? Yoksa testler mi bozuk? Dün yaptim bisey cikmadi
Yaaa ben ne diyom Allah aşkına kafam gitti iyice ilaçtan ötürü sersem gibiyim kuzum kusura bakma :) heee sen direk hcg testi yaptın şimdi anladım veee mükemmel Bişi bu yarın bi dağa tekrarla bakalım yine silik çıkarsa halay çekebiliriz :)))

Hahahahha bende bu kiz ne diyor diyorum hatta netten baktım lh hormonu positif cikar mi hcg testinde diye evet evet kuzum hcg idrar testi yaptım

Yaaaa inşallah canımmmmmmm inşallahh çok teşekkür ederim. Lütfen dua et benim için arkadasım
Kız inşallah gelmiştir sağlıkla sıhhatleeee. her sabah tekrarla benim burda kimse görmüyodu aartık bende inanmaya başlamıştım ama ilk 5-10 dk içinde hayali gibi çıkıyodu sonra koyulaştı koyulaştı 8-9 gün kala hayalet çizgiler çıkıyodu.

Öyle yapicam inşallah her sabah. Eşim de gördü valla sevinçten delirecekti :) ben daha buraya resim koymam iyice koyulasmadan herkes görür diye beklerken görmedim deyince üzülmeyim :). Sen adetten kac gün önce tam olarak ilk silik çizgiyi gördün?

Ins hayrlisyla vardr kuzum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…