Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar dün ovu testi yapmıştım bugün de hamilelik testi ile denedim,inşallah doğrudur,8 ay sonra ancak çift çizgiyi görebildim delirmiş vaziyetteyim birazdan kan vermeye gidecem,Allah hepimizin gönlündekini versin
Gözünaydin canımmmm. Tebrikler saglikla al kucağına inşallah :KK200::anneadayı:

Ayy canım çokkk çokk geçmiş olsun. Sıkma canını benim ablam tüp bebek doktoru. Tek tüple çok hamile kalan oluyor diyor. Hatta onun yakın binarkadaşı da tek tüple kaldı ve doğurdu bile.
Yalnız aklıma takılan şu: Doktorun bu durumu anlamadı mı?
Bhcg takibi yapiliyordu dusuyordu değer 3 gun icinde tekrar yukselmis

Bekleyelim bakalım canım. Benim düşük yaptığım gebelikte bat tarihine 2 gün kala çok silik çizgiyle öğrenmiştim Beta Hcg 17 çıkmıştı. Doktor geç Döllenme demişti. Bakalım bekleyelim nasipte varsa olur yoksa diğer aylarda inşallah diyelim Rabbim tez zamanda sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin
Amiiin hayırlısı olsun elbet. Bnm 2 düşük olduğu için insan umutlanıyor ister istemez. Hep güzel düşünmek istiyorum. Bir de doktor öğrenir öğrenmez gel progestan falan verceğim demişti. O yüzden de sabırsızlanıyorum. Ay sonuna kadar umut kaldığı yerden devam ediyor :KK200::anneadayı:

Amiiin hayırlısı olsun elbet. Bnm 2 düşük olduğu için insan umutlanıyor ister istemez. Hep güzel düşünmek istiyorum. Bir de doktor öğrenir öğrenmez gel progestan falan verceğim demişti. O yüzden de sabırsızlanıyorum. Ay sonuna kadar umut kaldığı yerden devam ediyor :KK200::anneadayı:
Ben de düşük yaptığım için o zaman bana da mı progestan takviyesi verilir canım? Arkadaşın birine ilk Gebeliği ve kasık ağrısı var diye progestan vermiş doktor , burdan bir arkadaştı yeni gebe

Ben de düşük yaptığım için o zaman bana da mı progestan takviyesi verilir canım? Arkadaşın birine ilk Gebeliği ve kasık ağrısı var diye progestan vermiş doktor , burdan bir arkadaştı yeni gebe
Bana doktor öyle demişti. Hamile kaldığını anlar anlamaz gel duruma bakalım. Tedbirimizi önceden alalım

X