Ekim ayı Dondurulmuş transfer deneyimlerinizi ve süreci paylaşalım mı :)

Baya Dr la gorusmussun inşallahh pozitif sonuç alirsin aliriz

Bana bakılmayacağını söyledi doktorum kafam karıştı bugünden itibaren progestan 50 mg kalçadan iğne başladım pazar günü transferim olacak hayırlısıyla inşallah cuma günü progestan değerime kendim gidip baktirmali miyim sizce

Siz iğne kullanıyormuşsunuz ama o yüzden bakılmıyor olabilir bence. Muhtemelen transfer gününe kadar zaten istenilen düzeyde olacaktır. Doktorunuz istememişse baktırmayın gerek yok. Hayırlısı ile güzel sonuçlar alacağınız bir transfer olur inşallah:)

Baya Dr la gorusmussun inşallahh pozitif sonuç alirsin aliriz
Evet o yüzden çok yoruldum artık. Hep acaba bu doktor sorunu bulabilecek mi diye gidip hüsranla dönüyorum. Hatta profesörün biri çok ilginç bir hastasın bir şey bulamıyorum demişti. İnşallah bu yolda emek veren herkes gibi bizler de pozitif sonuç alırız. Ama hep adet ağrısı ve belirtisi var kaç gündür bende .

Transfer olduğum günden beri kasık karın bel ağrısı çekiyorum ilk tramsferde kesinlikle bu kadar değildi
İnşallah Allah ın izni ile iyi haberler alacağız

Amin inşallah Allah kimsenin emeğini boşa vermesin inşallah isteyen bekleyen emek veren herkese Allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

İnanın Herkesin bi imtihanı var Allah imtihanımızı kolayından eylesin inşallah

Transfer olduğum günden beri kasık karın bel ağrısı çekiyorum ilk tramsferde kesinlikle bu kadar değildi
İnşallah Allah ın izni ile iyi haberler alacağız
Evet bende de aynısı var. İki transferde de böyle ağrım olmamıştı. Bu kez sağ kasığım transfer gününden beri yokluyor. İki gündür de belim ağrıyor. İnşallah pozitif işarettir bunlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…