Ekim ayı Dondurulmuş transfer deneyimlerinizi ve süreci paylaşalım mı :)

Merhaba kızlar,
Transferden sonra tutunması için nelere dikkat ettiniz?
Benimde cumartesi günü transferim oldu, çok heyecanlıyım zaman geçmiyor. 3ab genetiği normal bir tane dondurulmuş embriyom vardı. Transfer saatinden 2 saat önce çözdürmüşler transfer edilirken embriyolog güzel açıldı 4ab ye geldi demişti. Dün akşam regl sancısı gibi ağrım vardı belimde ve kasıklarımdan bacaklarıma inen, özellikle sol kasığımda batma gibi bir his.. sabah uyandım hiçbirşey yoktu, biraz endişelendim ama umutsuzluk yok, bu defa pozitif olacağına inancım tam.

İnşallah yavrularımız sağlıkla tutunur. Allah isteyen herkese nasip etsin.

Merhaba kızlar,
Benimde cumartesi günü transferim oldu, çok heyecanlıyım zaman geçmiyor. 3ab genetiği normal bir tane dondurulmuş embriyom vardı. Transfer saatinden 2 saat önce çözdürmüşler transfer edilirken embriyolog güzel açıldı 4ab ye geldi demişti. Dün akşam regl sancısı gibi ağrım vardı belimde ve kasıklarımdan bacaklarıma inen, özellikle sol kasığımda batma gibi bir his.. sabah uyandım hiçbirşey yoktu, biraz endişelendim ama umutsuzluk yok, bu defa pozitif olacağına inancım tam.

İlk 4 gün sürekli uzandım iğne olmak haricinde dışarı çıkmadım evin içinde biraz biraz yürüdüm ev işi yapmadım hiç. Birde kabak çekirdeği çok tükettim ve tabi ki bol bol su içtim ilaçlarımın saatlerini aksatmamaya özen gösterdim 😇 kanda henüz pozitifi görmedim fakat transferin 4. Günü idrar testinde hafif silik şekilde çift çizgi gördüm bugün 6. Günüm 3 test daha yaptım hepsinde çift çizgi gördüm . Dünle bugün çok net hemen çıktı. 28 ekim test günüm 🥰 inşallah bebişiniz hemen tutunur pozitifi görürsünüz rabbim gönlünüzdekini nasip etsin 🤲🏼🥰🙏🏼

Benimde 8.gün bugün artımed erken gebelik testinde hafif bir çizgi çıktı. Herkes bu test yanıltıyor diyor ama burada da sadece bundan vardı.Bugün progestan dex iğnem bitmişti. Malum biraz pahalı olduğu için testte çıkmazsa almayacaktım.Umutlanmalı mıyım bilemedim. 26.sı test günüm hemşirem erken dediği için kan gününü bekleyeceğim.

Erken gebelik testi canım bu
Bende kaset test yaptım cikmayinca morelim bozuldu ondan sorayım dedim cuma test günüm içimde bı korku var bı hissizlik var duyduğum herkes ben hissettim tuhaf bir duygu diyor ama bende hiç öyle bir his yok hakkimizda hayırlısı senin adına çok sevindim Allah'ım bu mutluluğu isteyen herkese tattırsın inşallah

Bende kaset test yaptım cikmayinca morelim bozuldu ondan sorayım dedim cuma test günüm içimde bı korku var bı hissizlik var duyduğum herkes ben hissettim tuhaf bir duygu diyor ama bende hiç öyle bir his yok hakkimizda hayırlısı senin adına çok sevindim Allah'ım bu mutluluğu isteyen herkese tattırsın inşallah
Merhaba cnm beenim de test günüm ptesi. Benim de hiç his olmuyor içimde.herkes hissediyorum diyor endişeliyim bende cnm. Ben 14 ekim de transfer oldum 2 adet 3. Gün embriyosu sen peki?

İlk 4 gün sürekli uzandım iğne olmak haricinde dışarı çıkmadım evin içinde biraz biraz yürüdüm ev işi yapmadım hiç. Birde kabak çekirdeği çok tükettim ve tabi ki bol bol su içtim ilaçlarımın saatlerini aksatmamaya özen gösterdim 😇 kanda henüz pozitifi görmedim fakat transferin 4. Günü idrar testinde hafif silik şekilde çift çizgi gördüm bugün 6. Günüm 3 test daha yaptım hepsinde çift çizgi gördüm . Dünle bugün çok net hemen çıktı. 28 ekim test günüm 🥰 inşallah bebişiniz hemen tutunur pozitifi görürsünüz rabbim gönlünüzdekini nasip etsin 🤲🏼🥰🙏🏼
Aynı gün test zamanimiz cnm ben daha idrar testi yapmadım 3. Gün embriyosu diye çıkmaz dediler 5. Gün embriyosu çıkar dediler. Yarın 9. Gün çıkar mı acaba

Merhaba kızlar,

Bende tam anlamıyla daha pozitif aldım denilemez ama bende dinlendim ama sürekli yatmadım sadece ağır iş yapmadım yürüdüm çalıştım da , kabak çekirdeği ve protein ağırlıklı beslendim ilaçları düzenli kullandım iğneleri saatinde yaptırdım her sabah yumurta yedim 7 gün boyunca elimden geldiği kadar dikkat etmeye çalıştım harici bişey yok cumartesi yi bekliyorum kan için

Yok ya bende inan öylesine yaptım nasılsa çıkmaz negatif E alıştım nasılsa diye geç tutunma olduysa henüz idrarına geçmemiş olabilir bir de kaçıncı gün embriyo

X