Ekim ayı Dondurulmuş transfer deneyimlerinizi ve süreci paylaşalım mı :)

İnşallah pozitif görürüz hepimiz
Bende çoğunlukla evde dinlenerek geçiriyorum ama öyle sürekli uzanmıyorum. Dün ve bugün biraz yürüyüş yaptım. Doktorum dışarıda temiz havada abartmadan yürüyüş yapmamı söylemişti.
Kabak çekirdeğinin ne gibi etkisi var?

Bi de 5.gün embriyosu kaçıncı günden itibaren çıkıyor testte bilen var mı?

Rahim zarını kuvvetlendiriyor canım

İlk tüp bebek tedavisi cnm ama yaşım 40 o yüzden biraz tedirginim ve 3. Gün embriyosu ve arkamda başka embriyom yok oyuzden
Pozitif ddüşünün o zaman olmucak bişey değil Rabbim ol dedikten sonra olur inşallah hiç uğraştırmadan ilkte pozitifi görürsünüz olmazsa da pes etmeyin bir kere daha denersiniz

Okadar haklısınız ki bende Opu öncesi kutu üzüüm çiğ kabak çekirdeği içi ceviz badem avakado yumurta bu şekilde düzenli beslendim çok faydasını gördüm elhamdülillah

Bende fazla igne var istanbulda yasiyorsan seve seve veririm

Ben transfer sonrasi sadecw yarim saat yattim. Doktor normal hayatina devam et sadece ani hareket yapma ve agir kaldjrma dedi. Hergun metrobusle ise gittjm :)) bugunde guzel haberi aldim. Benim onerim herseye cok takilmayip oluruna birakin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…