EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Arada belim ağrır gibi oldu o kadar. Evi falan süpürdüm sildim baya baya:))
Gercekten mi yapmayin bence bosverin
Kızlar bisey sorucam benim ev asansörsüz ve ben 5 katta oturuyorum çıkmamda bi sakınca olur mu transfer günü 🤔 eşime kalırsa anneme yada annesine gideceğim riske atmamak için 🤲🏻
Bence bunu en iyi doktoruna sor o ne derse onu yap🙄

Arada belim ağrır gibi oldu o kadar. Evi falan süpürdüm sildim baya baya:))
Yapmayın kızlar süpürge falan arkadasmin normal yolla olmasna ragmen bebegi supurge tutunca agrisi baslamsti doktor ozellikle supurge yapmasini yasakladi esi yapti 9 ay boyunca...o yuzden canm yapma esin yardmci olsun su surecte 🤗

Kizlar ben kabiz olmayim diye kefiri fazla abarttim galiba. Sabahtan beri ucuncu kez wc ye gidiyorm😢 kabak cekirdegi ve ananas cok yiyorum ondan mi oldu acaba
Cok fazla yeme canm zatn kabak cekirdegide fazla yiyince ishal yapar... ishalde vucudumuz cok sivi kaybediyor 2 lt su iciyosan 3 icmeye calis arttr suyu kuzum

Gerçekten ya Allahım seni sevindirdi bizlerde sevinirsin inşallah. Bende 7 ekimde 5.gün embriyosu çift transfer oldum. Bugün 3.günüm ama hiç belittim yok.
Amiin inşallah sevindirir gerçekten güzel bir his bekleyiş ama rahat olmak lazım bence tamam ne kadar zor olsada öyle yada böyle geçiyor günler sıkma canımı Rabbim gönlüne göre versin ve gerçekten dinleme kendini dinledikçe kendinde bişey bulursun kafanın rahat olması lazım herşey Allahtan

Amiin inşallah sevindirir gerçekten güzel bir his bekleyiş ama rahat olmak lazım bence tamam ne kadar zor olsada öyle yada böyle geçiyor günler sıkma canımı Rabbim gönlüne göre versin ve gerçekten dinleme kendini dinledikçe kendinde bişey bulursun kafanın rahat olması lazım herşey Allahtan
Evet haklısın canım insallah güzel haberi sana da yazarım umarım.

Bende evin içinde yürüyorum genelde oturuyorum yatıyorum, ama belim sırtım ağrıdı, ufak tefek getir götür işleri yapıyorum.. ama doktorum hareket et her şey serbest dedi, yani ilişki deniz yürüyüş vs abartmadıkça istediğini ye iç dedi . Tuınmaya etkisi olmaz dedi Ben o kadar rahat olamıyorum☺️ Bir de saraçoğlunun videosunda turşu sirke çiğ süt ürünleri maydanoz nane yasak diyordu siz tüketiyor musunuz sirke turşu vs

Bende evin içinde yürüyorum genelde oturuyorum yatıyorum, ama belim sırtım ağrıdı, ufak tefek getir götür işleri yapıyorum.. ama doktorum hareket et her şey serbest dedi, yani ilişki deniz yürüyüş vs abartmadıkça istediğini ye iç dedi . Tuınmaya etkisi olmaz dedi Ben o kadar rahat olamıyorum☺ Bir de saraçoğlunun videosunda turşu sirke çiğ süt ürünleri maydanoz nane yasak diyordu siz tüketiyor musunuz sirke turşu vs
Aaa tursu maydanoz nane niye yasak ki en sevdiklerim :KK45: tiroid nedeniyle denz urunleride yiyemiyorum ne yicem saşkınım :KK17:

X