EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ya evet benim de kalcam cok kotu pazar gunu sadece 1 ampul progestan yaptirmistim hala gecmedi. Kocaman bir yumru var. O yuzden dumduz yatamiyorum hep yan yatiyorum:KK43: arada mutfaga gidiyorum evin icinde dolasiyorum. Yanlis mi yapiyorum😢

O iğneyi kullanmıyorum ama bende sürekli cenın pozisyonunda uyurum doktoruma sordum uyku pozisyonun önemli diil istediğin gibi yatabilirsin demişti benım de aklıma takılıyordu

kızlar bugun transferım oldu ben o an cok duygulandım gözyaşlarım pıt🙊agladım neden bılmem hıc kasmadım cok rahattım ama elıme verdıler resmını sankı cocugumun ılk resmı dıye🥰sızde de oldumu o duygulsallık??bıde benım embrıyo 6AA ıyı dedıler kalıtesı ıcın bunun en tab hali bu mu??

kızlar bugun transferım oldu ben o an cok duygulandım gözyaşlarım pıt🙊agladım neden bılmem hıc kasmadım cok rahattım ama elıme verdıler resmını sankı cocugumun ılk resmı dıye🥰sızde de oldumu o duygulsallık??bıde benım embrıyo 6AA ıyı dedıler kalıtesı ıcın bunun en tab hali bu mu??
Oh cok sukurr aldin sen de bebeginii😍😍🙏🙏 saglikla kucagina almak da nasip olsun🙏 ben asiri duygulsalliktan hic tepki veremedim. Doktor hemsire herkes hayirli olsun dedi tesekkur bile etmeye sesim cikmadi😇

Ne güzel evet oluyor o duygusallık ama o an sıkışık olduğun için hem gerginlik bu duygussllık hepsi bi arada oluyor embriyon çok kaliteli bu çok büyük avantaj 😍😍🌺🍀

:
Ben serum tedavisiyle birlikte transfer oldum.hatta bugun tranferin 3.gunu ve bugun de serum alacagim.Cd56 testinde degerim ust sınıra yakin demisti.Ilk defa deniyirum bu şekilde,neticeyi paylasirim.Bizim de genetiğe bakıldı bisey çıkmadı.Dusuk yumurta rezervi yaşa bagli.Onun disinda hersey eşim de de ben de de bulunamadi ve doktorumuza biz 3.denemede soyledik cd56'yi.O da yapalim dedi
kaç cıkmıştı canım cd56 degerın?

Sağlıkla tutunsun bebegin canım😍🤲🏻💖

Ya evet benim de kalcam cok kotu pazar gunu sadece 1 ampul progestan yaptirmistim hala gecmedi. Kocaman bir yumru var. O yuzden dumduz yatamiyorum hep yan yatiyorum:KK43: arada mutfaga gidiyorum evin icinde dolasiyorum. Yanlis mi yapiyorum😢
Ben 2 gun arayla 2 doz vurunuyorum evet çok ağrı oluyor üstüne yatamiyorum 2-3 gün sürüyor ağrısı ama bende yumru gibi bişey olmuyor yumru gibi bişey olursa kolonya yada dezenfektan döküp pamuğa yavaş yavaş ovun demişti doktorum ilaçin dağılmasını sağlıyormuş

X